Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит Одеса

 1. На яких умовах можна взяти кредит онлайн на карту в Одесі без застави?
 2. Як оформити заявку на терміновий кредит в Одесі через інтернет?
 3. Які переваги оформлення позики в компанії SOS CREDIT
 4. Популярні запитання

Все більше людей в Одесі вибирають для себе взяти гроші в кредит. Це зручний інструмент, завдяки якому можна реалізувати те, до чого ви б йшли довше через шлях накопичення.

Наприклад, у вас з’явилася можливість придбати товар за вигідною ціною, або вам необхідно почати користуватися річчю тут і зараз. Можливо, ви хочете підвищити рівень життя і не соромитися у проявленні власних бажань. Також, може бути, вам доводиться вибирати, що купити перед зарплатою.

Вирішити всі ці питання і отримати вигідний кредит вам допоможе наша компанія. Все, що вам потрібно – доступ до інтернету, а також 15 хвилин часу.

На яких умовах можна взяти кредит онлайн на карту в Одесі без застави?

Для цього вам будуть потрібні паспорт або ID-картка громадянина України, ідентифікаційний код платника податків, номер телефону будь-якого українського мобільного оператора, а також діюча банківська карта. Термін відкриття позики – від одного дня, до одного місяця.

Кожен новий клієнт може отримати позику від 500 грн до 7 000 грн. У разі повторного звернення, розмір кредиту може бути збільшеним до розміру 15 000 грн. Виплати проводяться тільки в національній валюті України – гривня.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% на день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7-30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Як оформити заявку на терміновий кредит в Одесі через інтернет?

Етап 1.

Відкрийте наш сайт. На головній сторінці ви побачите калькулятор. За його допомогою виберіть розмір бажаної суми, і встановіть проміжок кредитування. Також програма відразу ж покаже вам розмір відсотка за користування кредитом.

Для продовження виберіть опцію «Отримати кредит». Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, то ви можете оформити пролонгацію угоди в своєму Особистому Кабінеті.

Етап 2.

Оформіть реєстрацію на сайті. Заповніть поле з номером телефону, адресою електронної пошти, придумайте пароль. Рекомендуємо використовувати поштові скриньки сайтів Google, ukr.net. Надалі ви будете їх використовувати для відвідування Особистого Кабінету.

Етап 3.

Заповніть анкету. У цьому полі потрібно ввести свої паспортні дані плюс ідентифікаційний код. Інші документи вам не знадобляться. При заповненні заявки будьте уважні – уникайте неточностей, помилок і друкарських опечаток. Коректні дані дуже важливі для успішного проходження процедури.

Етап 4.

Прикріпіть діючу карту будь-якого банку України.

Етап 5.

Ознайомтеся з умовами договору, а потім підпишіть його. Рішення приймає автоматизована система протягом декількох хвилин.

Етап 6

Після закінчення оформлення і підписання договору вам прийде повідомлення про видачу позики – смс на телефон і лист на електронну пошту. Також ви можете бути в курсі про статус своєї заявки через Особистий Кабінет.

Сума,що ви запросили, буде відправлена ​​через 5 хвилин після повідомлення. В окремих випадках це може зайняти трохи більше часу – в залежності від регламенту роботи банку.

Отримати кредит в Одесі

Які переваги оформлення позики в компанії SOS CREDIT

 1. Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Це допоможе вам уникнути відвідування банківських установ та довгого очікування своєї черги у відділенні. Отримати позику “не встаючи з дивана” – так просто.
 2. Для отримання кредиту вам необхідно мінімум документів – досить мати паспорт та ІПН. Оформлення відбувається без документів, що підтверджують працевлаштування та ваш дохід. А також вам не потрібно надавати заставу і відгуки від поручителів.
 3. Система практично миттєво приймає рішення. Таким чином виключається “людський фактор”. Наша компанія надає одні з найвигідніших умов на ринку МФО по відсоткових ставках.
 4. Для постійних споживачів працює Програма Лояльності – при успішному погашенні боргу, ви отримуєте знижку – 5%.
 5. Для зручності наших клієнтів ми проводимо регулярно акції, знижки та промокодом.

Також одна з переваг отримати гроші в кредит в Одесі є те, що оформлення миттєве для наступних категорій:

 • студенти
 • пенсіонери
 • переселенці
 • військовослужбовці
 • інваліди
 • мами в декреті

 Популярні запитання

Яку суму можна отримати?

Кожен новий клієнт може оформити кредит на суму від 500 до 7 000 грн. Надалі розмір позики може збільшитися до 15 000 грн.

Як швидко розглядається заявка?

Після завершення процесу оформлення анкети, розгляд заявки відбувається автоматично, він займає часу до п’яти хвилин.

Гроші на картку в Одесі

Чи реально отримати гроші в кредит в Одесі без довідки про доходи?

Для оформлення кредиту на карту в Одесі, вам достатньо надати паспорт/id-картку та ідентифікаційний код. Позики видаються громадянам України а також вам повинно бути більше 18-ти років.

На карту якого банку можна отримати кредит?

Ви можете отримати позику на діючу банківську карту будь-якого банку України.

Повернення коштів ви можете зробити будь-яким зручним способом: через Особистий кабінет, через платіжний термінал банків, шляхом внесення активів в касу будь-якого банку України, зробивши переказ у відділенні Укрпошти.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1541 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит