Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн терміново без відмови

 1. Умови отримання термінового кредиту онлайн на карту
 2. Як взяти кредит на карту онлайн терміново без довідки про доходи
 3. Переваги кредиту онлайн
 4. Як повернути кредит
 5. Популярні питання

Сьогодні, щоб отримати кредит на карту онлайн терміново, не потрібно витрачати багато вільного часу. Гроші прийдуть на картку позичальника через 2-3 хвилини після схвалення заявки. Оформлення виконується через інтернет на сайті мікрофінансової компанії. Найшвидші кредити видає наша компанія – SOS CREDIT. Ми маємо ліцензію на цей вид діяльності.

Скористайтеся нашим сервісом, щоб вирішити свої фінансові труднощі. Вам не потрібно йти в банк або домовлятися з рідними, близькими, сусідами, щоб взяти у них в борг. Позику надасть вам МФО на вигідних умовах.

Умови отримання термінового кредиту онлайн на карту

Життєві ситуації бувають різними. Якщо людині потрібні гроші для вирішення нагальних проблем, а банківську позику чекати немає часу, через інтернет можна взяти кредит миттєво. Суму позики вибирає клієнт.

Вид Онлайн кредит
Ставка кредитування Від 0,01%
Технологія зарахування На карту
Сумма займу До 15 000 гривень
Вік отримувача от 18 років і більше

Наша організація пропонує громадянам України різні типи позик. Кожен клієнт зможе підібрати для себе відповідний спосіб отримання коштів.

Інші види кредитів:

 • кредит за паспортом;
 • гроші не виходячи з дому;
 • з поганою кредитною історією;
 • кредит до заробітної плати;
 • кредит для малого бізнесу.

Умови отримання грошей по кожному з видів кредиту відрізняються. Важливим є те, що з нами працювати завжди комфортно.

Як взяти кредит на карту онлайн терміново без довідки про доходи

Взяття кредиту не супроводжується наданням довідок, які потрібно збирати місяцями. Терміновий кредит у нас можна оформити без довідок про доходи та інших необов’язкових документів, що вимагають банки. Щоб почати розгляд заявки користувача нашого сайту, він всього лише повинен вказати в анкеті дані паспорту, ІПН, бути громадянином України, мати картку і телефон.

Після підписання договору, не в офісі, а в інтернеті, а також схвалення заявки, кошти будуть зараховані на будь-яку банківську карту заявника. Довго чекати не доведеться.

Кредит онлайн терміново без відмови

Переваги кредиту онлайн

Тепер у кожного з вас є можливість взяти кредит не виходячи з дому. У нас 99% схвалених заявок, адже ми лояльно оцінюємо позичальників, не вимагаємо поручителів і заставного майна. Перший кредит можна оформити від 0%. Але, це ще не всі плюси співпраці з нами. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Для подачі заявки, не потрібно вставати з дивану. Це можна зробити за одну хвилину сидячи перед комп’ютером.
 2. Кращі на ринку пропозиції ви знайдете саме у нас. Зайдіть на сайт, познайомтеся з умовами, виберіть суму і термін кредитування.
 3. Ваша особиста інформація буде захищена. Ви можете не турбуватися про розголошення даних.
 4. Підтримка користувачів проводиться цілодобово. У будь-який час у клієнтів є можливість скористатися сервісом.
 5. Ми не цікавимося, куди клієнт буде витрачати отримані кошти. Він використовує їх на свій розсуд.

Як повернути кредит

Якщо вам потрібен терміновий кредит онлайн на карту, погашення боргу виконується в зазначений день. Оплату потрібно внести точно в строк. Це зручно зробити на сайті компанії. Авторизуйтесь в системі і зробите переклад через Особистий Кабінет. Зайшовши в ОК потрібно вказати суму і клікнути на кнопку «Оплатити».

Деякі клієнти воліють користуватися терміналами. Правда, такий спосіб передбачає комісійні суми. Позичальникам доступна пролонгація договору на термін до 30 днів, якщо в цьому є необхідність. Важливо не забувати, що такою послугою користуватися довше зазначеного терміну не можна.

Кредит онлайн терміново без відмови

Популярні питання

Наш сервіс підійде любителям швидкого онлайн кредитування. Щоб отримати детальну інформацію про послугу, слід зайти на сайт компанії. Якщо виникають питання щодо мікрокредитування, зв’яжіться з менеджером або пошукайте відповіді на сайті у відповідному розділі. З відповідями на типові запитання можна ознайомитися тут і зараз.

Чи можна оформити термінову позику на карту вночі або у вихідний

Хочете отримати гроші в кредит у вихідний день або в нічний час? МФО займається перерахуванням грошей без прив’язки до вихідних або графіком свят. Ми працюємо у позаурочні дні, цілодобово. Подати заявку можна в суботу, неділю, опівночі.

Чи можна взяти більше одного кредиту відразу

Компанія працює з клієнтами на різних умовах. Але є правила, які вважаються загальними. Одне з них: в нашому МФО можна взяти тільки один кредит. Для отримання другої мікропозики, потрібно виплатити попередній борг.

Чи можна отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією

Отримання коштів здійснюється за паспортом, ідентифікаційним кодом, банківській картці. На позики можуть розраховувати всі громадяни України, навіть мають вади в кредитній історії. Ми надаємо кошти без відмови.

Як швидко видають

Компанія застосовує швидку процедуру перерахування грошей. Позичальник не повинен ходити в банк, надавати безліч документів, повідомляти мету використання грошей. На заповнення анкети, аналіз заявки, видачу коштів потрібно не більше 5-7 хвилин.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1306 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит