Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЗАЙМ НА КАРТКУ 4 000 ГРИВЕНЬ – ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КРЕДИТУВАННЯ У ЛОМБАРДІ?

Коли терміново потрібні гроші, в голові минають мільйони думок. Як обрати найбільш оптимальний та вигідний спосіб, якщо вам необхідний займ 4 000 на картку терміново? Звертатися до банку недоцільно, оскільки таку суму вам видадуть тільки при оформленні кредитної картки. Можна розпитати у друзів, родичів або колег, але цей варіант сповнений ризику. По-перше, у людини просто може не виявитися потрібної суми. По-друге, вона може не захотіти позичати гроші, а по-третє, ви ризикуєте зіпсувати відносини з кредитором, якщо не встигнете вчасно повернути узяте.

Де ж взяти займ 4 000 на карту терміново? Оскільки 4 000 гривень – не така вже й велика сума, слід спробувати отримати гроші у мікрофінансовій компанії (МФО) або ломбарді. Вивчимо обидва варіанти, щоб зрозуміти, який з них більш привабливий.

Займ на картку 4 000 гривень — що потрібно знати про кредитування у ломбарді?

Займ на картку 4 000 гривень у ломбарді – особливості кредитування

Ломбард – це комерційна організація, що відома своїм лояльним ставленням до клієнта. Тут у вас не вимагатимуть довідку про заробітну плату та не стануть зазирати у кредитну історію. Позичальникові необхідно запропонувати будь-яку цінну заставу, що може бути досить оперативно реалізована, якщо ви не повернете кредитні кошти вчасно. Для оформлення угоди потрібен паспорт та код.

Оформлення документів відбувається на місці, оскільки оцінювання застави та рішення про видачу проходить тут же. Ломбард пропонує високі ставки на займи та невеличкий період кредитування – до 2 місяців. Гроші найчастіше видаються на руки позичальникові.

Заставою може бути:

  • Золото. Найбільш ліквідна застава, її приймають скрізь. Ломбард візьме як злитки, так і ювелірні вироби з дорогоцінних металів.
  • Побутова техніка та електроніка. Ще одна популярна категорія товарів, яку з задоволенням прийме кредитор, за умови, що вона буде цілою та не зношеною.
  • Авто. В Україні з кожним роком стає дедалі більше автоломбардів. Отримати гроші за “залізного коня” може тільки безпосередній власник. Після видачі кредиту позичальник лишає машину на стоянці, за яку потрібно сплачувати окремо. Ставка по кредиту та сума коливаються в залежності від класу авто, року випуску, пробігу та вартості.

Сума, яку можна отримати у ломбарді, буде залежати від вартості наданого майна. Оцінює заставу спеціальний працівник, але готуйтеся до того, що остаточна ціна буде суттєво нижча за ринкову. Як наслідок невеличкий займ на карту 4 000 гривень вам забезпечить новий смартфон, що насправді коштує набагато дорожче.

Якщо ви не встигаєте повернути кредит вчасно, зверніться до ломбарду. Потрібно попрохати про внесення змін у договір, сплатити відсотки та подовжити термін користування грошима. При порушенні позичальником цих строків, ломбард має право стягнути з нього штраф або пеню. Якщо клієнт не викуповує свій товар та не повертає кошти, його заставу вилучають та продають.

Займ на картку 4 000 гривень — що потрібно знати про кредитування у ломбарді?

Як отримати займ 4 000 на картку терміново в МФО?

На відміну від ломбарду, мікрофінансові компанії не вимагають кредитного забезпечення. Щоб подати заявку, потенційному позичальникові необхідні паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та мобільний телефон з SIM-карткою будь-якого українського оператора. Вам не потрібні поручителі, застава та довідка про доходи.

Кредит онлайн можна отримати на більш вигідних умовах, ніж ломбардний займ на картку 4000 гривень. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новачкам суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Постійні клієнти можуть заощаджувати до -50% на відсотках по кредиту, використовуючи промокоди.

Якщо ви не встигаєте повернути кошти вчасно, активуйте пролонгацію. Ця послуга дозволить подовжити термін кредитування на 7, 15 або 30 днів без нарахування штрафів та прострочень. І не потрібно хвилюватися, що вашу заставу буде продано.

Якщо ви цінуєте свій час, не хочете відвідувати кредитну установу та не маєте бажання розлучатися з цінною заставою, звертайтеся до мікрокредитної компанії. Ви отримаєте потрібний займ 4 000 на карту терміново без додаткових питань та паперової тяганини.

716 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит