Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ КРЕДИТУ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ

Кожен раз при використанні кредитної картки або оформленні споживчої позики, дані про це відправляються у бюро кредитних історій (БКІ). Там зберігається вся інформація про фінансову репутацію клієнта, яку обов’язково вивчають співробітники, ухвалюючи рішення про видачу позики. Допомога в отриманні кредиту потрібна багатьом людям. Наприклад, якщо у вас є кілька прострочень по виплатах або судові тяжби з банком.

На стійкість фінансової репутації впливають судимості у кримінальних злочинах, борги по аліментах, наявність боржників серед близьких родичів. Зіпсувати свою кредитну історію (КІ) досить легко, а ось відновити складніше. Ось чому людям, які одного разу вступили в кредитний конфлікт з банком, важко взяти позику навіть на мінімальну суму.

У той же час, сьогодні багато організацій пропонують допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. Хто вони і кому з них можна довіряти?

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Допомога в отриманні кредиту від приватних брокерів

Кредитні брокери працюють як посередники між позичальниками і кредиторами. Найчастіше вони виступають в якості консультантів, і їх робота виглядає наступним чином:

 • Брокер обговорює з клієнтом фінансове становище, після чого пропонує свою ставку, яка може становити від 2% до 20% від суми кредитування. Чим гірше кредитна історія, тим вище ставка, оскільки в цьому випадку робота брокера ускладнюється. Багато з них навіть просять передоплату.
 • Після узгодження відсотка, фахівець допомагає майбутньому позичальникові правильно заповнити всі документи і підібрати найбільш оптимальні умови кредитування. Поле того як всі документи будуть оформлені, брокер передає їх в банк.

Допомога в отриманні кредиту від брокера може бути досить корисною, але має свої недоліки. Позичальникові доведеться заздалегідь оформляти кредит на велику суму з урахуванням ставки консультанта. Не виключено, що ви можете потрапити на некомпетентних фахівців, які візьмуть гроші за послуги, але не зможуть допомогти.

Яку допомогу в отриманні кредиту можна чекати від МФО?

МФО – мікрофінансовиа організація, що спеціалізується на видачі відносно невеликих сум на короткий термін. Спрощена система регулювання діяльності дозволяє надавати допомогу позичальникам з поганою КІ. Крім високої лояльності до клієнтів, МФО можуть похвалитися і іншими вагомими перевагами:

 • Видача кредитів особам від 18 років. Банки нечасто дають позики тим, кому ще не виповнилося 21 рік, пенсіонерам, мамам в декреті і багатьом іншим українцям.
 • Мінімальний пакет документів – паспорт та ідентифікаційний код.
 • Можливість отримати потрібну суму швидко, в будь-який зручний час, не залишаючи дому чи офісу. Реєстрація та подача онлайн-заявки не займе багато часу, а зазначена сума потрапляє одразу на картку.
 • Лояльні умови для новачків. Часто МФО пропонують отримати перший кредит за мінімальною процентною ставкою або взагалі під 0%.
 • У разі виникнення непередбачених обставин, можна оформити пролонгацію. Вона дозволить не тільки зберегти репутацію надійного клієнта, але і вбереже від переплати.

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Як скористатися допомогою в отриманні кредиту:

 • Обрати для себе МФО з найкращими умовами. Найбільш вигідні сьогодні пропонує сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT.
 • Завітати на сайт soscredit.ua і пройти нескладну процедуру реєстрації.
 • Обрати бажану суму і термін кредитування, оформити заявку.
 • Отримати позитивну відповідь і гроші на картку.

Якщо вам відмовили в отриманні кредиту, необхідно ще раз перевірити всю інформацію, яку ви надали компанії. Перевірте, щоб всі дані були введені правильно і збігалися з інформацією в паспорті. Якщо сканкопіі ваших документів нечіткі, зробіть нові – інформація повинна легко розрізнятися. Якщо вам вже виповнилося 25 або 45 років, в паспорт необхідно вклеїти фото, що відповідає віку.

Професійна допомога в отриманні кредиту від SOS CREDIT – це реальний шанс швидко отримати бажану суму.

 

1011 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит