Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДЕ ВЗЯТИ КРЕДИТ МОЛОДІЙ СІМ’Ї?

Сімейне життя – це теплі стосунки, взаємна допомога та підтримка, почуття захищеності та стабільності. Однак іноді на початку спільного проживання у молодят трапляються фінансові труднощі, які конче потребують вирішення: народження дитини, ремонт або покупка нової побутової техніки. У цьому випадку кредит для молодої сім’ї стане справжнім рятівним колом.

Разом з думками про кредит з’являються перші питання: під який відсоток дадуть гроші, які документи для цього потрібні, та, нарешті, де взяти кредит молодій сім’ї? У першу чергу слід визначитися, яка сума необхідна. Наприклад, до 15 000 гривень можна легко отримати в мікрофінансових організаціях, а суми побільше – в банку. Звичайно ж, звернутися до родичів та друзів набагато простіше, але не завжди у них є можливість допомогти грошима.

Де взяти кредит молодій сім’ї?

Отже, як вийти з ситуації і отримати кредит молодій сім’ї?

Перше, на що варто звернути увагу – це сума, яка потрібна для вирішення питання. Якщо ви потребуєте невеликих грошей (від 500 до 10 000 гривень), рекомендуємо звернути свою увагу на мікрофінансові організації. Саме тут можна взяти необхідну суму швидко та без додаткових документів. Адже важливо, щоб процедура кредитування для молодої сім’ї була максимально простою та зручною.

Наприклад, у компанії SOS CREDIT умови отримання першого кредиту більш ніж вигідні. Сума, доступна першим клієнтам, до 3000 гривень, при цьому вона може зростати до 15 000 гривень при повторних позиках. Вигідно? Ще б пак!

Що ще важливо? Термін кредитування. Визначтеся, скільки днів вам потрібно на повернення кредиту? 10, 15 або 30? Спокійно, тільки спокійно. Цілих 15 днів ви користуєтеся кредитом безкоштовно, тобто, під 0,01% (за умови першого кредитування). Термін кредитування може бути збільшено, проте, в такому випадку доведеться платити відсотки. Ще одна важлива деталь – пролонгація.

Що таке пролонгація? Коли кредит отримує молода сім’я, трапитися може все, що завгодно: від раптової затримки заробітної плати до виникнення будь-яких інших несподіванок. Пролонгація дозволяє продовжити термін позики на 7, 15 та 30 днів. При цьому умови кредитування залишаються колишніми й вам не нараховуються підвищені відсотки за прострочення платежу.

Де взяти кредит молодій сім’ї?

Кредит для молодої сім’ї: карта або готівка?

Ще одне одвічне питання: карта або готівка? Останнім часом в Україні точок безготівкового розрахунку стало набагато більше, але це не означає, що готівка не в ціні. Тому судити про переваги й недоліки цих двох варіантів складно. Якщо говорити про нашу компанію, після схвалення заявки на кредит гроші приходять на карту будь-якого банку України протягом 5 хвилин. До речі, тим, хто вважає за краще розплачуватися готівкою, підійде варіант зняти готівку в банкоматі.

Що стосується повернення позики, SOS CREDIT пропонує кілька зручних варіантів:

  • За допомогою Особистого Кабінету на нашому сайті;
  • Зробивши переказ через відділення банку;
  • Оплата через термінал;
  • Переказ через поштове відділення.

Як бачите, вибір різноманітний. Тим більше, коли необхідно не тільки отримати, але й повернути кредит молодій сім’ї. Так що готуйте паспорт, ідентифікаційний номер і пристрій з доступом до інтернету. Заповнюйте заявку, отримуйте позитивну відповідь і гроші на картку!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2107 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит