Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ВЗЯТИ КРЕДИТ З ВІДКРИТИМИ ПРОСТРОЧЕННЯМИ?

З кожним роком кредитування в Україні набирає все більшої популярності. Новий гаджет, одяг, лікування, відпочинок за кордоном, автомобіль – все це можна придбати у кредит. Чому займи надпопулярні? Не секрет, що більшість українців живе за рахунок невеликого доходу і купівля необхідних речей у розстрочку або у кредит – практично єдиний спосіб отримати бажане. На жаль, затримка зарплати і різні форс-мажорні обставини можуть перешкодити своєчасному погашенню кредиту. Виникає займ з відкритими простроченнями.

Що ж таке прострочення? Це порушення клієнтом прописаних у договорі правил по поверненню кредиту. Запізнілий розрахунок з кредитною установою може призвести не тільки до виникнення прострочки, але й до накладання штрафних санкцій. У фінансовому світі існує таке поняття як відкрита прострочка. Кредит з відкритим простроченням передбачає отримання у борг грошових коштів у кредитних компаніях при наявності незакритих боргів у ще одній фінустанові. Непогашений займ фіксується у кредитній історії (КІ) протягом 10 днів.

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Кредит з діючими простроченнями – як банки дізнаються про них?

За останні 20 років в Україні усі фінансові операції здійснюються на прозорих умовах, їх можна відстежувати та аналізувати. Дані про те, як позичальник виконує умови кредитного договору доступні будь-якій установі, що видає гроші у борг. Перед оформленням займу, банк обов’язково запросить КІ позичальника.

Якщо у вас вже є прострочення по кредиту, отримання грошей у банку може бути проблематичним. Оформити займ можна лише в тому випадку, якщо прострочення має мінімальний термін і ще не встигло позначитися у КІ. Можна випробувати удачу та спробувати звернутися до банку. Але не тільки наявність прострочення впливає на рішення банку про видачу кредиту. Переглядаючи вашу КІ, відповідальний співробітник звертає увагу на наступні чинники:

  • Наявність штрафів, аліментів та невиплачених компенсацій.
  • Наявність прострочень за іншими кредитами.
  • Тривала невиплата кредитних зобов’язань.

Рефінансування як спосіб закрити кредит з діючими простроченнями

Рефінансування – відомий банківський продукт, що дозволяє оформити займ в одній кредитній установі для погашення заборгованості в іншій. Інколи позичальники вдаються до рефінансування, щоб знизити загальну вартість кредиту.

Щоб скористатися послугою, необхідно:

  • Надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців.
  • Привести поручителя.
  • Принести паспорт та ідентифікаційний код.

Деякі банки можуть додатково попросити заставу і оформлення страхового поліса. На момент оформлення рефінансування клієнтові повинно бути не менше 23 років. Послугою можуть скористатися тільки громадяни України.

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Рефінансування складається з декількох етапів:

  1. Позичальник відвідує обрану фінансову організацію, де має намір повторно оформити кредит і документально підтверджує свою платоспроможність. Якщо співробітників компанії все влаштовує, клієнту розповідають про діючі пропозиції.
  2. Клієнт йде до банку, де раніше брав кредит, і уточнює умови дострокового погашення займу і рефінансування.
  3. Позичальник повторно повертається до банку, де планує оформити перекредитування і підписує нові документи.

Інколи, при перекредитуванні, банк пропонує взяти більшу суму, ніж потрібно для погашення боргів. Нею позичальник може розпорядитися на свій розсуд.

Кредит з простроченням – як оформити вигідне рефінансування?

Обираючи банк для оформлення кредиту, при наявності прострочень, зверніть увагу на наступне:

  1. Можливість подовжити загальний строк кредитування і розбити відсоткову ставку на рівні частини протягом всього періоду.
  2. Зниження відсоткових виплат по кредиту. Кожен банк пропонує свої умови, внаслідок цього можна оформити займ на більш вигідних умовах.
  3. Оформити один займ замість декількох і в різних банках.

Якщо вам необхідна невеличка сума для погашення боргів, обирайте кредит онлайн. Компанія SOS CREDIT пропонує оформити до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Відмінна можливість отримати необхідну суму в одному місці і закрити старі борги.

Якщо вам необхідно швидко закрити кредит з чинними простроченнями, спробуйте оформити рефінансування.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1646 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит