Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК РОЗРАХУВАТИ КРЕДИТ САМОСТІЙНО?

Кредитування – одна з найбільш поширених фінансових послуг, яку можна отримати в банку, ломбарді, сервісі онлайн-кредитування або у приватної особи. Перед тим як розрахувати кредит, необхідно зрозуміти для яких цілей він буде використаний. Займи дозволяють вирішити різні проблеми – від купівлі дрібної побутової техніки до проведення ремонтних робіт або придбання нерухомості.

Українці вдаються до кредитування з різних причин, але об’єднує їх одне – бажання якомога швидше отримати необхідну суму. За видачу грошей клієнту фінансові організації беруть свою винагороду – відсотки і комісії. Якщо ви не готові переплачувати за кредит, можна пошукати інші способи – знайти підробіток, позичити гроші у родичів або друзів, здати в оренду вільну житлоплощу або продати коштовну річ. Погодьтеся, що для цього потрібно чимало часу і сил. А що робити, коли часу немає? Крім того, фінансові установи пропонують різноманітні продукти з лояльними ставками і вигідними умовами.

Як розрахувати кредит самостійно?

Як розрахувати кредит і обрати оптимальну пропозицію?

Якщо ви раніше не стикалися з оформленням позики у фінансових організаціях, вам буде важко зорієнтуватися в різноманітті кредитних програм. Обираючи кредитний продукт в банку, необхідно звернути увагу на наступну умову. Максимальна сума, яку ви отримаєте, буде напряму залежити від щомісячного доходу. Такий підхід вбереже банк від непотрібних ризиків і клієнта від переоцінки своїх можливостей. Не варто поспішати з оформленням. Сьогодні клієнт може самостійно розрахувати кредит онлайн на сайтах більшості фінансових установ. Після цього можна обрати найбільш прийнятні для себе умови. Виплати за кредитом не повинні складати більше половини щомісячного доходу!

Чому так важливо розрахувати кредит онлайн перед оформленням? Це оптимальний спосіб заощадити дорогоцінний час. Вам не доведеться їздити у відділення банку і чекати в черзі. Попередній прорахунок дозволить одразу оцінити всі недоліки і переваги обраного продукту.

Кредитний калькулятор часто використовують люди, які оформлюють кредит онлайн, він економить час і сили, робить процедуру оформлення максимально прозорою. Просто заповніть форму з параметрами позики, і ви одразу побачите кінцевий результат. Кредитні калькулятори банків зазвичай доповнені великою кількістю параметрів – різні ставки, наявність застави, різноманітні схеми погашення.

Як розрахувати кредит самостійно?

Чому так важливо розрахувати кредит онлайн?

Сьогодні не тільки банки, але і багато МФО (мікрофінансові організації) пропонують використовувати для зручності кредитний калькулятор. Зробити підрахунки можна в будь-який час в зручному місці.

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує скористатися кредитним калькулятором усім бажаючим. Навіть якщо ви ще не стали клієнтом онлайн-сервісу, ви вже заздалегідь зможете прорахувати суму до виплати. Просто зайдіть на сайт soscredit.ua, на головній сторінці в спеціальному полі оберіть бажану суму і термін кредитування – результат ви побачите одразу.

Постійні клієнти можуть використовувати промокодом і заощаджувати до 50% на відсотках по кредиту.

Ті позичальники, які погасили другий кредит вчасно, стають учасниками Програми Лояльності і отримують первинну знижку -15%. Кожен наступний кредит, закритий вчасно, дає можливість збільшити знижку до максимального рівня -50%.

Розрахувати кредит онлайн може будь-який – вам знадобиться трохи зусиль, часу і гаджет, підключений до Інтернету.

 

 

857 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит