Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Гроші в борг: як це відбувається?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Коли людина опиняється в складній ситуації, яка потребує знайти гроші в борг, це значно відбивається не тільки на настрої, але і на поведінці. Деякі піддаються паніці і роблять необдумані вчинки, деякі впадають в ступор і як би завмирають на місці, не знаючи, як реагувати, а деякі спокійно вирішують проблеми. Напевно, ви впізнали свою модель поведінки з трьох вищеназваних.

Наприклад, уявіть, що вам потрібні гроші в борг онлайн. Імпульсивна людина стане обдзвонювати всіх друзів і знайомих, банківські установи та мікрокредитні організації, проявляючи гіперактивність. Швидше за все, така людина буде вирішувати питання максимально швидко, не звертаючи увагу на деталі: закриє очі на високий відсоток або візьме гроші в борг під відсотки на невигідних умовах повернення. З одного боку, грошове питання буде вирішено швидко, але якою ціною?

Людей, які в складній ситуації впадають в іншу крайність - бездіяльність, очікує наступна небезпека. Замість пошуку варіантів і можливостей, вони чекають доки проблема вирішиться сама собою. У підсумку тенденція не змінюється днями, місяцями, роками. Потрібні гроші в борг на картку? Шукайте варіанти!

Дії людей з третьої категорії найбільш гармонійні. Вони виважено оцінюють всі обставини і, розглянувши безліч варіантів, приймають рішення. Якщо переводити на мову фінансової грамотності, то такий позичальник вирахує скільки грошей і на які потреби необхідно витратити, а потім розгляне десятки пропозицій банків, мікрофінансових організацій, ломбардів.

Гроші в борг на картку: що ж робити?

Перший крок. Перед тим, як взяти гроші в позику, заспокойтеся і зверніться до розуму. Найкраще, якщо ви виберете декілька фінансових організацій, які дають гроші в борг під відсотки. Це можуть бути банки, онлайн компанії, які видають кредити, друзі і знайомі.

Другий крок. Оцініть ризики. Проаналізуйте кожну пропозицію окремо та визначте плюси і мінуси. Зверніть увагу на розмір процентної ставки, термін кредитування, умови повернення. Наприклад, в компанії SOS CREDIT можна взяти суму до 5 000 гривень до 30 днів, доступна функція пролонгації.

Третій крок. Порівняйте пропозиції між собою і виключіть невигідні. Після цього визначте трійку лідерів, а також сильні і слабкі сторони кредитних продуктів. Всього через кілька хвилин у вас залишиться тільки один варіант.

Як взяти гроші в борг під відсотки?

Якщо серед інших пропозицій ваш вибір припав на компанію SOS CREDIT, радимо не зволікати і одразу ж перейти до заповнення заявки на кредит. В першу чергу, оберіть суму і термін позики. У вас є промокод? Поздоровляємо, введіть комбінацію в спеціальне поле поряд з калькулятором. Далі перед вами відкриється форма реєстрації, де необхідно заповнити контактні дані: адресу електронної пошти, номер телефону. Після цього заповніть заявку на кредит і чекайте на рішення автоматичної системи. В середньому вся процедура займає близько 20 хвилин.

У разі схвалення заявки, через 5 хвилин потрібна ​​сума виявиться на картці. Тепер залишилося зняти гроші в банкоматі та використати за призначенням. До речі, пам'ятаєте про терміни повернення грошей в борг онлайн. До того ж, якщо ви повернете гроші раніше зазначеного строку, плата за користування кредитом буде менша.

Які особливості роботи з компанією SOS CREDIT?

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта. Промокоди, акції, спеціальні пропозиції - приємні бонуси під час кредитування. Таким чином ви берете кредит на спеціальних умовах або за зниженою кредитною ставкою. Уточнюйте наявність промоакцій у менеджерів технічної підтримки за телефоном 0 800 211 767.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.