Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Система автоматичного арешту рахунків боржників у банках

 1. Нові умови списання
 2. У яких банках гроші боржників заарештовуватимуть автоматично?
 3. Які борги потрібно списувати?
 4. Які борги заарештовуватимуть автоматично?
 5. Якими способами списуватимуться кошти?

Цього року з 06.07  увійшов у дію Наказ Мін’юсту “Про порядок автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках”. З його допомогою фінансовий пошук та арешт на банківських рахунках тепер відбуватиметься набагато простіше. Крім цього, з цим Наказом список категорій таких громадян став ширшим.

Нові умови списання

Ще до 06.07.2021 це стосувалося громадян, які мають невиплачені кошти за аліментами. Тепер у цьому списку ті, хто має:

 1. заборгованості зі штрафів;
 2. комунальні борги;
 3. борги з оренди;
 4. борги із зарплати;
 5. борги за позикою.

Знайти рахунки боржників із платежів у банківських установах тепер простіше. У лютому цього року НБУ затвердив окрему Постанову. З її допомогою виконавчі можливості та права, що стосуються пошуку та арешту подібних рахунків стали набагато ширшими.

У яких банках гроші боржників заарештовуватимуть автоматично?

Зараз це поширюється на такі банки:

 1. “Восток”;
 2. “Універсал Банк”;
 3. “ПриватБанк”;
 4. “ОКСІ банк”;
 5. “Індустріалбанк”;
 6. “ТАСкомбанк”;
 7. “ПроКредит”.

Крім цього, на даному етапі 44 банки проходять тестування даної системи, після чого зможуть увійти до списку тих, хто її використовує. 11 банків поки що перебувають на стадії ведення переговорів, аби підключитися до такого тесту.

Щодо терміну зняття арешту з картки, то для банків, які беруть участь у АСВВ, ця процедура може тривати найчастіше, починаючи від 15 хвилин і закінчуючи декількома днями. Траплялися випадки, коли це тривало кілька тижнів.

Як зняти арешт з рахунку в банку України?

Які борги потрібно списувати?

До таких відносяться наявні борги за несплаченими штрафами за порушення ПДР та інші, кредитними домовленостями, комунальним забезпеченням, виплатою зарплати тощо.

Які борги заарештовуватимуть автоматично?

Тепер за новими умовами автоматично будуть списані гроші тим громадянам, які перебувають у певному реєстрі із заборгованості. За даними офіційних джерел, у квітні місяці йшлося про суму майже 6 млн, але ця цифра стає більше щодня.

Якими способами списуватимуться кошти?

 1. У банки подається документ-вимога щодо арешту рахунку виконавчою службою. Вона може бути як державною, так і приватною. Робиться це через АСВВ;
 2. Банки, у свою чергу, надають необхідні дані. Зробити це вони повинні протягом години з подання вимоги;
 3. Через АСВВ подається постанова з арешту коштів у банки, у яких відкриті рахунки громадянина. Здійснює це виконавець;
 4. кошти заарештовуються банками, про що повідомляють виконавця;
 5. формуються вимоги щодо платежів, у яких йдеться про примусове списання коштів. Здійснює це виконавець і спрямовує до банку;
 6. банк у примусовому порядку вилучає гроші з рахунків, після чого перераховуючи на рахунки, що належать до виконавчої служби;
 7. гроші отримує борговий стягувач.

Напрошується питання: як зняти гроші із заарештованої картки в Україні? На неї надходять гроші у якості зарплати та ін. Якщо сума заборгованості вище, ніж та, що є на картці, то все, що на неї надходить, заарештовується. Саме тому якщо сума на картці вище, то тільки тоді можна. Якщо ж ні, то, на жаль. Але ви завжди можете звернутися до свого роботодавця, аби той замінив рахунок, на який надходить зарплата, наприклад.

Як зняти арешт з рахунку в банку України?

Багатьох цікавить і виплата зарплати під час арешту рахунку в Україні. Судом може бути скасовано арешт, якщо виконавча служба заблокувала зарплатну картку. Кодекс законів праці говорить про те, що відрахування такого характеру не можуть бути більшими, ніж 20%. Є окремі випадки, коли ця сума 50%. Також накладається Конвенція про захист зарплати. Ст. 43 КУ захищає право громадянина України на те, аби отримання його заробітної плати відбувалося своєчасно. Тим більше, часто зарплата є основним доходом для людини. Таким чином, подібне позбавлення таких коштів неправомірне.

Нагадуємо, якщо ви опинилися у складній фінансовій ситуації, то можете подати заявку до SOS CREDIT для отримання грошей на картку. Ми працюємо навіть з тими українцями, які не мають на даний момент постійного місця роботи або вони працевлаштовані неофіційно. На першу заявку йде до 20 хвилин, а повторне отримання грошей прискорюється у рази завдяки системі скорингу. Ми дбаємо про те, аби клієнти отримали необхідну суму якнайшвидше і простіше. Подання заявки та підписання договору відбувається через інтернет. SOS CREDIT — ваш надійний кредитор із вигідною відсотковою ставкою .

395 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит