Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит Одеса

 1. На яких умовах можна взяти кредит онлайн на карту в Одесі без застави?
 2. Як оформити заявку на терміновий кредит в Одесі через інтернет?
 3. Які переваги оформлення позики в компанії SOS CREDIT
 4. Популярні запитання

Все більше людей в Одесі вибирають для себе взяти гроші в кредит. Це зручний інструмент, завдяки якому можна реалізувати те, до чого ви б йшли довше через шлях накопичення.

Наприклад, у вас з’явилася можливість придбати товар за вигідною ціною, або вам необхідно почати користуватися річчю тут і зараз. Можливо, ви хочете підвищити рівень життя і не соромитися у проявленні власних бажань. Також, може бути, вам доводиться вибирати, що купити перед зарплатою.

Вирішити всі ці питання і отримати вигідний кредит вам допоможе наша компанія. Все, що вам потрібно – доступ до інтернету, а також 15 хвилин часу.

На яких умовах можна взяти кредит онлайн на карту в Одесі без застави?

Для цього вам будуть потрібні паспорт або ID-картка громадянина України, ідентифікаційний код платника податків, номер телефону будь-якого українського мобільного оператора, а також діюча банківська карта. Термін відкриття позики – від одного дня, до одного місяця.

Кожен новий клієнт може отримати позику від 500 грн до 7 000 грн. У разі повторного звернення, розмір кредиту може бути збільшеним до розміру 15 000 грн. Виплати проводяться тільки в національній валюті України – гривня.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 3% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 196086,56%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем знаходиться тут.

Як оформити заявку на терміновий кредит в Одесі через інтернет?

Етап 1.

Відкрийте наш сайт. На головній сторінці ви побачите калькулятор. За його допомогою виберіть розмір бажаної суми, і встановіть проміжок кредитування. Також програма відразу ж покаже вам розмір відсотка за користування кредитом.

Для продовження виберіть опцію «Отримати кредит». Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, то ви можете оформити пролонгацію угоди в своєму Особистому Кабінеті.

Етап 2.

Оформіть реєстрацію на сайті. Заповніть поле з номером телефону, адресою електронної пошти, придумайте пароль. Рекомендуємо використовувати поштові скриньки сайтів Google, ukr.net. Надалі ви будете їх використовувати для відвідування Особистого Кабінету.

Етап 3.

Заповніть анкету. У цьому полі потрібно ввести свої паспортні дані плюс ідентифікаційний код. Інші документи вам не знадобляться. При заповненні заявки будьте уважні – уникайте неточностей, помилок і друкарських опечаток. Коректні дані дуже важливі для успішного проходження процедури.

Етап 4.

Прикріпіть діючу карту будь-якого банку України.

Етап 5.

Ознайомтеся з умовами договору, а потім підпишіть його. Рішення приймає автоматизована система протягом декількох хвилин.

Етап 6

Після закінчення оформлення і підписання договору вам прийде повідомлення про видачу позики – смс на телефон і лист на електронну пошту. Також ви можете бути в курсі про статус своєї заявки через Особистий Кабінет.

Сума,що ви запросили, буде відправлена ​​через 5 хвилин після повідомлення. В окремих випадках це може зайняти трохи більше часу – в залежності від регламенту роботи банку.

Отримати кредит в Одесі

Які переваги оформлення позики в компанії SOS CREDIT

 1. Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Це допоможе вам уникнути відвідування банківських установ та довгого очікування своєї черги у відділенні. Отримати позику “не встаючи з дивана” – так просто.
 2. Для отримання кредиту вам необхідно мінімум документів – досить мати паспорт та ІПН. Оформлення відбувається без документів, що підтверджують працевлаштування та ваш дохід. А також вам не потрібно надавати заставу і відгуки від поручителів.
 3. Система практично миттєво приймає рішення. Таким чином виключається “людський фактор”. Наша компанія надає одні з найвигідніших умов на ринку МФО по відсоткових ставках.
 4. Для постійних споживачів працює Програма Лояльності – при успішному погашенні боргу, ви отримуєте знижку – 5%.
 5. Для зручності наших клієнтів ми проводимо регулярно акції, знижки та промокодом.

Також одна з переваг отримати гроші в кредит в Одесі є те, що оформлення миттєве для наступних категорій:

 • студенти
 • пенсіонери
 • переселенці
 • військовослужбовці
 • інваліди
 • мами в декреті

 Популярні запитання

Яку суму можна отримати?

Кожен новий клієнт може оформити кредит на суму від 500 до 7 000 грн. Надалі розмір позики може збільшитися до 15 000 грн.

Як швидко розглядається заявка?

Після завершення процесу оформлення анкети, розгляд заявки відбувається автоматично, він займає часу до п’яти хвилин.

Гроші на картку в Одесі

Чи реально отримати гроші в кредит в Одесі без довідки про доходи?

Для оформлення кредиту на карту в Одесі, вам достатньо надати паспорт/id-картку та ідентифікаційний код. Позики видаються громадянам України а також вам повинно бути більше 18-ти років.

На карту якого банку можна отримати кредит?

Ви можете отримати позику на діючу банківську карту будь-якого банку України.

Повернення коштів ви можете зробити будь-яким зручним способом: через Особистий кабінет, через платіжний термінал банків, шляхом внесення активів в касу будь-якого банку України, зробивши переказ у відділенні Укрпошти.

53 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит