Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Де і як швидко оформити дешевий кредит в Україні?

Банківське кредитування в Україні переживає не найкращі часи. Фінустанови вимагають багато документів, але при цьому дешеві кредити видають не часто, багатьом клієнтам відмовляють у коштах.

Як бути споживачеві, який бажає швидко оформити найдешевший кредит? Звернути увагу на ринок мікрокредитування, який сьогодні активно розвивається.

Дешевий кредит в МФО: причини популярності

Одна з основних причин – невідповідність доходів населення та вартості товарів, необхідних у повсякденному житті. Погодьтеся, не кожна сім'я може дозволити собі незаплановане придбання холодильника за 10 000 грн, ноутбука або нового телевізора.

Інша причина – позитивна. Люди все більш впевнені в своєму фінансовому становищі, тому спокійно беруть кредит на певний час, знаючи, що зможуть розрахуватися із зобов'язаннями вчасно.

Основні статті витрат кредитних коштів

Найчастіше найдешевші кредити витрачаються на купівлю нової техніки і електроніки. Вартість такого товару коливається від 5 000 до 15 000 грн – це досить велика сума, яку не кожен зможе виплатити одразу.

Частіше за все мікрокредити використовуються для купівлі сучасних гаджетів або нових моделей смартфонів. Найчастіше кредити онлайн оформлюють молоді люди у віці від 18 до 30 років.

Ппослугами МФО користуються й ті, хто планує відпочити за кордоном або організувати незабутнє свято.

Популярними є і невеличкі суми до 2 000 – 3000 грн, які використовують «до зарплати».

Чому найдешевший кредит в мікрокредитних організаціях?

Якщо порівняти звичний банківський кредит і мікропозику в МФО (мікрофінансовій організації), можна побачити ряд істотних особливостей:

  • Мінімальний пакет документів. Якщо ви плануєте оформити найдешевший кредит в SOS CREDIT, вам буде потрібний тільки паспорт і ідентифікаційний код.
  • Договір складений просто та зрозуміло, вам необхідно лише підтвердити свою згоду – все, ви отримуєте потрібну суму.
  • Швидко і зручно. Рішення про прийняття онлайн кредиту займає не більше 5-10 хвилин, гроші зараховуються на зазначену карту практично миттєво.
  • Лояльне ставлення до клієнта. Навіть якщо у вас є непогашені борги в інших організаціях, з SOS CREDIT можна розраховувати на позитивне рішення.

 

Як здешевити кредит в SOS CREDIT?

У SOS CREDIT нові клієнти можуть оформити кредит терміном від 1 до 30 днів на суму від 500 до 3000 грн. Погодьтеся – це заманливо! Не варто забувати, що ви можете істотно здешевити кредит онлайн:

  1. Взяти участь у програмі лояльності. Вам необхідно користуватися послугами нашого сервісу, вчасно погашати заборгованість і отримувати знижку. З кожним новим кредитом сума вашої знижки зростає і максимально можна заощадити до 50%. Активно користуючись нашими послугами, ви отримуєте можливість оформити дешевий кредит до 15 000 грн.
  2. Для нових клієнтів існує спеціальна пропозиція – кредит під 0,01%. Просто заповніть всі поля нашої анкети та отримайте гроші на вигідних умовах.
  3. SOS CREDIT часто дарує своїм клієнтам промокоди на знижку до 50%. Підписуйтесь на SOS CREDIT в соціальних мережах і першим дізнавайтеся новини нашої компанії, беріть участь в розіграшах, отримуйте бонуси і інші «смаколики».

Основна перевага нашого сервісу – ми допомагаємо вирішити фінансові проблеми негайно. На відміну від інших організацій, у нас немає прихованих комісій та платежів. Ви повертаєте тільки обумовлену суму, без переплат і фінансових навантажень. Якщо ви не встигаєте вчасно погасити заборгованість, можна оформити пролонгацію терміном до 30 днів без додаткових відсотків!

 

 

Отримати кредит