Чому малий бізнес обирає мікрокредитування?
- Швидкість вирішення питання
- Лояльність
- Розвиток тут і зараз
- Страхування у будь-якому випадку
- Висновок
Український малий бізнес є важливою складовою економіки, проте на своєму шляху він стикається із низкою перепон на шляху до становлення того чи іншого проекту. Серед яких бюрократичні виклики, необхідне миттєве реагування на ринкові зміни, а також фінансування. Згідно дослідження, незважаючи на повномасштабне вторгнення, малі та середні підприємства змогли адаптуватися до теперішніх умов та забезпечити людей робочими місцями. Однак для виходу на іноземний ринок вони має перепони майже 35% від питання становить саме брак фінансових ресурсів.
Взяти кредит у банку не завжди можливо — особливо, якщо це стосується підприємців-початківців, через вимоги, що висуваються для такого позичальника. Тому власникам таких бізнесів доводиться вдаватися до послуг мікрокредитування, завдяки чому значно спрощується процедура отримання необхідних коштів.
У цій статті ми розповімо про основні переваги даної співпраці.
-
Швидкість вирішення питання
Саме це є ключовим фактором, адже сучасне середовище вирізняється небаченою динамічністю. Ринкові можливості у ньому з’являються та зникають швидко — через велику конкуренцію. Кожен день на рахунку — у прямому сенсі.
На отримання кредиту від МФО необхідно менше часу, ніж у банку. Оперативно приймається рішення щодо видачі й так само перераховуються гроші на картку. Процедура відбувається у межах одного дня. Точніше висловившись, однієї години, якщо виникають якісь уточнення до позичальника. Це важливий фактор для представників малого бізнесу, для яких швидкість у пріоритеті.
Наприклад, трапилася ситуація, коли знадобилося відремонтувати обладнання і питання більш ніж нагальне. Від представника бізнесу необхідно лише вчасно реагувати на ситуацію. Навіть кілька днів можуть різко негативно вплинути на позиції та понести значні врати. МФО ж лише за кілька кліків — без перебільшення, допоможе вирішити це питання фінансово та зберегти бізнес.
-
Лояльність
Щоб отримати кредит у банку представники малого бізнесу мають зібрати відповідний пакет документів. Сюди ж входить застава, довідки із податкової служби, фінансова звітність тощо. У випадку з МФО — достатньо надати 2 документа представника — паспорт громадянина України та ІПН. Так вдається економити час та можливість отримати фінансування тим, хто тільки розпочинає свою підприємницьку діяльність та відповідно — не має повного банківського «портрета». За умов, коли економіка нестабільна як ніколи, МФО надають значну підтримку для розвитку малого бізнесу та уникнення занепаду багатьох підприємств.
-
Розвиток тут і зараз
Саме малий бізнес найбільш вразливий через ринкові зміни — в умовах повномасштабного вторгнення їх стало у рази більше. Також — через високий рівень конкуренції. Коли виникає можливість покращити свій бізнес і немає часу розбиратися із всілякими бюрократичними питаннями та отримувати згоди — звернення в МФО дорівнює — не втратити вигідну можливість, якої більше може і не бути.
Крім того, що доведеться надавати пакет документів, деякі банки роблять запит по бізнес-плану. Звичайно, підприємці повинні мати бізнес-план, щоб проект рухався не хаотично, адже такий підхід до справи не принесе позитивні результати й ви ще можете довго виходити у, так званий плюс. Проте адаптація його під нові додаткові можливості може тривати тижнями. За цей час, наприклад, пропозиція постачальника вже не буде діяти. У МФО ви отримаєте когти не те, щоб протягом дня — протягом години. Мікрокредити — це про забезпечення фінансового буфера, завдяки якому власники малого бізнесу можуть мислити стратегічно, не ставлячи бізнес-процеси на «стоп».
-
Страхування у будь-якому випадку
Малий бізнес — особливо, коли це стосується старту діяльності, часто має питання щодо нестабільності прибутку. Також багато означають сезонні коливання, тим паче, якщо основа вашого малого бізнесу або ж він повністю більше підпадає під категорію сезонного. Тому можуть виникнути питання щодо виплати зарплат та оренди приміщення, а на цьому базується довіра команди, орендодавців та його стабільність загалом, уникаючи негативних наслідків. МФО, як та подушка безпеки, завдяки якій вдається оперативно покрити поточні витрати та зосередитися на розвитку.
Висновок
Мікрофінансування — вигідний і ефективний інструмент для малого бізнесу, порівняно з послугами банку. МФО надають підприємцям необхідну фінансову підтримку в критичні моменти. Це дозволяє малим бізнесам не відкладати важливі інвестиційні рішення, оперативно реагувати на зміни на ринку та забезпечувати стабільність навіть у періоди економічної нестабільності. Мікрокредитування, таким чином, стає важливою альтернативою для тих, хто шукає гнучкість і оперативність у фінансуванні для розвитку своєї справи.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|