Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на 30 днів

 1. На які цілі можна взяти гроші в борг на місяць
 2. Умови отримання грошей від Sos Credit
 3. Вимоги до позичальника
 4. Як повернути позику онлайн
 5. Популярні питання

Якщо знадобився кредит на 30 днів, то без сумнівів можна відразу звертатися до мікрокредитного сервісу SOS Credit. У МФО можна отримати гроші на індивідуальних умовах, з вигідними тарифами та з мінімумом документів.  Для оформлення кредиту, клієнтові знадобляться лише основні документи, а також 20 хвилин вільного часу.

На які цілі можна взяти гроші в борг на місяць

Сервіс пропонує отримати кошти на будь-які потреби. Тут не будуть вимагати звітності за позикою, а просто нададуть кредит на 1 місяць на картку. Позичальник, у свою чергу, зможе витратити їх на:

 • покупку техніки;
 • гроші до зарплати;
 • оплату комунальних платежів;
 • ремонт квартири.

Цілей, на які може знадобиться позика, багато, але найголовніше те, що сервіс не буде питати ні, на  які цілі потрібні кошти, ні звітність за кредитом. Гроші будуть видаватися на будь-які потреби.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Умови з кредитування у сервісі максимально лояльні.  Тут клієнт може взяти кредит онлайн на 30 днів з можливістю пролонгації.

Сума першого мікрокредиту від 500 до 10 000 гривень
Максимальна сума позик до 15 000 гривень
Вимоги паспорт громадянина України, ІПН код, картка банку
Процентна ставка від 0,01% 
Період кредитування до 30-ти днів
Кредитна історія не важлива
Вік позичальника з 18-ти років
Спосіб отримання перерахування на картку
Схвалення заявки за 5 хвилин

Кожен клієнт має можливість самостійно розрахувати процентну ставку у онлайн-калькуляторі. Достатньо лише вказати суму та період кредитування, на який знадобилися кошти, як система розрахує позику та видасть загальну суму.

Вимоги до позичальника

Аби взяти гроші у борг на місяць, клієнту достатньо мати такі документи як:

 • посвідчення особи (паспорт-книжка або нова id-картка);
 • код платника податків;
 • картка будь-якого українського банку.

На момент подачі заявки потрібно бути дорослішим 18-ти років та мати гаджет із доступом до інтернету. Сервіс не вимагатиме від позичальника безліч документів та довідок, а тим більше запрошувати поручителів або приносити заставне майно.

Кредит на 30 днів

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Сервіс пропонує дійсно вигідні тарифи та умови. Кожен, хто звертається до МФО, отримає фінансову допомогу за короткий термін прямо на банківську картку.  Серед основних переваг компанії можна виділити:

 • швидке оформлення за 20 хвилин, де позичальникові буде досить: подати заявку, зачекати рішення за нею, отримати гроші;
 • мінімум вимог, де від клієнта буде достатньо мати: код ІПН, картку банку та паспорт;
 • лояльне ставлення до всіх клієнтів, де позику можуть отримати: студенти, люди на пенсії, тимчасово безробітні, без офіційного працевлаштування.

Це далеко не всі переваги, які може знайти клієнт, звернувшись в сервіс. Достатньо подати заявку — як МФО зробить все, аби гроші були перераховані як можна швидше, без зайвих вимог.

Як повернути позику онлайн

Після оформлення позики на картку на місяць, користувачі повинні знати, що обов’язковою умовою кредитного договору є повернення. Сервіс пропонує кілька способів повернення коштів:

 • через сайт МФО, де потрібно вказати суму позики та  перерахувати гроші з картки на рахунок організації;
 • в терміналі самообслуговування, де досить знайти найближчий, заповнити реквізити компанії і свої, сплатити позику готівкою;
 • через касу банку, де потрібно надати реквізити МФО, номер договору та внести оплату;
 • у відділенні Укрпошти, де потрібно повідомити оператору реквізити компанії та  оплатити потрібну суму позики.

Клієнт може обрати для себе будь-який варіант сплати на вибір, важливо лише враховувати комісію терміналів і банків, а також вносити оплату заздалегідь, адже переведення може здійснюватися до трьох днів.

Популярні питання

Кожен клієнт сервісу може у будь-який момент звернутися за консультацією до працівника МФО.  Позичальник може написати на електронну пошту, до онлайн-чату, а також зателефонувати.  Консультант швидко відповість на будь-яке питання з оформлення або сплати за позикою.

На яку суму можна оформити кредит онлайн на 30 днів?

Кошти можна отримати на суму від 500 до 10 000 гривень під час першого звернення до сервісу, а також до 15 000 гривень під час наступних звернень. Позичальник може взяти кошти на будь-яку необхідну йому суму на особисті потреби.

Чи можна взяти кредит на 1 місяць на карту під 0%?

Можна, адже короткострокова позика для нових клієнтів надається під 0,01% — це мінімальна процентна ставка, яка може бути в Україні.  Завдяки такому вигідному відсотку, позичальник може заощадити на кредиті і без переплати.

Кредит на 30 днів

Чи можна погасити кредит частинами?

Клієнт може погасити кредит як йому зручно. Якщо це період у 30 днів, то оплату можна поділити на тижні або за бажанням сплатити однією сумою у кінці строку дії кредитного договору.

Що буде якщо прострочити займ?

Якщо буде прострочення, клієнт отримає штрафні санкції, підвищену пеню та судовий розгляд. У будь-якому випадку не варто доводити ситуацію до прострочення і псувати кредитну історію. Краще оформити послугу пролонгації