Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит для фоп (кредит для бізнесу)

 1. Як взяти кредит для ФОП
 2. Переваги кредиту для ФОП від SOS CREDIT
 3. Які документи потрібні під кредит для бізнесу(ФОП)
 4. Умови кредиту для ФОП на картку від SOS CREDIT

Бізнес-реальність зараз досить непередбачувана і динамічна, тому кредит для ФОП — надійний варіант у забезпеченні підприємства на всіх етапах його існування.

Цілі кредитування такого напряму:

 1. Оборотні кошти.
 2. Обладнання та техніка. Це може бути як закупівля нового – для поліпшення виробничих процесів і підвищення конкурентоспроможності, так і ремонт наявного.
 3. Розширення наявних напрямів діяльності та створення нових – наприклад, експорт продукції.
 4. Внесення податків та інших обов’язкових платежів для продовження своєї роботи.
 5. Виплата заробітної плати працівникам.
 6. Рефінансування діючих кредитів.

Кредит ФОП — надійний варіант, тому що заощадження за нинішньої ситуації в країні краще не витрачати. Навпаки, подушка безпеки зараз дуже важлива. Щоб взяти кредит у банку, потрібно надати заставне майно. Якщо у борг ви хочете отримати невелику суму, то його пошук — витрата часу, який краще спрямувати на інші питання свого бізнесу.

Як взяти кредит для ФОП

Оптимальний варіант, який не потребує зайвих вкладень — кредитування ФОП у мікрофінансовій організації.

1. У SOS CREDIT є офіційний сайт. Натисніть на це посилання, щоб перейти. Великий білий прямокутник на ньому — кредитний калькулятор. Зліва – позичальник вказує суму і термін для подачі заявки. Праворуч — дивиться попередні умови кредитування. Після можна натискати кнопку “Подати заявку”.
2.  На цій сторінці система запропонує створити Особистий Кабінет. Без нього подати заявку не вийде. В Особистому Кабінеті зберігається інформація про позичальника від МСП, його попередні кредити. Якщо ви одного разу створили Особистий Кабінет, то більше система це вам пропонувати не буде.
3.  Якщо ви пройшли перевірку за BankID і правильно вказали решту інформації — скорингова система бере таку заявку в обробку. Кредит на ФОП — як і інші кредити в SOS CREDIT можна отримати швидко, тому що перевіркою заявок займаються не працівники сервісу, а спеціальна система.
4.  Скоринг дасть рішення за заявкою юридичної особи. Якщо вона пройшла перевірку без запитань, то подивіться всі умови договору і поставте підпис. Якщо ж не пройшла, то не варто засмучуватися. Можливо, під час заповнення було допущено помилку. Через 24 години можна подати нову заявку, але рекомендуємо перед подачею приділити час і перевірити її.
5.  Зарахування на картку фоп відбувається швидко, як і перевірка заявки. Якщо трапилося так, що його немає довгий час — зв’яжіться з банком, картку якого ви вказали, коли реєстрували Особистий Кабінет у нашому МФО.

Повернути гроші можна через сайт. Скористайтеся кнопкою “СПЛАТИТИ” або увійдіть в Особистий Кабінет. Таким чином ви погасите кредит малого бізнесу відразу, а не протягом певного часу. Якщо плануєте сплачувати в нічний час, то зважайте на те, що 20 хвилин на сайті щодня тривають технічні роботи. Саме: з 23:50 до 00:10.

Через термінал. В Україні є 3 великі мережі платіжних терміналів. Серед них: ПриватБанк, City24 або EasyPay. У кожного є свій ліміт допустимої суми поповнення. Для такого погашення потрібно мати при собі дані, які обов’язково потрібно буде вказати: номер договору, ІПН, номер телефону і суму. Термінал залишає за собою право стягувати комісію за надані послуги. На це важливо звертати увагу, бо можна внести всю суму до погашення онлайн-кредиту, але певна частина піде на комісію.

Каса Укрпошти або будь-якого банку України теж стане корисною в цьому питанні.

Дані, що потрібно надати:

1. Найменування: ТОВ «СОС КРЕДИТ».

2. Код ЄДРПОУ: 39487128.

3. Номер рахунку: UA653005280000026501455000673 АТ “ОТП БАНК”.

4. Призначення платежу: “Погашення кредитної заборгованості за договором №_________”.

Переваги кредиту для ФОП від SOS CREDIT

Серед них:

 1. Гроші тут і зараз. У нас отримують кредит для ФОП на картку по інтернету. Позичальник може зробити це по смартфону або за допомогою комп’ютера, головне — підключення до інтернету.
 2. Співпраця за паспортом та ідентифікаційним кодом. Хоча довідки та виписки зараз можна отримати онлайн, але навіть і на це потрібен час. З мінімальним пакетом документів, як у SOS CREDIT, ви швидше отримаєте гроші.
 3. Наш графік 24/7. У будь-який час доби позичальники подають заявку на кредит для бізнесу та отримують гроші.
 4. Вигідна процентна ставка від 0,01%. Таким чином, звернувшись до SOS CREDIT, клієнти не переплачують.
 5. Можливість продовжити кредит. Ця послуга називається “пролонгація”. Максимальний термін, на який можна її підключити — до 30 днів. Головне — встигнути скористатися пропозицією протягом 3 днів, коли добігатиме кінця 2-й період кредитування.
 6. Без застави. Яку б суму клієнт не обрав – 500 або 20000 гривень для фінансування свого бізнесу, він отримує її без зайвих вкладів у співпрацю.

Які документи потрібні під кредит для бізнесу(ФОП)

SOS CREDIT не акцентує увагу, чи звертається позичальник, щоб отримати кредит на відкриття бізнесу з нуля або на його розширення. У нас рівні вимоги до всіх, тому для подачі заявки необхідно вказати дані паспорта та ідентифікаційного коду. Завдяки цьому процедура отримання грошей для юридичної особи значно спрощується.

Кредит для фоп (кредит для бізнесу)

Умови кредиту для ФОП на картку від SOS CREDIT

Існують такі умови:

 1. Отримати кредит для ФОП онлайн можна тільки з 18 років. Важливо, щоб клієнти, з якими ми співпрацюємо, були повнолітніми.
 2. Наша процентна ставка фіксована — від 0,01% до 1,5% на день.
 3. Суми, які ми видаємо — від 500 до 20000 гривень.
 4. Термін, на який видається беззаставний кредит для бізнесу — від 7 до 65 днів.
 5. Отримати гроші можна тільки на картку. Її номер клієнт вказує, коли подає заявку. Усі картки проходять процедуру верифікації, щоб наша команда розуміла, що звертаються не шахраї.
 6. Усі клієнти сервісу — громадяни України.
 7. Без кредитної лінії. Позичальник обирає суму і термін кредитування, які вказуються в договорі. Цю суму він і отримує єдиним платежем на свою банківську картку.

SOS CREDIT робить процедуру кредитування приємною для клієнта. Існує думка, що кредити — це дорого і небезпечно, але ми готові довести протилежне. Надаємо послуги без прихованих комісій — тіло кредиту разом із відсотками вказано в Особистому Кабінеті кожного клієнта.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

972 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит