Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ ПО ТЕЛЕФОНУ?

У деяких життєвих ситуаціях гроші можуть знадобитися дуже терміново. Перед тим як оформити кредит по телефону, необхідно вирішити – на який термін і яка суму вам потрібна. Тільки після цього варто подавати заявку.

На жаль, неможливо припинити витрачати гроші. Навіть якщо намагатися заощаджувати і купувати тільки вкрай важливі речі, усіх форс-мажорних ситуацій передбачити неможливо. Наприклад, різкий перепад напруги в будинку і, як наслідок, поламка деякої побутової техніки.

Займ по телефону врятує вас у складній фінансовій ситуації і надасть можливість отримати потрібну суму у будь-який час дня чи ночі, оскільки більшість сервісів швидких кредитів функціонують без вихідних і свят 24/7. Деякі з них пропонують оформити кредит по телефону або через смс-повідомлення.

Як оформити кредит по телефону?

Як оформити кредит по телефону швидко та вигідно?

Отримати гроші у борг по телефону – це швидке вирішення всіх проблем. Не кожному зручно просити потрібну суму у друзів або родичів. Звернутися у банк теж може не кожен позичальник. Не секрет, що у багатьох українців офіційний дохід занадто малий або взагалі відсутній, тому довідку про підтвердження платоспроможності вони не можуть надати. Крім того, відвідування відділення банку вимагає багато часу, а якщо гроші потрібні терміново? Саме у таких випадках кредит по телефону допоможе швидко та ефективно вирішити фінансові труднощі.

Вам потрібен займ по телефону, якщо:

  • Ви зареєструвалися, але забули пароль від електронної пошти або на цей час не маєте до неї доступу.
  • Ви можете увійти до Інтернету тільки зі свого смартфона, але зараз мобільний оператор не дозволять оформити заявку на кредит.
  • Мобільний Інтернет слабкий і не дає можливості надіслати онлайн-заявку.

Як оформити кредит по телефону? Кожен сервіс пропонує своє вирішення цього питання. Наприклад, компанія SOS CREDIT створила зручний та простий продукт «Кредит по SMS». З ним отримати гроші у борг стало ще простіше. Вам необхідно набрати зі свого мобільного телефону текстове повідомлення у такому форматі «сума кредиту*кількість днів». Створити та відправити смс-заявку можна в зручний час і в будь-якому місці, навіть там, де недоступна мережа Інтернет. Все, що вам знадобиться – гроші на рахунку для надсилання повідомлення.

Як оформити кредит по телефону?

Про що потрібно знати, перед тим як оформити кредит по телефону?

Сервіси швидких кредитів найчастіше пропонують отримати займ по SMS постійним клієнтам, які вже пройшли реєстрацію на сайті. Так компанія знає якому користувачеві належить діючий номер телефону і яка банківська картка до нього прив’язана. Крім того, ви не отримаєте кредит по SMS, якщо у вас є непогашені борги. Робота з постійним позичальником дозволяє прийняти рішення про видачу більш оперативно.

Погасити займ, отриманий через смс-повідомлення або по телефону, можна так само, як і звичайний кредит:

  • Оплатити карткою через Особистий Кабінет.
  • Погасити займ у терміналі самообслуговування. Обираючи такий спосіб, крім ПІБ та суми платежу, обов’язково вкажіть номер кредитного договору.
  • Готівкою у найближчому банківському відділенні.
  • Готівковими коштами у відділенні Укрпошти.

Оформлення кредиту онлайн дозволить вам заощадити час та сили. Більше немає необхідності шукати гроші у знайомих або родичів, звертатися до ломбарду або у банк, переплачуючи збільшені відсотки.

Якщо вам терміново знадобилися гроші, просто згадайте, як оформити кредит по телефону та скористайтеся цією послугою. Після підтвердження заявки гроші швидко надійдуть на банківську картку.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1260 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит