Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ВЗЯТИ КРЕДИТ З ВІДКРИТИМИ ПРОСТРОЧЕННЯМИ?

З кожним роком кредитування в Україні набирає все більшої популярності. Новий гаджет, одяг, лікування, відпочинок за кордоном, автомобіль – все це можна придбати у кредит. Чому займи надпопулярні? Не секрет, що більшість українців живе за рахунок невеликого доходу і купівля необхідних речей у розстрочку або у кредит – практично єдиний спосіб отримати бажане. На жаль, затримка зарплати і різні форс-мажорні обставини можуть перешкодити своєчасному погашенню кредиту. Виникає займ з відкритими простроченнями.

Що ж таке прострочення? Це порушення клієнтом прописаних у договорі правил по поверненню кредиту. Запізнілий розрахунок з кредитною установою може призвести не тільки до виникнення прострочки, але й до накладання штрафних санкцій. У фінансовому світі існує таке поняття як відкрита прострочка. Кредит з відкритим простроченням передбачає отримання у борг грошових коштів у кредитних компаніях при наявності незакритих боргів у ще одній фінустанові. Непогашений займ фіксується у кредитній історії (КІ) протягом 10 днів.

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Кредит з діючими простроченнями – як банки дізнаються про них?

За останні 20 років в Україні усі фінансові операції здійснюються на прозорих умовах, їх можна відстежувати та аналізувати. Дані про те, як позичальник виконує умови кредитного договору доступні будь-якій установі, що видає гроші у борг. Перед оформленням займу, банк обов’язково запросить КІ позичальника.

Якщо у вас вже є прострочення по кредиту, отримання грошей у банку може бути проблематичним. Оформити займ можна лише в тому випадку, якщо прострочення має мінімальний термін і ще не встигло позначитися у КІ. Можна випробувати удачу та спробувати звернутися до банку. Але не тільки наявність прострочення впливає на рішення банку про видачу кредиту. Переглядаючи вашу КІ, відповідальний співробітник звертає увагу на наступні чинники:

 • Наявність штрафів, аліментів та невиплачених компенсацій.
 • Наявність прострочень за іншими кредитами.
 • Тривала невиплата кредитних зобов’язань.

Рефінансування як спосіб закрити кредит з діючими простроченнями

Рефінансування – відомий банківський продукт, що дозволяє оформити займ в одній кредитній установі для погашення заборгованості в іншій. Інколи позичальники вдаються до рефінансування, щоб знизити загальну вартість кредиту.

Щоб скористатися послугою, необхідно:

 • Надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців.
 • Привести поручителя.
 • Принести паспорт та ідентифікаційний код.

Деякі банки можуть додатково попросити заставу і оформлення страхового поліса. На момент оформлення рефінансування клієнтові повинно бути не менше 23 років. Послугою можуть скористатися тільки громадяни України.

Як взяти кредит з відкритими простроченнями?

Рефінансування складається з декількох етапів:

 1. Позичальник відвідує обрану фінансову організацію, де має намір повторно оформити кредит і документально підтверджує свою платоспроможність. Якщо співробітників компанії все влаштовує, клієнту розповідають про діючі пропозиції.
 2. Клієнт йде до банку, де раніше брав кредит, і уточнює умови дострокового погашення займу і рефінансування.
 3. Позичальник повторно повертається до банку, де планує оформити перекредитування і підписує нові документи.

Інколи, при перекредитуванні, банк пропонує взяти більшу суму, ніж потрібно для погашення боргів. Нею позичальник може розпорядитися на свій розсуд.

Кредит з простроченням – як оформити вигідне рефінансування?

Обираючи банк для оформлення кредиту, при наявності прострочень, зверніть увагу на наступне:

 1. Можливість подовжити загальний строк кредитування і розбити відсоткову ставку на рівні частини протягом всього періоду.
 2. Зниження відсоткових виплат по кредиту. Кожен банк пропонує свої умови, внаслідок цього можна оформити займ на більш вигідних умовах.
 3. Оформити один займ замість декількох і в різних банках.

Якщо вам необхідна невеличка сума для погашення боргів, обирайте кредит онлайн. Компанія SOS CREDIT пропонує оформити до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Відмінна можливість отримати необхідну суму в одному місці і закрити старі борги.

Якщо вам необхідно швидко закрити кредит з чинними простроченнями, спробуйте оформити рефінансування.

 

 

901 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит