Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ДЕ ВЗЯТИ КРЕДИТ МОЛОДІЙ СІМ’Ї?

Сімейне життя – це теплі стосунки, взаємна допомога та підтримка, почуття захищеності та стабільності. Однак іноді на початку спільного проживання у молодят трапляються фінансові труднощі, які конче потребують вирішення: народження дитини, ремонт або покупка нової побутової техніки. У цьому випадку кредит для молодої сім’ї стане справжнім рятівним колом.

Разом з думками про кредит з’являються перші питання: під який відсоток дадуть гроші, які документи для цього потрібні, та, нарешті, де взяти кредит молодій сім’ї? У першу чергу слід визначитися, яка сума необхідна. Наприклад, до 15 000 гривень можна легко отримати в мікрофінансових організаціях, а суми побільше – в банку. Звичайно ж, звернутися до родичів та друзів набагато простіше, але не завжди у них є можливість допомогти грошима.

Де взяти кредит молодій сім’ї?

Отже, як вийти з ситуації і отримати кредит молодій сім’ї?

Перше, на що варто звернути увагу – це сума, яка потрібна для вирішення питання. Якщо ви потребуєте невеликих грошей (від 500 до 10 000 гривень), рекомендуємо звернути свою увагу на мікрофінансові організації. Саме тут можна взяти необхідну суму швидко та без додаткових документів. Адже важливо, щоб процедура кредитування для молодої сім’ї була максимально простою та зручною.

Наприклад, у компанії SOS CREDIT умови отримання першого кредиту більш ніж вигідні. Сума, доступна першим клієнтам, до 3000 гривень, при цьому вона може зростати до 15 000 гривень при повторних позиках. Вигідно? Ще б пак!

Що ще важливо? Термін кредитування. Визначтеся, скільки днів вам потрібно на повернення кредиту? 10, 15 або 30? Спокійно, тільки спокійно. Цілих 15 днів ви користуєтеся кредитом безкоштовно, тобто, під 0,01% (за умови першого кредитування). Термін кредитування може бути збільшено, проте, в такому випадку доведеться платити відсотки. Ще одна важлива деталь – пролонгація.

Що таке пролонгація? Коли кредит отримує молода сім’я, трапитися може все, що завгодно: від раптової затримки заробітної плати до виникнення будь-яких інших несподіванок. Пролонгація дозволяє продовжити термін позики на 7, 15 та 30 днів. При цьому умови кредитування залишаються колишніми й вам не нараховуються підвищені відсотки за прострочення платежу.

Де взяти кредит молодій сім’ї?

Кредит для молодої сім’ї: карта або готівка?

Ще одне одвічне питання: карта або готівка? Останнім часом в Україні точок безготівкового розрахунку стало набагато більше, але це не означає, що готівка не в ціні. Тому судити про переваги й недоліки цих двох варіантів складно. Якщо говорити про нашу компанію, після схвалення заявки на кредит гроші приходять на карту будь-якого банку України протягом 5 хвилин. До речі, тим, хто вважає за краще розплачуватися готівкою, підійде варіант зняти готівку в банкоматі.

Що стосується повернення позики, SOS CREDIT пропонує кілька зручних варіантів:

  • За допомогою Особистого Кабінету на нашому сайті;
  • Зробивши переказ через відділення банку;
  • Оплата через термінал;
  • Переказ через поштове відділення.

Як бачите, вибір різноманітний. Тим більше, коли необхідно не тільки отримати, але й повернути кредит молодій сім’ї. Так що готуйте паспорт, ідентифікаційний номер і пристрій з доступом до інтернету. Заповнюйте заявку, отримуйте позитивну відповідь і гроші на картку!

 

273 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит