Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як взяти кредит на картку цілодобово?

 1. Умови отримання кредиту 24/7
 2. Вимоги до позичальників для отримання кредиту онлайн цілодобово
 3. Як повернути гроші

У пошуковику запити на кшталт “онлайн кредит на картку без відмови Україна цілодобово” вказуються дедалі частіше. Завдяки фінансовим установам громадяни можуть отримати додаткову суму грошей, що виручить їх у складний життєвий момент. У кожного він свій, але у зв’язку із ситуацією у країні, попит на такі послуги зріс.

Станом на серпень 2023 року, “Опендатабот” опублікував наступні дані: середня кількість мікрокредитів на місяць становить 650 000. Щокварталу кількість виданих мікрокредитів збільшується, що простежується на графіку нижче.

Як взяти кредит на картку цілодобово?

Крім МФО, де видають мікрокредити, в Україні можна звернутися в банк, але потрібно бути готовим, що тут кандидатуру позичальника оцінюватимуть більш скрупульозно.

Банк МФО
Особливу увагу приділяє кредитній історії. Якщо у минулому позичальник мав прострочення, то ви або одразу отримаєте відмову, або суму набагато меншу від запитуваної. Дають згоду на кредит 24 7, навіть якщо кредитна історія у минулому була зіпсована.
Вимагає пакет документів, у якому буде: довідка про доходи, трудові договори, податкові декларації тощо. Якщо позику оформляє пенсіонер, то знадобиться довідка про нарахування пенсії. Укладають співпрацю за посвідченням особи та ІПН.
Вимагають заставу або ж можуть запропонувати кредит за максимальною ставкою. Працюють без заставного майна.
Під час подання заявки необхідно вказати дані поручителів. Їм буде надходити дзвінок для підтвердження того, що вони знають вас. Якщо ухилятися від виплати кредиту, то працівники банку відразу звертатимуться до них. Не запитують такої інформації.

Крім того, кредит 24 7 точно можна отримати в МФО, адже такі установи орієнтуються саме на цілодобову роботу. Банк же може дати рішення за заявкою тільки через добу.

Умови отримання кредиту 24/7

Важлива перевага МФО — скористатися послугами можна у будь-якому зручному місці для клієнта. Процедура подання заявки відбувається віддалено — без відвідування самої установи.
Завдяки цьому отримати кредит онлайн на картку без відмови терміново 24/7 можна 365 днів на рік. Наш сервіс працює без вихідних і перерви.

1. Для цього у SOS CREDIT є свій сайт. Ви можете його вивчити повністю, але для оформлення потрібна саме головна сторінка.
2. Оберіть суму та термін на кредитному калькуляторі, а система автоматично розрахує відсотки. Після цього переходьте до реєстрації особистого кабінету і заповнення анкети.
3. Ми використовуємо BankID і найпотужнішу скорингову систему для опрацювання заявки, тому клієнт отримує кредит онлайн на картку 24/7 всього за 15 хвилин.
4. Коли вона буде схвалена, потрібно ознайомитися з договором та поставити електронний підпис. Після цього гроші будуть зараховані на банківську картку практично миттєво.

Якщо знадобиться допомога, то в SOS CREDIT є служба підтримки, щоб допомогти клієнтам на будь-якому етапі співпраці.

У системі кредитування діє поділ на нового та повторного клієнта. Ми пропонуємо новачкам кредит до 15 000 гривень під ставку від 0,01%. Якщо це друге звернення і більше, то є можливість оформити цю ж суму, але вже під вигідний промокод. Його можна дізнатися швидко у наших соцмережах, у Telegram-каналі, у себе в електронній скриньці або через службу підтримки.

Ми видаємо кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією цілодобово на термін від 7 до 30 днів. Якщо у клієнта немає можливості вчасно його погасити, то він оформляє пролонгацію, тим самим, підстраховує себе від штрафу.

Як взяти кредит на картку цілодобово?

Вимоги до позичальників для отримання кредиту онлайн цілодобово

 • SOS CREDIT працює з громадянами України, тому потрібен документ, що підтверджує особу — паперовий паспорт або ID-картка. Доповненням до нього потрібен ІПН.
 • Переказ грошей відбувається строго на банківську картку, яку закріплюєте в особистому кабінеті. Якщо ви вказуєте запит “кредит онлайн на картку цілодобово Україна”, то в такому разі і ваша банківська картка має бути саме українська. З картками інших країн SOS CREDIT не співпрацює.
 • Наші клієнти повнолітні – від 18 і до 90 років.

Як повернути гроші

Оберіть один зі способів:

 • особистий кабінет;
 • сайт;
 • термінал;
 • банк;
 • “Укрпошта”.

Зверніть увагу, що зарахування на рахунок SOS CREDIT способом 3-5 триватиме до 3-х банківських днів. Правильно розраховуйте час, аби борг опинився у нас вчасно, без прострочення.

Зручніше повертати свій кредит онлайн цілодобово україна через особистий кабінет або сайт. Зарахування відбувається швидко — чекати кілька днів не буде потрібно. Важливо враховувати, що через проведення технічних робіт, повернення коштів недоступне з 23:50 і до 00:10 — лише 20 хвилин.

Що б не сталося — потрібно терміново купити квитки на поїзд або автобус, зламалася машина, болить зуб, звертайтеся — SOS CREDIT допоможе фінансово у найкоротші терміни. У нас можна взяти гроші за запитом “позика терміново без відмов і перевірок Україна цілодобово”.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

208 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит