Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЧИ ДАДУТЬ МЕНІ КРЕДИТ?

Багато хто з нас стикається в житті з важкими обставинами, які змушують брати гроші в борг. Більшість позичальників думає: «Чи дадуть мені кредит і якщо так, то під який відсоток». Якщо ви вже раніше отримували позики, але не повертали їх вчасно, знайте, що це негативно відобразиться на вашому кредитному рейтингу і може у підсумку вплинути на рішення про видачу грошей.

Найчастіше саме складні життєві ситуації підштовхують нас до вирішення оформити кредит. Наприклад, необхідно придбати новий холодильник, зробити терміново ремонт або сплатити за дороге лікування. За статистикою, кожен другий українець бере гроші у борг, тому не дивно, що кредитування сьогодні настільки затребувана процедура.

Де можна дізнатися, чи дадуть мені кредит?

Більшість позичальників правильно розраховує свої сили і своєчасно сплачує взяті кредити. Але інколи трапляються ситуації, що не залежать від нас: затримали зарплату, скоротили робоче місце, потрапив до лікарні і гроші необхідні на лікування. В такому випадку не завжди вдається погасити займ вчасно і людина автоматично потрапляє до реєстру боржників.

Як дізнатися, чи дадуть мені кредит?

Що це за список? Українське бюро кредитних історій (УБКІ) володіє величезною базою, в якій зібрано близько 35 млн кредитних історій. Кожен українець має право зробити 1 запит на рік і дізнатися свою кредитну історію абсолютно безкоштовно. Для цього досить зайти на офіційний сайт УБКІ та оформити запит. Усі банки і мікрокредітні компанії співпрацюють з цією організацією і саме звідси подають запит на інформацію для прийняття рішення про видачу кредиту.

«Якщо вже потрапив в чорний список, чи дадуть мені кредит і які шанси?» – так вважає багато українців. Насправді, шанси досить високі. Давайте розглянемо усі способи отримання позики навіть із зіпсованою кредитною історією:

  • Кредит під заставу нерухомості. Якщо ви володієте будь-яким об’єктом нерухомості, то одразу можете отримати потрібну суму. Все буде залежати від реальної вартості вашої застави.
  • Депозит у банку. Навіть невеличка сума грошей, яка знаходиться на депозитному рахунку, вже буде великою перевагою  для будь-якого позичальника. При спілкуванні з кредитором завжди можна вказати на цей факт, підтвердивши свою платоспроможність.
  • Приватні кредитні організації. Вони у будь-який момент можуть видати суму до 10 000 гривень, але обов’язково потрібна буде виписка про ваше офіційне працевлаштування. Основний недолік таких кредитів – процентна ставка вище, ніж у банку чи МФО (мікрофінансової організації).
  • Приватні особи. Вони можуть дати у борг велику суму грошей позичальникові з будь-кредитною історією. Знайти такого кредитора не складно: оголошення часто зустрічаються у друкованих виданнях та мережі Інтернет. Основний мінус – процентна ставка буде у рази вище, ніж у будь-який кредитній компанії.
  • МФО. Більшість мікрокредитних організацій видають займ не тільки позичальникам з поганою кредитною історією, а й іншим українцям, які не можуть отримати кредит в банку: безробітним, студентам, мамам у декреті, пенсіонерам.

Як дізнатися, чи дадуть мені кредит?

Чи дадуть мені кредит в МФО без довідки про доходи?

Звичайно, оскільки мікрофінансові організації не вимагають офіційного підтвердження вашої платоспроможності. Наприклад, сервіс швидких кредитів SOS CREDIT пропонує усім новим позичальникам отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%. Для оформлення заявки паспорта та ідентифікаційного коду буде достатньо.

Щоб підвищити свої шанси на отримання кредиту онлайн, радимо уважно і правильно заповнювати поля аплікаційної форми. Заповнювати її потрібно тільки один раз при реєстрації. Згодом вам потрібно буде тільки створювати заявку на отримання бажаної суми – обирати суму і термін кредитування.

Навіть якщо ваша кредитна історія зіпсована, не впадайте у відчай. SOS CREDIT завжди допоможе вам у складній ситуації. Чи дадуть мені кредит? Це питання вас більше не буде турбувати.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1304 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит