Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Споживчий кредит онлайн на картку

 1. Що таке споживчий кредит та які бувають види кредитів?
 2. Умови отримання споживчого кредиту
 3. На що можна взяти споживчий кредит онлайн?
 4. Як оформити заявку на споживчий кредит без довідок та поручителів?
 5. Популярні питання

Нікого з нас не застраховано від форс-мажорних обставин, тому споживчий кредит онлайн на карту може знадобитися у будь-який момент. У житті кожної людини трапляються випадки, коли необхідна максимальна сума з відстрочкою платежу. Донедавна таке питання можна було вирішити тільки у банку. Паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи з останнього місця роботи за 6 місяців, що підтверджує платоспроможність – обов’язковий мінімум документів, який вимагають у банках. Відбір йде жорстко: у банків майже немає пропозицій для пенсіонерів, студентів, безробітних, людей з поганою кредитною історією. За оформлення займу банк обов’язково стягує комісію.

З розвитком інтернет-технологій з’явився попит на кредитування онлайн. Позичальники не хочуть витрачати час на відвідування банківського відділення, збирати документи, заповнювати бланки. Якщо фінансова допомога необхідна миттєво, вони оформлюють онлайн-займ під низький відсоток. Ідеальна можливість позбутися від щомісячних візитів у банк, оскільки тіло та відсотки повертаються одним платежем.

Що таке споживчий кредит та які бувають види кредитів?

Споживчий кредит – це займ, що можна оформити на придбання предметів споживання. Отримати такий займ можна у кількох кредиторів:

 1. Банк. Отримати споживчий кредит у банку можна на купівлю великої побутової техніки, гаджета або машини. Для цього необхідно особисто відвідати відділення, надавши документи, що посвідчують особу, та довідку про доходи. Якщо мова йде про велику суму або у позичальника не вистачає доходів, були в минулому прострочення, банк може додатково попросити привести поручителя та оформити страховий поліс. Розгляд заявки займає кілька днів й не завжди виносить рішення на користь клієнта.
 2. Ломбард. Отримати гроші у борг можна під заставу цінного майна. Ломбарди приймають акції, облігації, побутову техніку у хорошому стані, дорогоцінні метали. Звичайно, співробітник не дасть за річ її реальну вартість. Якщо займ не буде повернено вчасно, ломбард має право забрати заставу, щоб погасити борг.
 3. Приватні кредитори. Оголошення про кредитування приватними особами можна зустріти в інтернеті або друкованих виданнях. На жаль, чимало з них позичають кошти під дуже високий відсоток, працюють нелегально, а збирають борги протизаконними засобами
 4. МФО (мікрофінансова організація). Отримати займ у такій компанії може практично будь-який повнолітній громадянин України. Оформити перший або повторний займ можна 24/7, без вихідних та свят. МФО видають кошти на вигідних умовах, гроші одразу зараховують на карту.

Умови отримання споживчого кредиту

Терміново оформити споживчий кредит без довідок та поручителів може будь-який повнолітній громадянин України, у якого на руках є паспорт або id-карта, ідентифікаційний код, активна банківська картка, номер мобільного телефону будь-якого українського оператора.

Які види кредитів можна отримати у банку та МФО:

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

На що можна взяти споживчий кредит онлайн?

Оформити споживчий кредит можна на:

 • оплату комунальних послуг;
 • погашення заборгованості в інших місцях;
 • придбання побутової техніки;
 • весілля;
 • особисті потреби.

Як оформити заявку на споживчий кредит без довідок та поручителів?

Заявки на споживчий кредит онлайн можна подавати у будь-який час доби з будь-якого куточка України. Процес оформлення складається з кількох кроків та займає мінімум часу:

 1. Пройдіть авторизацію на сайті.
 2. Заповніть правильно й правдиво всі поля аплікаційний анкети, вкажіть в онлайн-заявці номер телефону та банківської карти.
 3. Дочекайтеся рішення програми про займ, проаналізуйте й підпишіть кредитний договір.
 4. Отримайте гроші на карту.

Постійні клієнти можуть оформити кредит за допомогою телефона. Потрібно відправити СМС на номер (067) 01 01 767, вказавши суму й термін кредитування. Отримати у борг по СМС можна до 15 000 гривень.

Отримати споживчий кредит онлайн

Популярні питання

Чи можна продовжити термін кредитування без переплат, штрафів та прострочення? Так, потрібно активувати послугу пролонгації на 7,15 або 30 днів. Активуйте послугу пролонгації на 7, 15 або 30 днів. Просто сплатіть відсотки за користування кредитом та виберіть відповідний період.

У чому переваги споживчих кредитів?

Споживчий кредит на картку онлайн можна отримати без:

 • прописки;
 • стажу роботи;
 • трудової книжки;
 • поручителів;
 • офіційного працевлаштування.

Документи, необхідні для отримання споживчого кредиту

Паспорт громадянина України, id-картку та ІПН.

В яких випадках можуть відмовити у видачі кредиту?

Навіть мікрокредитні організації з підвищеною лояльністю можуть відмовити у видачі цілодобового займу. Основні причини:

 • Банки та МФО кредитують клієнтів, яким вже виповнилося 18 років.
 • Отримати погодження на мікрокредит можуть тільки громадяни України.
 • Перед подачею заявки перевірте анкету: всі поля повинні бути заповнені, інформація правдивою та без помилок.
 • Кожен потенційний позичальник може подати не більше однієї заявки на добу
 • Відсутні фото у паспорті після досягнення 25 або 45 років. Якщо на момент видачі відсоткового кредиту позичальник досяг 25-річного або 45-річного віку, але не має фото у паспорті, відповідного віку, такий документ не є дійсним.

Споживчий кредит онлайн

Скільки коштує споживчий кредит?

Перш, ніж розраховувати чинну відсоткову ставку, прорахуйте боргове навантаження: виплата по кредиту не повинна становити більше 40% від місячного бюджету. Якщо терміновий займ перевищує цю позначку, повернути гроші вчасно буде складно.

Перед тим як взяти споживчий кредит онлайн, скористайтеся кредитним калькулятором. На головній сторінці сервісу soscredit.ua знаходиться інтерактивна панель. Необхідно ввести суму та термін, на який потрібен займ – система автоматично прорахує загальну суму повернення.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

825 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит