Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит без поручителів

 1. Умови отримання кредиту на карту без поручителя
 2. Хто може взяти кредит без поручителів?
 3. Чому ми не вимагаємо поручителя при оформленні кредиту?
 4. Переваги оформлення кредиту без поручителів від SOS Credit
 5. Популярні питання

Кредити онлайн без поручителів мають попит серед українців. Крім довідки про доходи, банки часто вимагають поручителя. Привести його може не кожен позичальник. Поручителя вписують у кредитний договір і він зобов’язаний погасити заборгованість, якщо у вас виникнуть з цим складнощі. Знайти таку людину з офіційним працевлаштуванням, відповідним віком і бажанням поручитися – завдання підвищеної складності. Та й банки позичають мінімум на півроку-рік.

Як бути, якщо потрібен швидкий кредит, а шукати поручителя зовсім немає часу? Звернутися до мікрофінансової організації (МФО), де можна оформити та отримати цілодобовий займ.

Умови отримання кредиту на карту без поручителя

Отримати займ без довідок та поручителів може будь-який українець, який досяг 18-річного віку, має паспорт/id-картку та код, активну платіжну картку будь-якого українського банку та мобільний номер телефону. Щоб оформити займ, необхідно зайти на сайт SOS CREDIT та створити заявку. Вкажіть суму, період кредитування, заповніть аплікаційну форму та впишіть:

 • Паспортні дані.
 • Номер платіжної картки.
 • Номер мобільного телефону.

Заявка на кредит буде оброблена системою та розглянута протягом 20 хвилин. Отримати швидкий займ можна без довідок, без дзвінків друзям та родичам, без застави.

Основні положення:

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Хто може взяти кредит без поручителів?

Взяти кредит онлайн без поручителів та фото можуть навіть ті позичальники, яким відмовляють у банках:

 • особи, які досягли 18 років;
 • студенти;
 • пенсіонери;
 • безробітні.

МФО кредитують людей з судимістю, мам у декреті, людей із зіпсованою кредитною історією, неофіційно оформлених працівників, малий бізнес.

Чому ми не вимагаємо поручителя при оформленні кредиту?

Потрібен кредит? Співпраця з клієнтом будується на принципах взаємоповаги і довіри.

Взяти кредит без допомоги поручителів

Переваги оформлення кредиту без поручителів від SOS Credit

Кредит без поручителів можна оформити на вигідних умовах:

 • мінімум документів, малий відсоток, бонусна програма, оперативний розгляд та видача;
 • швидке оформлення з будь-якої точки України 24/7 на добу у вихідні та святкові дні;
 • особисті дані клієнта надійно захищені та не можуть бути передані третім особам;
 • можливість достроково закрити кредит без комісій, штрафів, переплат;
 • після схвалення гроші у борг будуть одразу перераховані на картку. Потрібна готівка? Зніміть їх в банкоматі.

Оформити швидкі гроші без поручителів

Популярні питання

Що робити, якщо підійшов термін сплати, а грошей немає? Оформити пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Сплатіть відсотки та активуйте послугу, уникнувши прострочення і заборгованості.

Де взяти гроші на карту без поручителів?

Оформити кредит на карту без поручителя можна у компанії SOS CREDIT. Важливо дотримуватися кількох правил:

 1. Без помилок і обману. Вказуйте інформацію про себе правдиво і без помилок. Перед відправленням заявки перевірте ще раз внесені дані, переконайтеся, що сканкопії чіткі.
 2. Залишок на рахунку. Для перевірки карти система блокує на короткий час 1 гривню на рахунку. Щоб процедура була успішною, залиште на картці не менше 10 гривень.
 3. Своєчасне повернення. Щоб не псувати кредитну історію і репутацію порядного позичальника, закривайте займ вчасно. Стан рахунку і терміни повернення можна побачити в Особистому Кабінеті.

Які документи необхідно пред’явити для отримання коштів у займ без поручителя?

Для подачі заявки через інтернет знадобиться паспорт громадянина України або id-карта та ідентифікаційний код.

На який термін можна отримати займ?

SOS CREDIT пропонує оформити займ на термін до 30 днів.

Способи повернення

Погасити взяті у борг гроші на карту без поручителів можна найбільш зручним способом:

 • Особистий кабінет.
 • Банк.
 • Платіжний термінал.

Після проведення оплати обов’язково зберігайте чек до надходження грошей на рахунок.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1259 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит