Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЧИ ДАДУТЬ МЕНІ КРЕДИТ?

Багато хто з нас стикається в житті з важкими обставинами, які змушують брати гроші в борг. Більшість позичальників думає: «Чи дадуть мені кредит і якщо так, то під який відсоток». Якщо ви вже раніше отримували позики, але не повертали їх вчасно, знайте, що це негативно відобразиться на вашому кредитному рейтингу і може у підсумку вплинути на рішення про видачу грошей.

Найчастіше саме складні життєві ситуації підштовхують нас до вирішення оформити кредит. Наприклад, необхідно придбати новий холодильник, зробити терміново ремонт або сплатити за дороге лікування. За статистикою, кожен другий українець бере гроші у борг, тому не дивно, що кредитування сьогодні настільки затребувана процедура.

Де можна дізнатися, чи дадуть мені кредит?

Більшість позичальників правильно розраховує свої сили і своєчасно сплачує взяті кредити. Але інколи трапляються ситуації, що не залежать від нас: затримали зарплату, скоротили робоче місце, потрапив до лікарні і гроші необхідні на лікування. В такому випадку не завжди вдається погасити займ вчасно і людина автоматично потрапляє до реєстру боржників.

Як дізнатися, чи дадуть мені кредит?

Що це за список? Українське бюро кредитних історій (УБКІ) володіє величезною базою, в якій зібрано близько 35 млн кредитних історій. Кожен українець має право зробити 1 запит на рік і дізнатися свою кредитну історію абсолютно безкоштовно. Для цього досить зайти на офіційний сайт УБКІ та оформити запит. Усі банки і мікрокредітні компанії співпрацюють з цією організацією і саме звідси подають запит на інформацію для прийняття рішення про видачу кредиту.

«Якщо вже потрапив в чорний список, чи дадуть мені кредит і які шанси?» – так вважає багато українців. Насправді, шанси досить високі. Давайте розглянемо усі способи отримання позики навіть із зіпсованою кредитною історією:

  • Кредит під заставу нерухомості. Якщо ви володієте будь-яким об’єктом нерухомості, то одразу можете отримати потрібну суму. Все буде залежати від реальної вартості вашої застави.
  • Депозит у банку. Навіть невеличка сума грошей, яка знаходиться на депозитному рахунку, вже буде великою перевагою  для будь-якого позичальника. При спілкуванні з кредитором завжди можна вказати на цей факт, підтвердивши свою платоспроможність.
  • Приватні кредитні організації. Вони у будь-який момент можуть видати суму до 10 000 гривень, але обов’язково потрібна буде виписка про ваше офіційне працевлаштування. Основний недолік таких кредитів – процентна ставка вище, ніж у банку чи МФО (мікрофінансової організації).
  • Приватні особи. Вони можуть дати у борг велику суму грошей позичальникові з будь-кредитною історією. Знайти такого кредитора не складно: оголошення часто зустрічаються у друкованих виданнях та мережі Інтернет. Основний мінус – процентна ставка буде у рази вище, ніж у будь-який кредитній компанії.
  • МФО. Більшість мікрокредитних організацій видають займ не тільки позичальникам з поганою кредитною історією, а й іншим українцям, які не можуть отримати кредит в банку: безробітним, студентам, мамам у декреті, пенсіонерам.

Як дізнатися, чи дадуть мені кредит?

Чи дадуть мені кредит в МФО без довідки про доходи?

Звичайно, оскільки мікрофінансові організації не вимагають офіційного підтвердження вашої платоспроможності. Наприклад, сервіс швидких кредитів SOS CREDIT пропонує усім новим позичальникам отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Для оформлення заявки паспорта та ідентифікаційного коду буде достатньо.

Щоб підвищити свої шанси на отримання кредиту онлайн, радимо уважно і правильно заповнювати поля аплікаційної форми. Заповнювати її потрібно тільки один раз при реєстрації. Згодом вам потрібно буде тільки створювати заявку на отримання бажаної суми – обирати суму і термін кредитування.

Навіть якщо ваша кредитна історія зіпсована, не впадайте у відчай. SOS CREDIT завжди допоможе вам у складній ситуації. Чи дадуть мені кредит? Це питання вас більше не буде турбувати.

 

833 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит