Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЗАЙМ НА КАРТКУ 4 000 ГРИВЕНЬ — ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КРЕДИТУВАННЯ У ЛОМБАРДІ?

Коли терміново потрібні гроші, в голові минають мільйони думок. Як обрати найбільш оптимальний та вигідний спосіб, якщо вам необхідний займ 4 000 на картку терміново? Звертатися до банку недоцільно, оскільки таку суму вам видадуть тільки при оформленні кредитної картки. Можна розпитати у друзів, родичів або колег, але цей варіант сповнений ризику. По-перше, у людини просто може не виявитися потрібної суми. По-друге, вона може не захотіти позичати гроші, а по-третє, ви ризикуєте зіпсувати відносини з кредитором, якщо не встигнете вчасно повернути узяте.

Де ж взяти займ 4 000 на карту терміново? Оскільки 4 000 гривень — не така вже й велика сума, слід спробувати отримати гроші у мікрофінансовій компанії (МФО) або ломбарді. Вивчимо обидва варіанти, щоб зрозуміти, який з них більш привабливий.

Займ на картку 4 000 гривень — що потрібно знати про кредитування у ломбарді?

Займ на картку 4 000 гривень у ломбарді – особливості кредитування

Ломбард – це комерційна організація, що відома своїм лояльним ставленням до клієнта. Тут у вас не вимагатимуть довідку про заробітну плату та не стануть зазирати у кредитну історію. Позичальникові необхідно запропонувати будь-яку цінну заставу, що може бути досить оперативно реалізована, якщо ви не повернете кредитні кошти вчасно. Для оформлення угоди потрібен паспорт та код.

Оформлення документів відбувається на місці, оскільки оцінювання застави та рішення про видачу проходить тут же. Ломбард пропонує високі ставки на займи та невеличкий період кредитування – до 2 місяців. Гроші найчастіше видаються на руки позичальникові.

Заставою може бути:

  • Золото. Найбільш ліквідна застава, її приймають скрізь. Ломбард візьме як злитки, так і ювелірні вироби з дорогоцінних металів.
  • Побутова техніка та електроніка. Ще одна популярна категорія товарів, яку з задоволенням прийме кредитор, за умови, що вона буде цілою та не зношеною.
  • Авто. В Україні з кожним роком стає дедалі більше автоломбардів. Отримати гроші за “залізного коня” може тільки безпосередній власник. Після видачі кредиту позичальник лишає машину на стоянці, за яку потрібно сплачувати окремо. Ставка по кредиту та сума коливаються в залежності від класу авто, року випуску, пробігу та вартості.

Сума, яку можна отримати у ломбарді, буде залежати від вартості наданого майна. Оцінює заставу спеціальний працівник, але готуйтеся до того, що остаточна ціна буде суттєво нижча за ринкову. Як наслідок невеличкий займ на карту 4 000 гривень вам забезпечить новий смартфон, що насправді коштує набагато дорожче.

Якщо ви не встигаєте повернути кредит вчасно, зверніться до ломбарду. Потрібно попрохати про внесення змін у договір, сплатити відсотки та подовжити термін користування грошима. При порушенні позичальником цих строків, ломбард має право стягнути з нього штраф або пеню. Якщо клієнт не викуповує свій товар та не повертає кошти, його заставу вилучають та продають.

Займ на картку 4 000 гривень — що потрібно знати про кредитування у ломбарді?

Як отримати займ 4 000 на картку терміново в МФО?

На відміну від ломбарду, мікрофінансові компанії не вимагають кредитного забезпечення. Щоб подати заявку, потенційному позичальникові необхідні паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка та мобільний телефон з SIM-карткою будь-якого українського оператора. Вам не потрібні поручителі, застава та довідка про доходи.

Кредит онлайн можна отримати на більш вигідних умовах, ніж ломбардний займ на картку 4000 гривень. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новачкам суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%. Постійні клієнти можуть заощаджувати до -50% на відсотках по кредиту, використовуючи промокоди.

Якщо ви не встигаєте повернути кошти вчасно, активуйте пролонгацію. Ця послуга дозволить подовжити термін кредитування на 7, 15 або 30 днів без нарахування штрафів та прострочень. І не потрібно хвилюватися, що вашу заставу буде продано.

Якщо ви цінуєте свій час, не хочете відвідувати кредитну установу та не маєте бажання розлучатися з цінною заставою, звертайтеся до мікрокредитної компанії. Ви отримаєте потрібний займ 4 000 на карту терміново без додаткових питань та паперової тяганини.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1232 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит