Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн за 1 хвилину

 1. Кредит за 1 хвилину: що потрібно знати
 2. Плюси кредиту онлайн за 1 хвилину
 3. Умови онлайн мікропозики за 1 хвилину в Україні
 4. Як взяти кредит онлайн за 1 хвилину в SOS Credit – яка послідовність дій

Коли виникає екстрена ситуація, то кредит онлайн за 1 хвилину, одне з перших, що може людина шукати в інтернеті. Наприклад, одному з членів сім’ї знадобилося зробити позапланову операцію і гроші потрібні зараз. Пошуки у родичів і близьких можуть не увінчатися успіхом, а час буде втрачено. Щоб не втрачати ні хвилини, можна звернутися до мікрофінансового сервісу SOS CREDIT, де нададуть послуги швидко і вигідно.

Кредит за 1 хвилину: що потрібно знати

Якщо терміново знадобилися гроші, то отримати їх швидко можна, але за 1 хвилину відбувається тільки схвалення заявки і переказ необхідної суми. Крім цього, потрібно подати заявку і заповнити анкету, щоб створити Особистий Кабінет. Так роблять усі законослухняні мікрофінансові організації.

Якщо представники якоїсь фінансової установи запевняють вас, що позику за 1 хвилину отримати можна і за цей час навіть заявку буде оформлено — не вірте, перед вами шахраї.

Швидко отримати необхідну суму в SOS CREDIT можна, але тільки якщо це повторна заявка. У такому разі клієнту не потрібно реєструватися в системі та проходити перевірку, адже його дані вже є. Якщо це перша позика на картку за 1 хвилину, то ви отримаєте її всього за 15-20 хвилин. У банку ця процедура забирає більше часу і не відбувається без поручителів, заставного майна тощо. Банку потрібно якомога більше гарантій фінансової відповідальності позичальника.

Плюси кредиту онлайн за 1 хвилину

Серед них:

 1. Конфіденційність. Ми не поширюємо особисті дані своїх клієнтів, завдяки чому вони не потрапляють до рук аферистів.
 2. Без прив’язки до офісу. Клієнтам SOS CREDIT немає потреби особисто приїжджати в наш офіс і подавати документи. Все це робиться по інтернету.
 3. Без прив’язки до часу. Опрацюванням заявок і рішеннями займається скоринг-система, тому звертатися до SOS CREDIT можна 24/7 — коли в цьому виникла необхідність.
 4. Якщо клієнту не вдається вчасно погасити мікрокредит, то він може підключити пролонгацію. З її допомогою він продовжується і йому не нараховується штраф за невиконання зобов’язань, що прописані в договорі.
 5. Без довідок з місця роботи та інших, які знадобилися б, щоб скористатися послугами банку.
 6. У МФО можна взяти позику за хвилину на картку швидше, ніж у банку.
 7. Вигідна процентна ставка — від 0,01%.
 8. Безготівковий розрахунок.
 9. Швидке рішення — за 20 хвилин у вас буде необхідна сума.

Умови онлайн мікропозики за 1 хвилину в Україні

1. Нашими клієнтами можуть стати громадяни, яким на момент подання заявки є 18 років. З громадянами молодшого віку ми не можемо укласти договір. Найстаршому позичальнику 90 років.
2.  Для подання заявки знадобиться гаджет, підключений до інтернету.
3.  Переказ грошей відбувається на картку — моментальна видача. Для цього позичальник повинен мати банківську картку, що обслуговується в одному з українських банків — Віза або Мастеркард. Це має бути саме його картка, адже вона проходить верифікацію та перевірку через систему BankID.
4. Ми працюємо за процентною ставкою від 0,01% до 1,5% в день.
5. Річна процентна ставка реальна, от 3,99% до 4749,04%
6.  Мінімальна сума, яку можна оформити в кредит на карту за 1 хвилину, від 500 гривень.
7. Максимальна сума, передбачена клієнтам, до 20000 гривень.
8.  Взяти кредит можна на 7-65 днів. Клієнт сам вирішує, який термін йому підходить.
9. Щоб подати заявку, система попросить ввести дані паспорта. Для цього підійде паспорт або айді-картка. Крім паспорта потрібен ІПН. Інші документи вказувати не потрібно. 
10. У наших позичальників має бути хороша кредитна історія.
11. Мобільного застосунку в нас немає. Заявка подається через сайт.

Як взяти кредит онлайн за 1 хвилину в SOS Credit – яка послідовність дій

Дотримуйтесь такого алгоритму:

 1. Потрібно перейти на офіційний сайт компанії.
 2. Уважно на кредитному калькуляторі вибрати суму до 20000 гривень, яку ви хочете взяти на картку за 1 хвилину, а також кількість днів.
 3. Зареєструватися в нашій системі.
 4. Внести в анкету всю інформацію, що в ній запитується від клієнтів.
 5. Вказати дані банківської картки, куди SOS CREDIT перерахує гроші і пройти верифікацію.
 6. Пройти перевірку через BankID, яка допомагає переконатися, що вона належить позичальнику.
 7. Почекати, поки заявку буде перевірено.
 8. Якщо кредит схвалено, то необхідно поставити електронний підпис і гроші зараховуються на картку. Відмови бувають, якщо під маскою позичальника перебуває аферист, якого система відразу обчислює. Або ж під час внесення даних у заявці є неточності. Якщо це другий варіант — тоді подавайте заявку знову, але вже через добу після цієї. У разі, коли анкета заповнена правильно і до клієнта немає питань, він отримує автоматичне схвалення.

Кредит онлайн за 1 хвилину

Якщо гроші на картку не надійшли, тоді:

 • Перевірте термін дії банківської картки, яку ви вказали. Можливо, він уже минув і необхідно замовити перевипуск нової.
 • Банківська картка не може приймати перекази.
 • Збої процесингу банку зазначеної картки.

Як споживчий кредит повернути:

 1. Особистий Кабінет.
 2. Кнопка “СПЛАТИТИ”.
 3. Переказ через онлайн-банкінг.
 4. Переказ у касі найближчого банку України.
 5. Переказ у касі найближчого відділення Укрпошти.

Якщо платити кредит онлайн на картку за 1 хвилину одразу на сайті, то так гроші надійдуть на рахунок SOS CREDIT одразу. Якщо ж вдаватися до інших способів, то враховуйте, що така оплата проводиться протягом 3-х робочих днів. При оплаті враховуйте не тільки тіло термінової позики, а й відсотки, а також комісію за погашення.

Після погашення кредиту завжди можна отримати про це довідку. Для цього необхідно авторизуватися в Особистому Кабінеті. Наступні дії:

 • Обрати розділ “Кредити”.
 • У підпункті “Історія кредитів” будуть вказані всі ті, що ви вже закрили.
 • Праворуч є опція “Завантажити документи”. Натискайте на неї і після цього довідка буде в завантажених документах вашого браузера.

SOS CREDIT — це цілодобове обслуговування. Звертайтеся, щоб ваші фінансові питання були вирішені.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

887 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит