Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Як відкладати гроші тим, хто не вміє цього робити

  1. Чому відкладати важливо?
  2. Лайфхак №1: Не можете просто відкладати? Відкладайте на щось конкретне
  3. Лайфхак №2: Відкладайте по 10%
  4. Лайфхак №3: Скарбничка у мобільному додатку
  5. Лайфхак №4: Нехай відкладання грошей буде у якості гри
  6. Лайфхак №5: Можна не купити зайвий раз? Не купуйте
  7. У підсумку

Не всі вміють відкладати гроші. Отримавши зарплатню, хтось відкладає певний % з неї для, так званої, подушки безпеки. Завдяки їй людина відчуває себе впевненіше, адже щомісяця ця подушка поповнюється. У разі чого — наприклад, втрати роботи, вона дасть змогу протриматися, поки людина шукатиме нову. 

Проте в уяві багатьох людей процес відкладання грошей є чимось надскладним. Тим паче зараз, коли цінники в магазинах підвищилися та й спокуси придбати щось нове менше не стало. Насправді, відкладати не так складно, як здається на перший погляд. SOS CREDIT у цій статті ділиться з читачами корисними лайфхаками.

Чому відкладати важливо?

На початку ми вже згадували приклад, коли людина втрачає роботу, але завдяки відкладеним грошам має змогу спокійно шукати роботу, бо має за що жити. 

Пригадайте початок повномасштабного вторгнення, коли кожен українець відчув на собі, як важливо мати подушку безпеки. Певний час більшість людей взагалі не працювала, тому доводилося жити на відкладені гроші та на те, що залишилося на картці.  

Відкладені гроші зберігають вам нервову систему. Якщо щось трапляється раптово, то ви хоча б не хвилюватиметеся за це. Ви зможете чітко вирішувати ситуацію, що склалася. 

Як відкладати гроші тим, хто не вміє цього робити

Лайфхак №1: Не можете просто відкладати? Відкладайте на щось конкретне

Людям простіше відкладати гроші, коли вони чітко розуміють, куди витратять їх. Наприклад, новий смартфон, ноутбук, поїздка. Якщо й хотітиметься витратити гроші на щось інше, то вам не дасть це зробити усвідомлення того, що витративши зараз — ціль не вдасться реалізувати швидше.  

Лайфхак №2:Відкладайте по 10%

Тільки відкладати треба від усіх грошових надходжень, які є. Наприклад, у вас був день народження і вам подарували 1000 гривень. З них 100 гривень і є вашими 10%, що треба відкласти. Або друг віддав 500 гривень, що брав у борг. Отже, 50 гривень ви відкладаєте. 

10% — незначні кошти, які завжди зручно відкласти. На вашому бюджеті ця сума негативно не відобразиться. Таким чином кожні 20, 50, 100 гривень — і вже накопичиться чимала сума. 

Лайфхак №3: Скарбничка у мобільному додатку

Якщо активувати таку функцію, то після надходження коштів на банківську картку автоматично з неї буде списуватися сума, яку ви встановите. Або ж це буде відсоток. Як вам зручно.

Як відкладати гроші тим, хто не вміє цього робити

Лайфхак №4: Нехай відкладання грошей буде у якості гри

Залучіть до відкладання грошей друзів. Мотивуйте та підтримуйте одне одного. Наприклад, якщо розумієте, що можете зірватися та витратити гроші. У такому разі друзі нагадають вам, для чого ви відкладаєте, як відкладена сума допоможе у майбутньому. 

Не думайте, що просити допомоги друзів є слабкістю. Навпаки, на те й існує дружба, аби бути поруч та підтримувати за будь-яких умов. Так само підтримуйте й ви їх. 

Лайфхак №5: Можна не купити зайвий раз? Не купуйте

Кожен розуміє, що у його витратах є частина таких, які можна було не робити і це не надало б дискомфорту. До статті таких можна віднести каву. Тим паче, якщо на день ви п’єте її 2-3 рази. Лате за 45 гривень множимо на 3 — виходить 135 гривень/день. Частину цієї суми точно можна було б відкласти. 

Також читайте: Як заощадит гроші та швидко виплатити кредит

Підсумуємо 

Головне у кожному з цим лайфхаків — відповідальність. Важливість відкладання грошей неабияка. Якщо ви візьмете на себе відповідальність і без сумніву відкладатимете гроші — у майбутньому результат неодмінно приємно здивує. 

Пам’ятайте, ніхто не зробить це за вас. Люди, які відкладають і мають фінансову подушку, так само могли б витратити свої гроші, але вони розуміють, що у майбутньому вона 100% принесе їм неабияку користь. Просто почніть, а результат не забариться, от побачите. 

SOS CREDIT радий бути корисним любим клієнтам.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

178 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит