Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ІНТЕРНЕТ КРЕДИТУВАННЯ: КОМУ НЕ ВИГІДНО БРАТИ КРЕДИТИ?

Перед тим, як взяти кредит у кожного позичальника виникають сумніви: чи варто використовувати інтернет кредитування і чи принесе це користь у конкретній ситуації?

Експерти впевнені, позики “корисні” далеко не кожному. Тільки уявіть ситуацію, коли людина розраховує на кредит для боржників, а також має фінансові зобов’язання перед іншими банками або МФО (мікрокредитною організацією). Наприклад, сума боргу становить 10 000 гривень, але термін кредитування добігає кінця. В найближчій перспективі до суми додасться штраф і пеня за прострочення платежу. Зверніть увагу, борг буде збыльшуватися кожен день. Такий собі сніжний ком, який, якщо його вчасно не зупинити, може спричинити непоправні наслідки.

Перше, що спадає на думку такого боржника – взяти ще одну позику, щоб покрити попередню. Наскільки це далекоглядно? Розберімось детальніше.

Інтернет-кредитування: кому не вигідно брати кредити?

Кредит для боржників: брати чи не брати?

Отже, клієнт звертається в фінансову організацію, візьмемо, наприклад, SOS CREDIT і подає заявку на черговий кредит. Після швидкого розгляду він отримує відповідь системи: позитивну або негативну. Навіть якщо заявка була схвалена, договір підписаний, а гроші прийшли на картку так само швидко, як і було обіцяно – це не гарантує виходу із ситуації, що склалася. Адже у нашого боржника вже є кредит, який з кожним днем зростає.

Природно, що сума нової позики йде на сплату старої і все, здається, добре. Якби не одне “але”. Ситуація не змінилася, борг перед однією фінансовою компанією перетворився в борг перед іншою. По суті, змінився лише кредитор. Тому, хто розраховує на кредит без відмови з поганою кредитною історією, варто приготуватися до аналогічного сценарію з новим банком або МФО. Деякі програють його знову й знову, до тих пір, поки кредитори, готові видавати необхідну суму, не “закінчаться”. Крім цього, врахуйте, сума позики з кожним разом збільшується через відсотки, а також штрафи або пеню у разі прострочення. І якщо в перший раз ви обійдетеся сумою в 10 000 гривень, то в майбутньому приготуйтеся додавати до цієї суми ще як мінімум по 1 000 гривень при кожному новому кредиті.

Інтернет-кредитування: кому не вигідно брати кредити?

Як розірвати порочне коло?

Багато фінансових компаній пропонують кредит в Україні без довідки про доходи, з місця роботи, поручителів і так далі. При цьому, перевіряючи кредитну історію і створюючи власні алгоритми розпізнавання благонадійного клієнта. Що ж робити, якщо ситуація розвивається, а ви втрачаєте контроль над тим, що відбувається?

  • Зупиніться і чесно дайте собі відповідь на питання: “Чи влаштовує мене те, що зі мною відбувається?”. Якщо відповідь негативна, подумайте, що саме ви можете змінити в даній ситуації. На перший погляд здається, що вона безвихідна та кредит без відмови з поганою кредитною історією кращий вихід. Але варто задуматися та почати перебирати варіанти, як виявиться, що все не так вже й погано.
  • Перестаньте діяти за старим сценарієм. Не варто вплутуватися в нові борги перед банками або МФО для погашення старих. Тут можуть бути інші варіанти: позичити гроші у родичів або близьких друзів для закриття боргу. Найкраще, якщо ви відразу ж обговорите терміни повернення й умови, на яких ви отримаєте гроші. Можливо, близькі не візьмуть відсоток. Таким чином, ви знизите витрати на погашення боргу.
  • Складіть докладний план виплат. Вкажіть у ньому точні дати, а також джерела отримання коштів. Тепер залишилося тільки слідувати йому.

Як бачите, кредит в Україні без довідки про доходи корисний далеко не всім, але рішення приймати, звичайно ж, виключно вам. Рекомендуємо звертати увагу на позики у МФО тільки тоді, коли у вас є повна впевненість у тому, що погашення кредиту відбудеться вчасно.

 

710 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит