Кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

 1. Переваги кредитування від Sos Credit
 2. Умови отримання грошей від Sos Credit
 3. Як взяти кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією
 4. Як погасити позику, що була оформлена
 5. Популярні питання

Так, надати кредит позичальникові, у якого до кредитної історії є питання, погодиться далеко не кожна фінансова установа. Якщо у нього були прострочення в кілька днів або ж тиждень, то це одна справа. Але якщо таке відбувається із затримкою в більш, ніж 30 днів, то банки навряд чи дадуть зелене світло на підписання договору з вами. Тих, хто не гасить кредит протягом декількох місяців очікує бесіда з представниками колекторських компаній.  Але навіть у такій ситуації можна знайти вихід — зверніться до МФО, в якому кредитна історія клієнта не є пріоритетом.

Переваги кредитування від Sos Credit

 1. До нас звертаються 24/7, тому що наш сервіс цілодобовий.  Ми працюємо з клієнтами без вихідних і перерв на свята.
 2. У нас обслуговування відбувається всього за 20 хвилин, якщо це їхнє перше звернення. Постійні клієнти отримують відповідь практично відразу через те, що їм вже не потрібно оформляти Особистий Кабінет.
 3. Швидкий переказ грошей на карту.  Ви зможете їх перевести в готівку при потребі.
 4. Оформлення заявки відбувається повністю на віддаленій основі.
 5. Для новачків перше звернення під 0%.

Ми — саме та фінансова організація в Україні, яка здатна забезпечити своїх клієнтів умовами, що принесуть їм вигоду. Ви можете отримати кредит в Запоріжжі з поганою кредитною історією в будь-який зручний для вас момент.

Кредити в інших містах:

1 Київ.

 1. Харків.
 2. Одеса.
 3. Дніпро.
 4. Львів.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Форма отримання На картку
Термін співпраці До 30 днів
Документи для подачі заявки Паспорт та ІПН
Чи можна оформити кредит під 0,01% Так
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Знижки для клієнтів Існує Програма Лояльності, а також регулярні розіграші промокодів 
Вік позичальника Від 18 років
Як укласти договір Через інтернет
Адреса МФО  Україна 04070, Київ,

вул. Почайнинська 23

Довідка про доходи Не потрібна

Як взяти кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

Перша думка, яка приходить в голову — звернутися до банку, але вони відмовляють позичальникам, що опинилися в подібній ситуації. А ось МФО набагато лояльніші до своїх клієнтів і пропонують хороші умови кредитування.  Вони вимагають пакет-мінімум із документів, а самі готові запропонувати суму до 15 000 гривень своїм клієнтам.  У число таких входить SOS CREDIT.

Оформлення мікрокредиту відбувається в кілька етапів:

 1. Потрібно зареєструватися на нашому сайті і, тим самим, створити Особистий Кабінет — у кожного клієнта він свій.
 2. Чітко визначтеся із сумою, яку хочете взяти, і датою, до якої потрібно буде повернути її назад — кредитний калькулятор допоможе.
 3. Заповнюєте анкету.  Потрібно, аби паспорт та ІПН був при собі.
 4. Чекаєте відповіді на заявку. Так як ми використовуємо у роботі скорингову систему, то можна буде отримати протягом декількох хвилин.
 5. Коли ви отримали позитивну відповідь — підпишіть договір.
 6. Після цього ми перерахуємо запитувану суму на карту — розрахунок не готівковий.

Жоден банківський продукт не запропонує своїм клієнтам взяти кредит у Запоріжжі із поганою кредитною історією так швидко і без виїзду в офіс, навіть ні в одному місті.

Як погасити позику, що була оформлена

Пам’ятайте: аби оформити кредит із поганою кредитною історією у Запоріжжі, потрібно створити Особистий Кабінет і таким чином можна його й погасити.  Цей варіант дуже зручний, бо, якщо інші мають собою на увазі окремий внесок комісії за послугу погашення, то тут буде списана тільки сума кредиту.

Багато наших клієнтів користуються платіжними терміналами Приватбанку або ж інших мереж, які трапляються їм на шляху. Найголовніше, аби у вас були реквізити, за якими відбуватиметься оплата, і сама сума. У Особистому Кабінеті вся ця інформація є.

Або ж якщо ви опинилися в відділенні Укрпошти чи одного із банків країни, то можете звернутися до каси, щоб співробітник виконав проплату.

Кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

Популярні питання

Нижче буде 4 розгорнутих відповіді на питання, з якими до нас часто звертаються клієнти.

Як швидко можна взяти кредит з поганою КІ

Загалом, нові клієнти отримують гроші за 15-20 хвилин, тому що вони оформляють Особистий Кабінет, а для повторних все набагато простіше — до 5 хвилин. Завдяки скоринговій системі не доводиться витрачати час на підтвердження заявки.

Кому видаються кредити з поганою КІ

Ми працюємо із різними категоріями людей.  До нас звертаються пенсіонери, які живуть від пенсії до пенсії і не мають більше ніякої фінансової підтримки або ж не хочуть просити допомоги дітей. Серед наших клієнтів є студенти, на стипендію яких прожити місяць не так просто.  Ми допомагаємо тим, хто працює неофіційно або ж тимчасово не працює зовсім, але активно шукає роботу.  Ми не акцентуємо увагу на прибутку позичальників. Військовослужбовці теж серед  наших клієнтів.

На яку банківську карту можна отримати гроші

Це Visa або MasterCard

Кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Застосовуються штрафні санкції, тому сума до повернення ставатиме більше.  Вона може вирости навіть у 20 разів. Краще скористатися пролонгацією, аби відстрочити час виплати кредиту.