Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

НА ЯКИХ УМОВАХ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ?

Складно уявити середньостатистичного українця, який був би повністю задоволений своїм матеріальним становищем. Кожному з нас періодично не вистачає вільних коштів на бажану покупку, лікування, поїздку, новий гаджет. А тепер уявіть наскільки важко жити людям, яких життя змусило залишити власні домівки. Кредит переселенцям – оптимальний вибір для тих, хто в один момент втратив роботу, житло, будинок.

Сьогодні багато банків та МФО (мікрофінансові організації) пропонують займ такій категорії громадян. На яких умовах можна оформити кредит переселенцям у банку та МФО. Які документи будуть потрібні? З’ясуймо це питання.

Кредит переселенцям у банку – умови отримання

Багато українських банків пропонує спеціальні умови, які допоможуть жителям тимчасово окупованих територій почати нове життя в іншому регіоні.

На який умовах можна отримати кредит переселенцям?

Подаючи заявку на кредит, позичальникові необхідно надати наступні документи:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний код.
  • Довідку про взяття на облік переселенця.
  • Довідку з місця роботи про доходи за останні 6 місяців. Для суб’єкта підприємницької діяльності потрібно надати документи про доходи за останні 12 місяців.

Для різних видів кредитних продуктів можуть знадобитися різні додаткові довідки та документи. У цьому випадку співробітник банку обов’язково повинен розповісти позичальнику, які саме документи необхідно надати.

Який кредит переселенцям пропонують у Міністерстві соціальної політики?

Якщо ви мрієте про відкриття власної справи, у Мінсоцполітики пропонують займи на пільгових умовах вимушеним переселенцям. Це поворотна безвідсоткова виплата на купівлю необхідного обладнання, сировини, матеріалів для відкриття власного бізнесу. Максимально можна отримати до 70 тисяч гривень.

Повернути безвідсотковий кредит переселенцю необхідно буде протягом 3 років. Якщо за цей час учасник програми працевлаштував двох інших учасників, він звільняється від обов’язку повертати гроші.

На який умовах можна отримати кредит переселенцям?

Кредит переселенцям у МФО – умови отримання

Мікрокредити набирають все більшої популярності в Україні. Багато МФО пропонують отримати потрібну суму 24/7 з моментальним зарахуванням на карту. Крім того, мікрозайми доступні багатьом категоріям громадян, яким відмовляють у кредитах в інших фінансових установах: студентам, пенсіонерам, переселенцям, мамам у декреті. Мікрокредити дозволяють швидко розв’язати фінансові питання – сплатити комунальні послуги, придбати новий телефон, закрити борги, що накопичилися.

Щоб отримати кредит онлайн, необхідно бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт, ідентифікаційний код та чинну банківську картку. Кредит переселенцям видається на аналогічних умовах.

Наприклад, у компанії SOS CREDIT кожен новий клієнт може оформити до 3 000 гривень на термін до 15 днів від 0,01%.
Условия получения кредита:

✔️ Вид Онлайн-кредит для переселенців
✔️ Ставка Від 0,01%
✔️ Технологія зачислення На банківську картку
✔️ Сума кредиту До 15 000 гривень
✔️ Вік отримувача 18 років та старші

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, фахівці гарячої лінії завжди готові прийти на допомогу. Ви можете зателефонувати їм за телефонами: 044 36 36 767 або 0 800 211 767 кожен будній день з 9.00 до 18.00. Також можна надіслати листа до у відділу техпідтримки: support@sos-credit.com.ua.

Якщо необхідний кредит переселенцям, подавайте заявку на бажану суму в режимі онлайн. Вкажіть суму та термін кредитування. Після отримання позитивного рішення гроші одразу буде перераховано на вашу карту.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1999 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит