Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн у Черкасах

 1. Які умови
 2. Як взяти кредит у Черкасах через інтернет
 3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
 4. Як сплатити кредит онлайн у Черкасах
 5. Популярні питання

Взяти кредит у Черкасах можна у будь-якому банку, оформити займ у ломбарді або звернутися до МФО (мікрофінансової організації). Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси:

 • Банк. Необхідно надати довідку про доходи, привести поручителя й підготувати заставу. Потрібно підлаштуватися під графік роботи банку та чекати рішення кілька днів. Якщо ви вже обслуговуєтесь у цьому відділенні – отримуєте зарплату, депозит, можна розраховувати на знижений відсоток та більш лояльні умови. У банку можна отримати чималу суму, оформити займ на квартиру або машину.
 • Ломбард. Розраховуйте на гроші у борг, якщо у вас є цінна застава. Чим дорожче майно, яке ви готові залишити на короткий термін у ломбарді, тим вище сума кредиту. Якщо не встигаєте погасити заборгованість вчасно, можна втратити цінну річ.
 • МФО. У мікрокредитної компанії можна отримати максимум до 15 000 грн, проте це можна зробити за 20 хвилин з будь-якого куточка України без комісії, переплати, застави. Важливо бути повнолітнім українцем з паспортом, ідентифікаційним кодом, активною карткою та мобільним телефоном на руках. У борг можна отримати навіть на 1 день або на місяць.

Які умови

Тип кредиту банківський, онлайн-кредит
Відсоткова ставка від 0,01% до 2,5% в день
Спосіб отримання зарахування на картку
Сума кредиту від 500 гривень до 15 000 гривень
Вік від 18 років
Документи паспорт, ідентифікаційний код
Пролонгація на 7,15 або 30 днів

Як взяти кредит у Черкасах через інтернет

Щоб оформити цілодобовий займ, необхідно мати гаджет з виходом в інтернет. Подати заявку на сайті SOS CREDIT можна у будь-який час доби, незалежно від того будній це день або святковий. Система швидко обробляє запит, і надсилає результат у вигляді смс. Якщо заяву схвалено, гроші одразу приходять на карту.

Онлайн-займ доступний:

 • студентам;
 • безробітним;
 • інвалідам;
 • пенсіонерам;
 • мамам у декреті;
 • особам без прописки;
 • військовим;
 • українцям з судимістю.

Кредит онлайн у Черкасах

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Щоб оформити й отримати кредит онлайн у Черкасах, досить мати трохи вільного часу. Не потрібно нікуди йти чи їхати. Чому онлайн-займ стає все більш привабливим для українців? Прозорі умови, швидке оформлення, фіксований відсоток, можливість взяти гроші на короткий термін.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Програма лояльності. Кожен своєчасно сплачений кредит збільшує вашу персональну знижку. Бути надійним позичальником вигідно!
 2. Оперативність. Незалежно від того, як терміново потрібні гроші, заявка буде розглянута у найкоротші терміни. Заповнивши анкету лише раз, наступного разу ви просто вказуєте термін кредитування та суму.
 3. Мінімум вимог. Від позичальника потрібні тільки паспорт та код, в деяких випадках система просить сканкопії документів.

SOS CREDIT – надійний партнер, у якого можна взяти у борг у будь-який час доби, незалежно від вашого статусу й матеріального становища.

Як сплатити кредит онлайн у Черкасах

Повернути гроші можна також онлайн або будь-яким зручним способом:

 1. Особистий кабінет. Авторизуйтесь на сайті та перерахуйте зазначену суму з карти, прив’язаної до кабінету.
 2. Термінал. Щоб сплатити через термінал, оберіть розділ у меню, вкажіть ПІБ, № кредитного договору, ІПН, суму. Після сплати не забудьте забрати чек.
 3. Укрпошта або банк. Надайте касирові повні реквізити та сплатіть всю суму.

Важливо чітко розрахувати суму до погашення, зберігати чеки та не тягти з оплатою до останнього дня.

Кредит онлайн у Черкасах

Популярні питання

Отримали гроші у кредит в Черкасах, але не встигаєте повернути у зазначений термін? Оформіть пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Щоб скористатися послугою, сплатіть відсотки за користування позиченими коштами.

Чому займати у МФО простіше, ніж у банків

МФО більш лояльні до клієнтів, у них менше вимог та умов.

Ще пропозиції по кредитах:

 • без вихідних;
 • без поручителів;
 • без дзвінків;
 • миттєвий кредит.

На що звернути увагу при оформленні кредиту

Насамперед проаналізуйте умови та розрахуйте суму до виплати, скориставшись онлайн-калькулятором. Оберіть максимально комфортну суму й термін, щоб повернути гроші вчасно.

Можна оформити більше одного кредиту одразу

У SOS CREDIT можна оформити не більше одного кредиту в один час. Як тільки ви повністю погасили займ, можна одразу подавати заявку на новий.

Як швидко гроші надходять на карту

Після підтвердження заявки кредит онлайн на карту в Черкасах буде зараховано протягом 5 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

975 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит