Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит без застави

 1. Умови оформлення кредиту без першого внеску
 2. Кредит без початкового внеску та застави: вимоги до позичальників
 3. Етапи отримання займу через сервіс SOS Credit
 4. Як погасити кредит?
 5. Популярні питання

Гроші у кредит без застави можуть знадобитися будь-кому з нас зовсім несподівано. Неважливо, скільки ви заробляєте, від форс-мажору ніхто не застрахований. ДТП, хвороба, термінові витрати, втрата роботи – від позапланових витрат ніхто не застрахований. Брати гроші у друзів або близьких не завжди зручно. У банку або ломбарді часто вимагають поручителя або заставу та не дають кредит терміново, у кредитній спілці завищені відсоткові ставки. Приватні кредитори працюють без ліцензії, співпрацювати з ними небезпечно. Оптимальний вихід – звернутися по допомогу у мікрофінансову організацію (МФО) та отримати гроші у борг на першу вимогу без внеску.

Умови оформлення кредиту без першого внеску

Перед тим як оформити мікрокредит у МФО, обов’язково прочитайте договір. Електронна версія має таку ж юридичну силу, як і договір на паперовому носії. Новачки можуть отримати гроші на вигідних умовах за зниженою відсотковою ставкою -50%. Постійні клієнти можуть заощаджувати до -60%, завдяки Програмі Лояльності й промокодам. Надійним позичальникам доступний займ на суму до 15 000 гривень, новачкам – від 500 до 7 000 гривень.

Основні вимоги та умови:

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Кредит без початкового внеску та застави: вимоги до позичальників

Існує перелік вимог до позичальників, які планують взяти кредит без застави та поручителів. Умовно їх поділяють на основні та додаткові.

Основні:

 1. Вік потенційного позичальника – від 18 до 90 років.
 2. Громадянство України.
 3. Наявність паспорта/id-картки та ідентифікаційного коду.

Деякі мікрофінансові компанії пред’являють ряд додаткових умов клієнтам. Зазвичай вони поширюються на позичальників, які вперше беруть у борг велику суму:

 1. Загальний трудовий стаж не менше 6 місяців.
 2. Офіційна заробітна плата не нижче мінімальної.
 3. Наявність прописки або реєстрації.
 4. Мінімум два своєчасно повернутих кредити.

Отримати кредит без застави

Етапи отримання займу через сервіс SOS Credit

Перед тим як оформити займ, пройдіть реєстрацію на сайті soscredit.ua та вкажіть інформацію в анкеті правдиво, розгорнуто й без помилок. Оформлення угоди проходить поетапно:

 1. Подача заявки із зазначенням суми та термінів.
 2. Розгляд заявки скоринговою системою.
 3. Смс-повідомлення клієнту у разі позитивного рішення.
 4. Підписання електронного договору.
 5. Зарахування грошей на вказану картку.

Як погасити кредит?

Отриманий займ без застави та поручителів можна погасити кількома способами:

 • Перерахувати всю суму через інтернет-банкінг.
 • Використати платіжний термінал.
 • Зробити переказ через банк або відділення Укрпошти.
 • Погасити терміновий кредит в Особистому Кабінеті.

При сплаті через банк або термінал інколи необхідно сплатити комісію. Зберігайте отриманий чек до моменту зарахування грошей на рахунок. Проконтролювати стан швидкого кредиту можна в Особистому Кабінеті.

Отримання грошей без заставного майна

Популярні питання

Як подовжити термін користування позиченими грошима без штрафів та прострочення? Оформити пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Сплатіть відсотки та активуйте послугу на потрібний термін.

Хто може розраховувати на отримання займу без застави та поручителів?

Оформити терміновий займ можуть студенти, пенсіонери, українці, що мають судимість, мами у декреті, безробітні, неофіційно оформлені співробітники, люди з неофіційним доходом.

Документи для оформлення кредиту без застави

Щоб подати заявку на отримання грошового займу, потрібно мати паспорт або ID-картку та ідентифікаційний код. У вас повинна бути активна платіжна картка будь-якого банку України з позитивним залишком на рахунку та чинний номер мобільного телефону будь-якого оператора.

Як довго триває оформлення?

З моменту подачі заявки до зарахування грошей на картку проходить близько 20 хвилин. Отримати у борг до 7 000 гривень можна 24/7 у будній, вихідний або святковий день на будь-які цілі:

 • для багатодітних сімей;
 • для інвалідів;
 • на ремонт.

Чи можна взяти займ з поганою кредитною історією?

У SOS CREDIT зможуть оформити кредит без застави і без підтвердження доходу позичальники з поганою кредитною історією (КІ), простроченням, зниженим кредитним рейтингом і навіть українці без КІ.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1291 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит