Кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

 1. Переваги кредитування від Sos Credit
 2. Умови отримання грошей від Sos Credit
 3. Як взяти кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією
 4. Як погасити позику, що була оформлена
 5. Популярні питання

Так, надати кредит позичальникові, у якого до кредитної історії є питання, погодиться далеко не кожна фінансова установа. Якщо у нього були прострочення в кілька днів або ж тиждень, то це одна справа. Але якщо таке відбувається із затримкою в більш, ніж 30 днів, то банки навряд чи дадуть зелене світло на підписання договору з вами. Тих, хто не гасить кредит протягом декількох місяців очікує бесіда з представниками колекторських компаній.  Але навіть у такій ситуації можна знайти вихід — зверніться до МФО, в якому кредитна історія клієнта не є пріоритетом.

Переваги кредитування від Sos Credit

 1. До нас звертаються 24/7, тому що наш сервіс цілодобовий.  Ми працюємо з клієнтами без вихідних і перерв на свята.
 2. У нас обслуговування відбувається всього за 20 хвилин, якщо це їхнє перше звернення. Постійні клієнти отримують відповідь практично відразу через те, що їм вже не потрібно оформляти Особистий Кабінет.
 3. Швидкий переказ грошей на карту.  Ви зможете їх перевести в готівку при потребі.
 4. Оформлення заявки відбувається повністю на віддаленій основі.
 5. Для новачків перше звернення під 0%.

Ми — саме та фінансова організація в Україні, яка здатна забезпечити своїх клієнтів умовами, що принесуть їм вигоду. Ви можете отримати кредит в Запоріжжі з поганою кредитною історією в будь-який зручний для вас момент.

Кредити в інших містах:

1 Київ.

 1. Харків.
 2. Одеса.
 3. Дніпро.
 4. Львів.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Форма отримання На картку
Термін співпраці До 30 днів
Документи для подачі заявки Паспорт та ІПН
Чи можна оформити кредит під 0,01% Так
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Знижки для клієнтів Існує Програма Лояльності, а також регулярні розіграші промокодів 
Вік позичальника Від 18 років
Як укласти договір Через інтернет
Адреса МФО  Україна 04070, Київ,

вул. Почайнинська 23

Довідка про доходи Не потрібна

Як взяти кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

Перша думка, яка приходить в голову — звернутися до банку, але вони відмовляють позичальникам, що опинилися в подібній ситуації. А ось МФО набагато лояльніші до своїх клієнтів і пропонують хороші умови кредитування.  Вони вимагають пакет-мінімум із документів, а самі готові запропонувати суму до 15 000 гривень своїм клієнтам.  У число таких входить SOS CREDIT.

Оформлення мікрокредиту відбувається в кілька етапів:

 1. Потрібно зареєструватися на нашому сайті і, тим самим, створити Особистий Кабінет — у кожного клієнта він свій.
 2. Чітко визначтеся із сумою, яку хочете взяти, і датою, до якої потрібно буде повернути її назад — кредитний калькулятор допоможе.
 3. Заповнюєте анкету.  Потрібно, аби паспорт та ІПН був при собі.
 4. Чекаєте відповіді на заявку. Так як ми використовуємо у роботі скорингову систему, то можна буде отримати протягом декількох хвилин.
 5. Коли ви отримали позитивну відповідь — підпишіть договір.
 6. Після цього ми перерахуємо запитувану суму на карту — розрахунок не готівковий.

Жоден банківський продукт не запропонує своїм клієнтам взяти кредит у Запоріжжі із поганою кредитною історією так швидко і без виїзду в офіс, навіть ні в одному місті.

Як погасити позику, що була оформлена

Пам’ятайте: аби оформити кредит із поганою кредитною історією у Запоріжжі, потрібно створити Особистий Кабінет і таким чином можна його й погасити.  Цей варіант дуже зручний, бо, якщо інші мають собою на увазі окремий внесок комісії за послугу погашення, то тут буде списана тільки сума кредиту.

Багато наших клієнтів користуються платіжними терміналами Приватбанку або ж інших мереж, які трапляються їм на шляху. Найголовніше, аби у вас були реквізити, за якими відбуватиметься оплата, і сама сума. У Особистому Кабінеті вся ця інформація є.

Або ж якщо ви опинилися в відділенні Укрпошти чи одного із банків країни, то можете звернутися до каси, щоб співробітник виконав проплату.

Кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

Популярні питання

Нижче буде 4 розгорнутих відповіді на питання, з якими до нас часто звертаються клієнти.

Як швидко можна взяти кредит з поганою КІ

Загалом, нові клієнти отримують гроші за 15-20 хвилин, тому що вони оформляють Особистий Кабінет, а для повторних все набагато простіше — до 5 хвилин. Завдяки скоринговій системі не доводиться витрачати час на підтвердження заявки.

Кому видаються кредити з поганою КІ

Ми працюємо із різними категоріями людей.  До нас звертаються пенсіонери, які живуть від пенсії до пенсії і не мають більше ніякої фінансової підтримки або ж не хочуть просити допомоги дітей. Серед наших клієнтів є студенти, на стипендію яких прожити місяць не так просто.  Ми допомагаємо тим, хто працює неофіційно або ж тимчасово не працює зовсім, але активно шукає роботу.  Ми не акцентуємо увагу на прибутку позичальників. Військовослужбовці теж серед  наших клієнтів.

На яку банківську карту можна отримати гроші

Це Visa або MasterCard

Кредит у Запоріжжі з поганою кредитною історією

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Застосовуються штрафні санкції, тому сума до повернення ставатиме більше.  Вона може вирости навіть у 20 разів. Краще скористатися пролонгацією, аби відстрочити час виплати кредиту.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.