Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЩО ТАКЕ КРЕДИТНИЙ ЛІМІТ І ЯК ЙОГО ЗБІЛЬШИТИ?

Кредитні картки швидко заполонили ринок роздрібного кредитування. Зручність та легкість користування зробили їх улюбленцями більшості українців. Позичальники можуть не тільки зберігати власні заощадження на “пластику”, але й користуватися позиченими коштами банку в рамках ліміту, встановленого фінустановою. Що таке кредитний ліміт? Це максимальна сума, у межах якої кредитор виказує свою довіру та готовий надати займ.

Розмір ліміту буде узгоджено при оформленні документів та зафіксовано у договорі. Встановлену суму можна змінити – збільшити або зменшити, все залежить від вашої співпраці з банком. Пам’ятайте, що повертати позичкові кошти слід у термін, встановлений договором. Користуватися ними можна на свій розсуд – купувати різноманітні товари у магазині та онлайн або знімати готівку.

Що таке кредитний ліміт і як його збільшити?

Кредитна картка без ліміту та збільшення кредитного ліміту

При замовленні кредитної картки клієнту зазвичай пропонують мінімальний ліміт. Однак існують картки без будь-якого кредитного ліміту, вони також відомі як дебетові. Інколи картку оформлюють без грошей на рахунку. Через кілька днів банк приймає рішення про встановлення кредитного ліміту та перераховує кошті на рахунок. Після цього картка вважається кредитною. Якщо ліміт так і не буде прийнято, замовник зможе користуватися нею лише для накопичення власних коштів та розрахунків.

Як збільшити кредитний ліміт?

У більшості випадків банки позитивно ставляться до збільшення кредитної суми, якщо клієнт активно користується коштами на картці та вчасно гасить заборгованість у межах поточної пропозиції. Такому позичальникові фінорганізація сама може запропонувати змінити кредитний ліміт. У деяких випадках для цього навіть не потрібно відвідувати відділення, функція буде доступною через телефон або в інтернет-банкінгу.

А що робити тим, хто тільки почав співпрацю з банком? Як можна підвищити кредитний ліміт власноруч? Існує кілька перевірених засобів:

  • Надати документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Це може бути договір про здачу особистого майна в оренду, довідка про доходи, депозитний договір. Пенсіонери можуть надати довідку з пенсійного фонду або виписку про отримання пенсії.
  • Повідомити про наявність цінного рухомого або нерухомого майна. Наприклад, принести документи на авто, квартиру, дачу, гараж.
  • Надати закордонний паспорт з відмітками про поїздки. Для багатьох банків є важливою перевагою той факт, що позичальник може дозволити собі регулярні подорожі за кордон.

Час від часу банки проводять різноманітні акції, під час яких також можна підвищити кредитний ліміт.

Що таке кредитний ліміт і як його збільшити?

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1414 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит