Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Система автоматичного арешту рахунків боржників у банках

  1. Нові умови списання
  2. У яких банках гроші боржників заарештовуватимуть автоматично?
  3. Які борги потрібно списувати?
  4. Які борги заарештовуватимуть автоматично?
  5. Якими способами списуватимуться кошти?

Цього року з 06.07  увійшов у дію Наказ Мін’юсту “Про порядок автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках”. З його допомогою фінансовий пошук та арешт на банківських рахунках тепер відбуватиметься набагато простіше. Крім цього, з цим Наказом список категорій таких громадян став ширшим.

Нові умови списання

Ще до 06.07.2021 це стосувалося громадян, які мають невиплачені кошти за аліментами. Тепер у цьому списку ті, хто має:

  1. заборгованості зі штрафів;
  2. комунальні борги;
  3. борги з оренди;
  4. борги із зарплати;
  5. борги за позикою.

Знайти рахунки боржників із платежів у банківських установах тепер простіше. У лютому цього року НБУ затвердив окрему Постанову. З її допомогою виконавчі можливості та права, що стосуються пошуку та арешту подібних рахунків стали набагато ширшими.

У яких банках гроші боржників заарештовуватимуть автоматично?

Зараз це поширюється на такі банки:

  1. “Восток”;
  2. “Універсал Банк”;
  3. “ПриватБанк”;
  4. “ОКСІ банк”;
  5. “Індустріалбанк”;
  6. “ТАСкомбанк”;
  7. “ПроКредит”.

Крім цього, на даному етапі 44 банки проходять тестування даної системи, після чого зможуть увійти до списку тих, хто її використовує. 11 банків поки що перебувають на стадії ведення переговорів, аби підключитися до такого тесту.

Щодо терміну зняття арешту з картки, то для банків, які беруть участь у АСВВ, ця процедура може тривати найчастіше, починаючи від 15 хвилин і закінчуючи декількома днями. Траплялися випадки, коли це тривало кілька тижнів.

Як зняти арешт з рахунку в банку України?

Які борги потрібно списувати?

До таких відносяться наявні борги за несплаченими штрафами за порушення ПДР та інші, кредитними домовленостями, комунальним забезпеченням, виплатою зарплати тощо.

Які борги заарештовуватимуть автоматично?

Тепер за новими умовами автоматично будуть списані гроші тим громадянам, які перебувають у певному реєстрі із заборгованості. За даними офіційних джерел, у квітні місяці йшлося про суму майже 6 млн, але ця цифра стає більше щодня.

Якими способами списуватимуться кошти?

  1. У банки подається документ-вимога щодо арешту рахунку виконавчою службою. Вона може бути як державною, так і приватною. Робиться це через АСВВ;
  2. Банки, у свою чергу, надають необхідні дані. Зробити це вони повинні протягом години з подання вимоги;
  3. Через АСВВ подається постанова з арешту коштів у банки, у яких відкриті рахунки громадянина. Здійснює це виконавець;
  4. кошти заарештовуються банками, про що повідомляють виконавця;
  5. формуються вимоги щодо платежів, у яких йдеться про примусове списання коштів. Здійснює це виконавець і спрямовує до банку;
  6. банк у примусовому порядку вилучає гроші з рахунків, після чого перераховуючи на рахунки, що належать до виконавчої служби;
  7. гроші отримує борговий стягувач.

Напрошується питання: як зняти гроші із заарештованої картки в Україні? На неї надходять гроші у якості зарплати та ін. Якщо сума заборгованості вище, ніж та, що є на картці, то все, що на неї надходить, заарештовується. Саме тому якщо сума на картці вище, то тільки тоді можна. Якщо ж ні, то, на жаль. Але ви завжди можете звернутися до свого роботодавця, аби той замінив рахунок, на який надходить зарплата, наприклад.

Як зняти арешт з рахунку в банку України?

Багатьох цікавить і виплата зарплати під час арешту рахунку в Україні. Судом може бути скасовано арешт, якщо виконавча служба заблокувала зарплатну картку. Кодекс законів праці говорить про те, що відрахування такого характеру не можуть бути більшими, ніж 20%. Є окремі випадки, коли ця сума 50%. Також накладається Конвенція про захист зарплати. Ст. 43 КУ захищає право громадянина України на те, аби отримання його заробітної плати відбувалося своєчасно. Тим більше, часто зарплата є основним доходом для людини. Таким чином, подібне позбавлення таких коштів неправомірне.

Нагадуємо, якщо ви опинилися у складній фінансовій ситуації, то можете подати заявку до SOS CREDIT для отримання грошей на картку. Ми працюємо навіть з тими українцями, які не мають на даний момент постійного місця роботи або вони працевлаштовані неофіційно. На першу заявку йде до 20 хвилин, а повторне отримання грошей прискорюється у рази завдяки системі скорингу. Ми дбаємо про те, аби клієнти отримали необхідну суму якнайшвидше і простіше. Подання заявки та підписання договору відбувається через інтернет. SOS CREDIT — ваш надійний кредитор із вигідною відсотковою ставкою.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

979 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит