Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ КРЕДИТУ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ

Кожен раз при використанні кредитної картки або оформленні споживчої позики, дані про це відправляються у бюро кредитних історій (БКІ). Там зберігається вся інформація про фінансову репутацію клієнта, яку обов’язково вивчають співробітники, ухвалюючи рішення про видачу позики. Допомога в отриманні кредиту потрібна багатьом людям. Наприклад, якщо у вас є кілька прострочень по виплатах або судові тяжби з банком.

На стійкість фінансової репутації впливають судимості у кримінальних злочинах, борги по аліментах, наявність боржників серед близьких родичів. Зіпсувати свою кредитну історію (КІ) досить легко, а ось відновити складніше. Ось чому людям, які одного разу вступили в кредитний конфлікт з банком, важко взяти позику навіть на мінімальну суму.

У той же час, сьогодні багато організацій пропонують допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. Хто вони і кому з них можна довіряти?

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Допомога в отриманні кредиту від приватних брокерів

Кредитні брокери працюють як посередники між позичальниками і кредиторами. Найчастіше вони виступають в якості консультантів, і їх робота виглядає наступним чином:

 • Брокер обговорює з клієнтом фінансове становище, після чого пропонує свою ставку, яка може становити від 2% до 20% від суми кредитування. Чим гірше кредитна історія, тим вище ставка, оскільки в цьому випадку робота брокера ускладнюється. Багато з них навіть просять передоплату.
 • Після узгодження відсотка, фахівець допомагає майбутньому позичальникові правильно заповнити всі документи і підібрати найбільш оптимальні умови кредитування. Поле того як всі документи будуть оформлені, брокер передає їх в банк.

Допомога в отриманні кредиту від брокера може бути досить корисною, але має свої недоліки. Позичальникові доведеться заздалегідь оформляти кредит на велику суму з урахуванням ставки консультанта. Не виключено, що ви можете потрапити на некомпетентних фахівців, які візьмуть гроші за послуги, але не зможуть допомогти.

Яку допомогу в отриманні кредиту можна чекати від МФО?

МФО – мікрофінансовиа організація, що спеціалізується на видачі відносно невеликих сум на короткий термін. Спрощена система регулювання діяльності дозволяє надавати допомогу позичальникам з поганою КІ. Крім високої лояльності до клієнтів, МФО можуть похвалитися і іншими вагомими перевагами:

 • Видача кредитів особам від 18 років. Банки нечасто дають позики тим, кому ще не виповнилося 21 рік, пенсіонерам, мамам в декреті і багатьом іншим українцям.
 • Мінімальний пакет документів – паспорт та ідентифікаційний код.
 • Можливість отримати потрібну суму швидко, в будь-який зручний час, не залишаючи дому чи офісу. Реєстрація та подача онлайн-заявки не займе багато часу, а зазначена сума потрапляє одразу на картку.
 • Лояльні умови для новачків. Часто МФО пропонують отримати перший кредит за мінімальною процентною ставкою або взагалі під 0%.
 • У разі виникнення непередбачених обставин, можна оформити пролонгацію. Вона дозволить не тільки зберегти репутацію надійного клієнта, але і вбереже від переплати.

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Як скористатися допомогою в отриманні кредиту:

 • Обрати для себе МФО з найкращими умовами. Найбільш вигідні сьогодні пропонує сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT.
 • Завітати на сайт soscredit.ua і пройти нескладну процедуру реєстрації.
 • Обрати бажану суму і термін кредитування, оформити заявку.
 • Отримати позитивну відповідь і гроші на картку.

Якщо вам відмовили в отриманні кредиту, необхідно ще раз перевірити всю інформацію, яку ви надали компанії. Перевірте, щоб всі дані були введені правильно і збігалися з інформацією в паспорті. Якщо сканкопіі ваших документів нечіткі, зробіть нові – інформація повинна легко розрізнятися. Якщо вам вже виповнилося 25 або 45 років, в паспорт необхідно вклеїти фото, що відповідає віку.

Професійна допомога в отриманні кредиту від SOS CREDIT – це реальний шанс швидко отримати бажану суму.

 

578 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит