Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ ПО ТЕЛЕФОНУ?

У деяких життєвих ситуаціях гроші можуть знадобитися дуже терміново. Перед тим як оформити кредит по телефону, необхідно вирішити – на який термін і яка суму вам потрібна. Тільки після цього варто подавати заявку.

На жаль, неможливо припинити витрачати гроші. Навіть якщо намагатися заощаджувати і купувати тільки вкрай важливі речі, усіх форс-мажорних ситуацій передбачити неможливо. Наприклад, різкий перепад напруги в будинку і, як наслідок, поламка деякої побутової техніки.

Займ по телефону врятує вас у складній фінансовій ситуації і надасть можливість отримати потрібну суму у будь-який час дня чи ночі, оскільки більшість сервісів швидких кредитів функціонують без вихідних і свят 24/7. Деякі з них пропонують оформити кредит по телефону або через смс-повідомлення.

Як оформити кредит по телефону?

Як оформити кредит по телефону швидко та вигідно?

Отримати гроші у борг по телефону – це швидке вирішення всіх проблем. Не кожному зручно просити потрібну суму у друзів або родичів. Звернутися у банк теж може не кожен позичальник. Не секрет, що у багатьох українців офіційний дохід занадто малий або взагалі відсутній, тому довідку про підтвердження платоспроможності вони не можуть надати. Крім того, відвідування відділення банку вимагає багато часу, а якщо гроші потрібні терміново? Саме у таких випадках кредит по телефону допоможе швидко та ефективно вирішити фінансові труднощі.

Вам потрібен займ по телефону, якщо:

  • Ви зареєструвалися, але забули пароль від електронної пошти або на цей час не маєте до неї доступу.
  • Ви можете увійти до Інтернету тільки зі свого смартфона, але зараз мобільний оператор не дозволять оформити заявку на кредит.
  • Мобільний Інтернет слабкий і не дає можливості надіслати онлайн-заявку.

Як оформити кредит по телефону? Кожен сервіс пропонує своє вирішення цього питання. Наприклад, компанія SOS CREDIT створила зручний та простий продукт «Кредит по SMS». З ним отримати гроші у борг стало ще простіше. Вам необхідно набрати зі свого мобільного телефону текстове повідомлення у такому форматі «сума кредиту*кількість днів». Створити та відправити смс-заявку можна в зручний час і в будь-якому місці, навіть там, де недоступна мережа Інтернет. Все, що вам знадобиться – гроші на рахунку для надсилання повідомлення.

Як оформити кредит по телефону?

Про що потрібно знати, перед тим як оформити кредит по телефону?

Сервіси швидких кредитів найчастіше пропонують отримати займ по SMS постійним клієнтам, які вже пройшли реєстрацію на сайті. Так компанія знає якому користувачеві належить діючий номер телефону і яка банківська картка до нього прив’язана. Крім того, ви не отримаєте кредит по SMS, якщо у вас є непогашені борги. Робота з постійним позичальником дозволяє прийняти рішення про видачу більш оперативно.

Погасити займ, отриманий через смс-повідомлення або по телефону, можна так само, як і звичайний кредит:

  • Оплатити карткою через Особистий Кабінет.
  • Погасити займ у терміналі самообслуговування. Обираючи такий спосіб, крім ПІБ та суми платежу, обов’язково вкажіть номер кредитного договору.
  • Готівкою у найближчому банківському відділенні.
  • Готівковими коштами у відділенні Укрпошти.

Оформлення кредиту онлайн дозволить вам заощадити час та сили. Більше немає необхідності шукати гроші у знайомих або родичів, звертатися до ломбарду або у банк, переплачуючи збільшені відсотки.

Якщо вам терміново знадобилися гроші, просто згадайте, як оформити кредит по телефону та скористайтеся цією послугою. Після підтвердження заявки гроші швидко надійдуть на банківську картку.

 

 

773 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит