Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

НА ЯКИХ УМОВАХ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ?

Складно уявити середньостатистичного українця, який був би повністю задоволений своїм матеріальним становищем. Кожному з нас періодично не вистачає вільних коштів на бажану покупку, лікування, поїздку, новий гаджет. А тепер уявіть наскільки важко жити людям, яких життя змусило залишити власні домівки. Кредит переселенцям – оптимальний вибір для тих, хто в один момент втратив роботу, житло, будинок.

Сьогодні багато банків та МФО (мікрофінансові організації) пропонують займ такій категорії громадян. На яких умовах можна оформити кредит переселенцям у банку та МФО. Які документи будуть потрібні? З’ясуймо це питання.

Кредит переселенцям у банку – умови отримання

Багато українських банків пропонує спеціальні умови, які допоможуть жителям тимчасово окупованих територій почати нове життя в іншому регіоні.

На який умовах можна отримати кредит переселенцям?

Подаючи заявку на кредит, позичальникові необхідно надати наступні документи:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний код.
  • Довідку про взяття на облік переселенця.
  • Довідку з місця роботи про доходи за останні 6 місяців. Для суб’єкта підприємницької діяльності потрібно надати документи про доходи за останні 12 місяців.

Для різних видів кредитних продуктів можуть знадобитися різні додаткові довідки та документи. У цьому випадку співробітник банку обов’язково повинен розповісти позичальнику, які саме документи необхідно надати.

Який кредит переселенцям пропонують у Міністерстві соціальної політики?

Якщо ви мрієте про відкриття власної справи, у Мінсоцполітики пропонують займи на пільгових умовах вимушеним переселенцям. Це поворотна безвідсоткова виплата на купівлю необхідного обладнання, сировини, матеріалів для відкриття власного бізнесу. Максимально можна отримати до 70 тисяч гривень.

Повернути безвідсотковий кредит переселенцю необхідно буде протягом 3 років. Якщо за цей час учасник програми працевлаштував двох інших учасників, він звільняється від обов’язку повертати гроші.

На який умовах можна отримати кредит переселенцям?

Кредит переселенцям у МФО – умови отримання

Мікрокредити набирають все більшої популярності в Україні. Багато МФО пропонують отримати потрібну суму 24/7 з моментальним зарахуванням на карту. Крім того, мікрозайми доступні багатьом категоріям громадян, яким відмовляють у кредитах в інших фінансових установах: студентам, пенсіонерам, переселенцям, мамам у декреті. Мікрокредити дозволяють швидко розв’язати фінансові питання – сплатити комунальні послуги, придбати новий телефон, закрити борги, що накопичилися.

Щоб отримати кредит онлайн, необхідно бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт, ідентифікаційний код та чинну банківську картку. Кредит переселенцям видається на аналогічних умовах.

Наприклад, у компанії SOS CREDIT кожен новий клієнт може оформити до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Нові клієнти також можуть отримати до 3 000 гривень на 30 днів, в цьому випадку з 1 по 15 день кредитування їх ставка буде складати 0%, а з 16 по 30 день кредитування буде здійснюється за стандартною ставкою 1,6%.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, фахівці гарячої лінії завжди готові прийти на допомогу. Ви можете зателефонувати їм за телефонами: 044 36 36 767 або 0 800 211 767 кожен будній день з 9.00 до 18.00. Також можна надіслати листа до у відділу техпідтримки: support@sos-credit.com.ua.

Якщо необхідний кредит переселенцям, подавайте заявку на бажану суму в режимі онлайн. Вкажіть суму та термін кредитування. Після отримання позитивного рішення гроші одразу буде перераховано на вашу карту.

 

755 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит