Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК РОЗРАХУВАТИ КРЕДИТ САМОСТІЙНО?

Кредитування – одна з найбільш поширених фінансових послуг, яку можна отримати в банку, ломбарді, сервісі онлайн-кредитування або у приватної особи. Перед тим як розрахувати кредит, необхідно зрозуміти для яких цілей він буде використаний. Займи дозволяють вирішити різні проблеми – від купівлі дрібної побутової техніки до проведення ремонтних робіт або придбання нерухомості.

Українці вдаються до кредитування з різних причин, але об’єднує їх одне – бажання якомога швидше отримати необхідну суму. За видачу грошей клієнту фінансові організації беруть свою винагороду – відсотки і комісії. Якщо ви не готові переплачувати за кредит, можна пошукати інші способи – знайти підробіток, позичити гроші у родичів або друзів, здати в оренду вільну житлоплощу або продати коштовну річ. Погодьтеся, що для цього потрібно чимало часу і сил. А що робити, коли часу немає? Крім того, фінансові установи пропонують різноманітні продукти з лояльними ставками і вигідними умовами.

Як розрахувати кредит самостійно?

Як розрахувати кредит і обрати оптимальну пропозицію?

Якщо ви раніше не стикалися з оформленням позики у фінансових організаціях, вам буде важко зорієнтуватися в різноманітті кредитних програм. Обираючи кредитний продукт в банку, необхідно звернути увагу на наступну умову. Максимальна сума, яку ви отримаєте, буде напряму залежити від щомісячного доходу. Такий підхід вбереже банк від непотрібних ризиків і клієнта від переоцінки своїх можливостей. Не варто поспішати з оформленням. Сьогодні клієнт може самостійно розрахувати кредит онлайн на сайтах більшості фінансових установ. Після цього можна обрати найбільш прийнятні для себе умови. Виплати за кредитом не повинні складати більше половини щомісячного доходу!

Чому так важливо розрахувати кредит онлайн перед оформленням? Це оптимальний спосіб заощадити дорогоцінний час. Вам не доведеться їздити у відділення банку і чекати в черзі. Попередній прорахунок дозволить одразу оцінити всі недоліки і переваги обраного продукту.

Кредитний калькулятор часто використовують люди, які оформлюють кредит онлайн, він економить час і сили, робить процедуру оформлення максимально прозорою. Просто заповніть форму з параметрами позики, і ви одразу побачите кінцевий результат. Кредитні калькулятори банків зазвичай доповнені великою кількістю параметрів – різні ставки, наявність застави, різноманітні схеми погашення.

Як розрахувати кредит самостійно?

Чому так важливо розрахувати кредит онлайн?

Сьогодні не тільки банки, але і багато МФО (мікрофінансові організації) пропонують використовувати для зручності кредитний калькулятор. Зробити підрахунки можна в будь-який час в зручному місці.

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує скористатися кредитним калькулятором усім бажаючим. Навіть якщо ви ще не стали клієнтом онлайн-сервісу, ви вже заздалегідь зможете прорахувати суму до виплати. Просто зайдіть на сайт soscredit.ua, на головній сторінці в спеціальному полі оберіть бажану суму і термін кредитування – результат ви побачите одразу.

Постійні клієнти можуть використовувати промокодом і заощаджувати до 50% на відсотках по кредиту.

Ті позичальники, які погасили другий кредит вчасно, стають учасниками Програми Лояльності і отримують первинну знижку -15%. Кожен наступний кредит, закритий вчасно, дає можливість збільшити знижку до максимального рівня -50%.

Розрахувати кредит онлайн може будь-який – вам знадобиться трохи зусиль, часу і гаджет, підключений до Інтернету.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1123 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит