Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн на 30 днів

 1. Що таке кредит на 30 днів
 2. Як взяти кредит онлайн на 30 днів
 3. Як повернути кредит
 4. Вигідні умови на кредит онлайн на 30 днів від SOS CREDIT

Люди звертаються по фінансову допомогу на різні терміни, але кредит онлайн на 30 днів — запит, що зустрічається часто. Якщо поміркувати чому так, то місяць — оптимальний час, за який людина може вирішити свої справи і знайде вільні гроші для погашення кредитних зобов’язань.

30 днів — поширений термін, на який надають послуги без зайвих документів мікрофінансові організації. Це установи, що спеціалізуються на видачі короткострокових кредитів. Укладення договору з ними не примушує витрачати багато часу і дотримуватися найсуворіших вимог.

Що таке кредит на 30 днів

Це фінансовий продукт, орієнтований на споживачів, у яких виникла екстрена необхідність у короткостроковій невеликій позиці.

Якщо розглядати банки, то вони спрямовані на тривалу співпрацю з клієнтами, а не на короткостроковість і видачу більших сум. До банку не звернешся, якщо гроші потрібні терміново, тому що той список документів, який необхідно подати, не зібрати за 15-20 хвилин. Чого не сказати про мікрофінансування, мета якого видати кредит на 30 днів швидко і без зайвої паперової тяганини.

Умови кредитування на 30 днів

Усі, хто звертається до сервісу SOS CREDIT відзначає наші вигідні умови. Ми лояльні до своїх позичальників і запитуємо підйомні умови.

№1 Щоб отримати позику на 30 днів, вам має бути більше 18 років. Ми надаємо послуги різної вікової категорії громадян. Найдорослішим позичальникам сервісу 90 років.
№2 Працюємо виключно з громадянами країни.
№3 Під час заповнення заявки потрібно вказати дані паспорта та номер ідентифікаційного коду платника податків.
№4  Мікропозика на 30 днів доступна за процентною ставкою від 0,01% до 1,5% в день.
№5  У SOS CREDIT фіксована процентна ставка.
№6  У нас можна взяти в борг суму від 500 гривень.
№7 Найбільша сума, яку SOS CREDIT пропонує в позику онлайн на 30 днів — 20000 гривень. Отримати її можна не тільки постійним клієнтам, а й новачкам.
№8 Наша позика розрахована на 7-65 днів. Клієнт сам вибирає термін, коли йому буде комфортно зробити погашення.
№9  За часом на подачу заявки і зарахування грошей на рахунок знадобиться до 20 хвилин.
№10 Розгляд заявки — швидка процедура, адже ми використовуємо скорингову систему в цих цілях.
№11 SOS CREDIT надає безготівковий розрахунок на банківську картку клієнта. Перед подачею просимо перевірити, чи можна на вашу картку робити переказ і чи не добіг кінця її термін дії.
№12 Додатку немає, подання заявки та інші опції доступні через сайт.

Багато громадян шукають позику без процентів на 30 днів. Будьте обережні: якщо вам пропонують послуги під 0%, то це шахраї. “Цікаві” пропозиції можуть виходити від компаній, у планах яких скористатися вашою довірою і скрутним становищем.

У SOS CREDIT є процентна ставка, яку ми не приховуємо — від 0,01% до 1,5% на день. Ця інформація занесена в Особистий Кабінет кожного клієнта — можна подивитися її там, конкретно за вашим пошуком “позика під 0 відсотків на 30 днів”. У цьому випадку краще переплатити невелику суму, ніж повестися на шахраїв і надати їм доступ до особистих даних, а також даних вашої банківської картки, які вони використовують у своїх цілях.

Як взяти кредит онлайн на 30 днів

Існує такий алгоритм:

 1. Перейти за посиланням — https://soscredit.ua/ua. Це сайт SOS CREDIT.
 2. Обрати і вказати суму, яку вам потрібно отримати. Виставте повзунок кредитного калькулятора на позначці “30”, де потрібно відповісти стосовно терміну. На цьому етапі можна ознайомитися з процентами. Вони вказані в гривнях.
 3. Зареєструйте Особистий Кабінет. Це робиться обов’язково. Сюди кожен клієнт, який хоче отримати свій кредит на 30 днів без процентів, вносить необхідну інформацію. У процесі потрібно перевіряти, чи не було допущено помилок. Заявки обробляє не конкретний працівник SOS CREDIT, а скоринг. Якщо він виявить помилки, то в експрес-кредиті буде відмовлено. Подати онлайн-заявку знову і вже без помилок можна, але знадобиться почекати 24 години з моменту подачі попередньої.
 4. Вкажіть банківську картку, на яку хочете отримати гроші.
 5. Скористайтеся послугою BankID. Це перевірка ваших даних за допомогою банку, карту якого ви вказали. Процедура автоматична і не вимагає грошей.
 6. Скоринг перевіряє заявку — повна автоматизація процедури, без участі працівників сервісу.
 7. Ви отримуєте відповідь щодо неї.
 8. Ставите електронний підпис у договорі.
 9. Позитивна відповідь означає переказ коштів на банківську картку.

Ці 9 кроків потрібно проходити, якщо раніше ви не користувалися послугами нашого сервісу. Якщо це другий кредит, то все відбувається ще швидше, адже у вас уже є Особистий Кабінет. Одному позичальнику одразу ми можемо погодити лише один кредит, наступний можна оформити після погашення попереднього.

Кредит онлайн на 30 днів

Як повернути кредит

Є можливість зробити це на сайті:

 1. В ЛК.
 2. Червона кнопка “СПЛАТИТИ”.

Інші способи:

 1. У терміналі.
 2. У касі (відділення Укрпошти або банку).

Погашення відбувається з комісією, що не залежить від SOS CREDIT.

Якщо у клієнта є можливість, то він виплачує швидкий кредит достроково. Так краще, адже тоді зменшується сума вартості користування кредитними грошима. Так погашаються тільки відсотки за дні, коли кредит використовувався фактично.

Детальніше про це та інші моменти кредитування можна дізнатися у служби підтримки. Вона працює з 08:00 до 21:00 щодня.

Вигідні умови на кредит онлайн на 30 днів від SOS CREDIT

Наші умови, дійсно, можна назвати вигідними і підстави тому такі.

 • Ми працюємо з різною віковою категорією. Якщо вам вже є 18 років — можна подавати заявку на онлайн позику без відсотків на 30 днів. Багато фінансових установ надають послуги з 21 року і не раніше. Крім цього, серед наших клієнтів є і пенсіонери. Ця категорія громадян фінансово особливо не захищена і надавати послуги їм хочуть не всі через те, що пенсіонери не можуть гарантувати своєчасне повернення позики і повернення взагалі.
 • SOS CREDIT — цілодобовий сервіс. Наша скорингова система готова в будь-який час обробити заявку.
 • У нас зручний і зрозумілий сайт, немає зайвих дій в Особистому Кабінеті, що збиватимуть позичальника з пантелику.
 • Ви можете самі вибрати, як погасити мікропозику без відсотків на 30 днів – для цього наша команда створила кілька зручних способів.
 • На повторний кредит поширюються промокоди, щоб процентна ставка стала нижчою.
 • Можна оформити пролонгацію.

У складних життєвих обставинах так важливо знати, що є ті, на кого можна покластися. Фінансових установ багато, а де клієнтам надаватимуть якісні послуги, проявлять лояльність, куди захочеться звернутися знову в разі потреби — набагато менше. SOS CREDIT — сервіс, де клієнтам раді і, дійсно, готові допомогти.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

 

963 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит