Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ЩО ТАКЕ КРЕДИТНИЙ ЛІМІТ І ЯК ЙОГО ЗБІЛЬШИТИ?

Кредитні картки швидко заполонили ринок роздрібного кредитування. Зручність та легкість користування зробили їх улюбленцями більшості українців. Позичальники можуть не тільки зберігати власні заощадження на “пластику”, але й користуватися позиченими коштами банку в рамках ліміту, встановленого фінустановою. Що таке кредитний ліміт? Це максимальна сума, у межах якої кредитор виказує свою довіру та готовий надати займ.

Розмір ліміту буде узгоджено при оформленні документів та зафіксовано у договорі. Встановлену суму можна змінити – збільшити або зменшити, все залежить від вашої співпраці з банком. Пам’ятайте, що повертати позичкові кошти слід у термін, встановлений договором. Користуватися ними можна на свій розсуд – купувати різноманітні товари у магазині та онлайн або знімати готівку.

Що таке кредитний ліміт і як його збільшити?

Кредитна картка без ліміту та збільшення кредитного ліміту

При замовленні кредитної картки клієнту зазвичай пропонують мінімальний ліміт. Однак існують картки без будь-якого кредитного ліміту, вони також відомі як дебетові. Інколи картку оформлюють без грошей на рахунку. Через кілька днів банк приймає рішення про встановлення кредитного ліміту та перераховує кошті на рахунок. Після цього картка вважається кредитною. Якщо ліміт так і не буде прийнято, замовник зможе користуватися нею лише для накопичення власних коштів та розрахунків.

Як збільшити кредитний ліміт?

У більшості випадків банки позитивно ставляться до збільшення кредитної суми, якщо клієнт активно користується коштами на картці та вчасно гасить заборгованість у межах поточної пропозиції. Такому позичальникові фінорганізація сама може запропонувати змінити кредитний ліміт. У деяких випадках для цього навіть не потрібно відвідувати відділення, функція буде доступною через телефон або в інтернет-банкінгу.

А що робити тим, хто тільки почав співпрацю з банком? Як можна підвищити кредитний ліміт власноруч? Існує кілька перевірених засобів:

  • Надати документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Це може бути договір про здачу особистого майна в оренду, довідка про доходи, депозитний договір. Пенсіонери можуть надати довідку з пенсійного фонду або виписку про отримання пенсії.
  • Повідомити про наявність цінного рухомого або нерухомого майна. Наприклад, принести документи на авто, квартиру, дачу, гараж.
  • Надати закордонний паспорт з відмітками про поїздки. Для багатьох банків є важливою перевагою той факт, що позичальник може дозволити собі регулярні подорожі за кордон.

Час від часу банки проводять різноманітні акції, під час яких також можна підвищити кредитний ліміт.

Що таке кредитний ліміт і як його збільшити?

 

293 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит