Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ КРЕДИТУ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ

Кожен раз при використанні кредитної картки або оформленні споживчої позики, дані про це відправляються у бюро кредитних історій (БКІ). Там зберігається вся інформація про фінансову репутацію клієнта, яку обов’язково вивчають співробітники, ухвалюючи рішення про видачу позики. Допомога в отриманні кредиту потрібна багатьом людям. Наприклад, якщо у вас є кілька прострочень по виплатах або судові тяжби з банком.

На стійкість фінансової репутації впливають судимості у кримінальних злочинах, борги по аліментах, наявність боржників серед близьких родичів. Зіпсувати свою кредитну історію (КІ) досить легко, а ось відновити складніше. Ось чому людям, які одного разу вступили в кредитний конфлікт з банком, важко взяти позику навіть на мінімальну суму.

У той же час, сьогодні багато організацій пропонують допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. Хто вони і кому з них можна довіряти?

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Допомога в отриманні кредиту від приватних брокерів

Кредитні брокери працюють як посередники між позичальниками і кредиторами. Найчастіше вони виступають в якості консультантів, і їх робота виглядає наступним чином:

  • Брокер обговорює з клієнтом фінансове становище, після чого пропонує свою ставку, яка може становити від 2% до 20% від суми кредитування. Чим гірше кредитна історія, тим вище ставка, оскільки в цьому випадку робота брокера ускладнюється. Багато з них навіть просять передоплату.
  • Після узгодження відсотка, фахівець допомагає майбутньому позичальникові правильно заповнити всі документи і підібрати найбільш оптимальні умови кредитування. Поле того як всі документи будуть оформлені, брокер передає їх в банк.

Допомога в отриманні кредиту від брокера може бути досить корисною, але має свої недоліки. Позичальникові доведеться заздалегідь оформляти кредит на велику суму з урахуванням ставки консультанта. Не виключено, що ви можете потрапити на некомпетентних фахівців, які візьмуть гроші за послуги, але не зможуть допомогти.

Яку допомогу в отриманні кредиту можна чекати від МФО?

МФО – мікрофінансовиа організація, що спеціалізується на видачі відносно невеликих сум на короткий термін. Спрощена система регулювання діяльності дозволяє надавати допомогу позичальникам з поганою КІ. Крім високої лояльності до клієнтів, МФО можуть похвалитися і іншими вагомими перевагами:

  • Видача кредитів особам від 18 років. Банки нечасто дають позики тим, кому ще не виповнилося 21 рік, пенсіонерам, мамам в декреті і багатьом іншим українцям.
  • Мінімальний пакет документів – паспорт та ідентифікаційний код.
  • Можливість отримати потрібну суму швидко, в будь-який зручний час, не залишаючи дому чи офісу. Реєстрація та подача онлайн-заявки не займе багато часу, а зазначена сума потрапляє одразу на картку.
  • Лояльні умови для новачків. Часто МФО пропонують отримати перший кредит за мінімальною процентною ставкою або взагалі під 0%.
  • У разі виникнення непередбачених обставин, можна оформити пролонгацію. Вона дозволить не тільки зберегти репутацію надійного клієнта, але і вбереже від переплати.

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Як скористатися допомогою в отриманні кредиту:

  • Обрати для себе МФО з найкращими умовами. Найбільш вигідні сьогодні пропонує сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT.
  • Завітати на сайт soscredit.ua і пройти нескладну процедуру реєстрації.
  • Обрати бажану суму і термін кредитування, оформити заявку.
  • Отримати позитивну відповідь і гроші на картку.

Якщо вам відмовили в отриманні кредиту, необхідно ще раз перевірити всю інформацію, яку ви надали компанії. Перевірте, щоб всі дані були введені правильно і збігалися з інформацією в паспорті. Якщо сканкопіі ваших документів нечіткі, зробіть нові – інформація повинна легко розрізнятися. Якщо вам вже виповнилося 25 або 45 років, в паспорт необхідно вклеїти фото, що відповідає віку.

Професійна допомога в отриманні кредиту від SOS CREDIT – це реальний шанс швидко отримати бажану суму.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2601 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит