Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Сумах

 1. Умови видачі кредиту у SOS CREDIT
 2. Як взяти гроші у кредит у Сумах за кілька хвилин
 3. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT
 4. Як погасити кредит онлайн у Сумах
 5. Популярні питання

Взяти кредит онлайн у Сумах за 5 хвилин, без поручителя та довідки — чи можливо це? Звісно, якщо звернутися по допомогу у мікрофінансову організацію (МФО). Подати заявку можна онлайн, з будь-якого міста України. Схвалена сума буде перерахована на зазначену позичальником картку.

Отримати гроші можна на будь-які потреби, у мікрокредитній компанії не цікавляться, нащо потрібен займ. Взяти у борг можна на термін від 1 до 30 днів, без переплат, комісії, поручителя та довідки про доходи. Постійні позичальники можуть подати заявку за допомогою телефону. Достатньо відправити смс з сумою та терміном кредитування.

Умови видачі кредиту у SOS CREDIT

Щоб оформити мікрозайм у Сумах, необхідно бути повнолітнім громадянином України з паспортом та ідентифікаційним кодом, мати мобільний номер будь-якого оператора та активну платіжну картку з позитивним балансом. Під час верифікації для перевірки позичальника сервіс блокує 1 гривню на рахунку.

Тип займу Онлайн-кредит
Відсоткова ставка Від 0,01% в день
Спосіб отримання Зарахування на картку
Сума кредиту До 15 000 гривень
Вік Від 18 лет
Термін кредитування Від 1 до 30 днів

Як взяти гроші у кредит у Сумах за кілька хвилин

Щоб подати заявку, потрібен гаджет, підключений до інтернету. Заздалегідь відскануйте документи та додайте копії до заявки. Це максимально збільшить шанси на позитивний вердикт. Подати заявку можна цілодобово, у будь-який день тижня. Система сповістить про рішення протягом 20 хвилин.

Кредит онлайн в Сумах

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Гроші у кредит у Сумах за 20 хвилин без застави та поручителя — ще не всі плюси кредитування у компанії SOS CREDIT.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Конфіденційність. Отримайте кошти на будь-які потреби без дзвінка друзям чи родичам. Сервіс онлайн-кредитування не розголошує дані про співпрацю з клієнтами, не дзвонить вашому оточенню для уточнення інформації про позичальника.
 2. Захист даних. SOS CREDIT піклується про збереження та конфіденційність інформації, що стосується клієнтів. Сервіс має високий ступінь захисту персональних даних.
 3. Оперативність. Для першого оформлення займу знадобиться приблизно півгодини, щоб заповнити всі поля анкети. Надалі на заявку клієнт витрачає не більше 5 хвилин.
 4. Онлайн. Вам не потрібно їхати до відділення, заповнювати бланки, підлаштовуватися під режим роботи установи. Оформити займ можна навіть вночі.
 5. Гнучкі умови та тарифи. Ви не сплачуєте комісію та можете отримати займ навіть на 1-2 дні до зарплати.

Долучайтеся до Програми Лояльності, щоб знизити ставку по кредиту. Кожен своєчасно погашений займ збільшує власну знижку на -5%. Промокоди допомагають разово заощаджувати до -70%.

Як погасити кредит онлайн у Сумах

Щоб закрити займ, використовуйте найбільш прийнятний спосіб:

 • Особистий кабінет. Авторизуйтеся на сайті, використовуючи логін і пароль. Перерахуйте потрібну суму з картки.
 • Онлайн-банкінг. Увійдіть у систему та перерахуйте повну суму кредиту з картки. З уважністю введіть реквізити та призначення.
 • Термінал. Оплата у терміналі здійснюється готівкою. Введіть потрібну інформацію та внесіть купюри.
 • Каса банку або Укрпошти. Для коректного платежу надайте касирові всі реквізити.

Сплачуючи кредит онлайн в Сумах, врахуйте, що інколи необхідно додати комісію за проведення платежу. Зберігайте чеки й підтвердні документи до моменту повного погашення.

Кредит онлайн в Сумах

Популярні питання

Взяти кредит онлайн у Сумах можна на будь-які цілі:

 • телефон;
 • квартира;
 • бізнес;
 • автомобіль.

Що робити, якщо немає можливості погасити кредит вчасно

Щоб не платити штраф та не вийти у прострочення, активуйте послугу пролонгації на 7,15 або 30 днів. Сплатіть відсотки за користування позичковими коштами та подовжіть кредитування на потрібний термін.

Які відмінності мікрозайму від банківського кредиту

У МФО менше вимог до клієнта: не потрібна довідка про доходи, застава, страхування кредиту, поручитель. МФО не беруть комісію за оформлення платежу та пропонують кошти 24/7.

З якого віку дають кредит

Отримати займ може будь-який громадянин України, який досяг повноліття.

Чи дають кредит пенсіонерам

Взяти кредит у Сумах на вигідних умовах можуть всі позичальники, а також особи, яким відмовляють у банках:

 • пенсіонери;
 • студенти;
 • позичальники із зіпсованою кредитною історією;
 • безробітні;
 • військові;
 • мами у декреті.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2142 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит