Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ІНТЕРНЕТ КРЕДИТУВАННЯ: КОМУ НЕ ВИГІДНО БРАТИ КРЕДИТИ?

Перед тим, як взяти кредит у кожного позичальника виникають сумніви: чи варто використовувати інтернет кредитування і чи принесе це користь у конкретній ситуації?

Експерти впевнені, позики “корисні” далеко не кожному. Тільки уявіть ситуацію, коли людина розраховує на кредит для боржників, а також має фінансові зобов’язання перед іншими банками або МФО (мікрокредитною організацією). Наприклад, сума боргу становить 10 000 гривень, але термін кредитування добігає кінця. В найближчій перспективі до суми додасться штраф і пеня за прострочення платежу. Зверніть увагу, борг буде збыльшуватися кожен день. Такий собі сніжний ком, який, якщо його вчасно не зупинити, може спричинити непоправні наслідки.

Перше, що спадає на думку такого боржника – взяти ще одну позику, щоб покрити попередню. Наскільки це далекоглядно? Розберімось детальніше.

Інтернет-кредитування: кому не вигідно брати кредити?

Кредит для боржників: брати чи не брати?

Отже, клієнт звертається в фінансову організацію, візьмемо, наприклад, SOS CREDIT і подає заявку на черговий кредит. Після швидкого розгляду він отримує відповідь системи: позитивну або негативну. Навіть якщо заявка була схвалена, договір підписаний, а гроші прийшли на картку так само швидко, як і було обіцяно – це не гарантує виходу із ситуації, що склалася. Адже у нашого боржника вже є кредит, який з кожним днем зростає.

Природно, що сума нової позики йде на сплату старої і все, здається, добре. Якби не одне “але”. Ситуація не змінилася, борг перед однією фінансовою компанією перетворився в борг перед іншою. По суті, змінився лише кредитор. Тому, хто розраховує на кредит без відмови з поганою кредитною історією, варто приготуватися до аналогічного сценарію з новим банком або МФО. Деякі програють його знову й знову, до тих пір, поки кредитори, готові видавати необхідну суму, не “закінчаться”. Крім цього, врахуйте, сума позики з кожним разом збільшується через відсотки, а також штрафи або пеню у разі прострочення. І якщо в перший раз ви обійдетеся сумою в 10 000 гривень, то в майбутньому приготуйтеся додавати до цієї суми ще як мінімум по 1 000 гривень при кожному новому кредиті.

Інтернет-кредитування: кому не вигідно брати кредити?

Як розірвати порочне коло?

Багато фінансових компаній пропонують кредит в Україні без довідки про доходи, з місця роботи, поручителів і так далі. При цьому, перевіряючи кредитну історію і створюючи власні алгоритми розпізнавання благонадійного клієнта. Що ж робити, якщо ситуація розвивається, а ви втрачаєте контроль над тим, що відбувається?

  • Зупиніться і чесно дайте собі відповідь на питання: “Чи влаштовує мене те, що зі мною відбувається?”. Якщо відповідь негативна, подумайте, що саме ви можете змінити в даній ситуації. На перший погляд здається, що вона безвихідна та кредит без відмови з поганою кредитною історією кращий вихід. Але варто задуматися та почати перебирати варіанти, як виявиться, що все не так вже й погано.
  • Перестаньте діяти за старим сценарієм. Не варто вплутуватися в нові борги перед банками або МФО для погашення старих. Тут можуть бути інші варіанти: позичити гроші у родичів або близьких друзів для закриття боргу. Найкраще, якщо ви відразу ж обговорите терміни повернення й умови, на яких ви отримаєте гроші. Можливо, близькі не візьмуть відсоток. Таким чином, ви знизите витрати на погашення боргу.
  • Складіть докладний план виплат. Вкажіть у ньому точні дати, а також джерела отримання коштів. Тепер залишилося тільки слідувати йому.

Як бачите, кредит в Україні без довідки про доходи корисний далеко не всім, але рішення приймати, звичайно ж, виключно вам. Рекомендуємо звертати увагу на позики у МФО тільки тоді, коли у вас є повна впевненість у тому, що погашення кредиту відбудеться вчасно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1897 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит