Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Мікрозайми онлайн на картку

 1. Як відбувається отримання мікрозаймів на карту в Україні
 2. Переваги мікрозаймів онлайн від SOS CREDIT
 3. Умови отримання грошей
 4. Як оформити терміново мікрозайм на карту онлайн
 5. Способи погашення боргових зобов’язань
 6. Популярні питання
 7. Популярные вопросы

Знадобилися гроші просто зараз? Не страшно.  Фінансове питання завжди актуальне.  Можна оформити мікрозайм та використовувати його на свій розсуд.  Для отримання не потрібно виходити з дому, адже все відбувається в режимі онлайн: просто виберіть компанію на вигідних для себе умовах, подайте заявку, дочекайтеся її схвалення і гроші будуть на картці протягом декількох хвилин.

Як відбувається отримання мікрозаймів на картку в Україні

Перш за все, в Україні досить компаній, що готові надати такі послуги громадянам.  Багато з них готові співпрацювати на умовах 0% при першому зверненні клієнта.  Мікрозайми онлайн на картку — поширений запит в наш час.

На відміну від банків, для співпраці з МФО не знадобиться довідка про доходи, вони не звертають увагу не кредитну історію позичальника.  Клієнт не виїжджати в офіс до кредиторам, а може подавати заявку в будь-якому зручному для нього місці: на роботі, вдома, на відпочинку і тд.

Швидко оформити позику можуть:

 1. Студенти.
 2. Пенсіонери.
 3. Домогосподарки або мами в декреті.
 4. Безробітні.
 5. Фрілансери.

Переваги мікрозаймів онлайн від SOS CREDIT

 1. У нас дійсно швидкі кредити.  Клієнту, котрий вперше подає заявку, знадобиться до 20 хвилин на отримання суми, на котру він подає запит, так як йому потрібно буде оформити Особистий Кабінет.  Завдяки цьому Особистому Кабінету надалі він зможе отримувати у нас такий мікрозайм на картку в Україні практично миттєво.
 2. Ми працюємо виключно на віддаленій основі. Так як наша компанія надає послуги мамам в декреті, наприклад, то, це дуже зручно.  Їм не потрібно шукати, на кого б залишити дитину і не доведеться брати її з собою, аби отримати гроші.  Якщо у вас є ноутбук, смартфон або ж планшет з виходом в Інтернет, то можна взяти кредит прямо зараз.
 3. Клієнти мають цілодобовий доступ до кредитів, тому що ми надаємо послуги 365 днів в році і без перерви.

Умови отримання грошей

У порівнянні з іншими МФО, ми надамо для вас максимально вигідний мікрозайм на картку онлайн.  Скористайтеся, щоб відчути вже зараз, наскільки все просто.

Тип кредиту Онлайн-кредит
Ставка в процентах Від 0 % 
Спосіб отримання Не готівковий — на банківську картку
Сума першого кредиту До 10 000 гривень
Сумма наступних кредитів  До 15 000 гривень
Вік позичальника Від 18 років
Документи Паспорт та ІПН

Як оформити терміново мікрозайм на картку онлайн

Спочатку потрібно зареєструватися на нашому сайті, створюючи тим самим Особистий Кабінет.  У кожного клієнта він свій і там зберігається вся інформація, яку при зверненні обробляє система.  Рекомендуємо вказувати виключно активну інформацію, тому що вона буде необхідна вам для входу.

Розрахуйте на кредитному калькуляторі суму, що буде необхідна для повернення, і дату закінчення кредитування.  Ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.  Прикріпіть діючу картку, на яку ви отримаєте мікрозайм на картку онлайн.  Після позитивної відповіді на заявку потрібно прочитати договір і підписати його.

Способи погашення боргових зобов’язань

Зробити це швидко і без переплат можна через Особистий Кабінет, щоб з Вас не стягувалася комісія за надання послуг.  Також можна звернутися до каси будь-якого відділення банку нашої країни або ж Укрпошти.  Для погашення кредиту підійде термінал ПриватБанку і інших мереж.

Мікрозайми онлайн на картку

Популярні питання

Можна оформити більше одного кредиту відразу

Наша компанія не видає одночасно кілька кредитів.  Щоб терміново отримати мікрозайм потрібно вчасно погасити попередній, після цього вам належить оформлення наступного.

Терміни з оформлення кредиту онлайн

У нас ви можете взяти мікрозайм онлайн, на виплату якого надається до 30 днів.  Це стандартний термін, на який надають свої послуги МФО.  Новим клієнтам знадобиться до 20 хвилин часу, щоб отримати необхідну суму, повторні ж отримують її майже миттєво.

Як повернути мікрозайм, підтверджену роботом

 1. За допомогою Особистого Кабінету.  Гроші будуть зняті з прикріпленої картки, за що ви не будете зобов’язані платити комісійні.
 2. За допомогою терміналу Приватбанку або ж інший мережі.
 3. У касі Укрпошти.
 4. У касі банку.

Ми надаємо відразу кілька способів, щоб погасити кредит для клієнтів не склало труднощів.

Мікрозайми онлайн на картку

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Поліпшити свою кредитну історію можна за допомогою мікрозаймів, які займаються дрібними кредитами — найчастіше, до 15 000 грн.  Кожен, вчасно погашений кредит, дає можливість в подальшому розраховувати на надання необхідної суми набагато більшого розміру.  Ви істотно піднімете свій рейтинг в очах кредиторів.