Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

​ЧОМУ КРЕДИТНІ КОШТИ НЕ НАДХОДЯТЬ НА КАРТКУ?

Якщо після підписання Договору в Особистому Кабінеті Ви бачите наступне повідомлення – “Гроші по Вашій заявці не перераховані”, як правило, це може означати наступне:

  • Термін дії Вашої банківської картки вийшов.
  • Проблеми процесингу на стороні банку.
  • Ваша банківська картка не призначена для отримання переказів.

Інструкція Ваших подальших дій:

  1. Для початку необхідно звернутися до банку, аби отримати інформацію з вищезазначених пунктів.
  2. Якщо ж чинна Ваша картка не підходить для переведення на неї коштів нашою компанією, то тоді в Особистому Кабінеті необхідно додати картку іншого банку та зробити її основною.
  3. Після успішної верифікації цієї картки, зверніться за одним із номерів нашої гарячої лінії: 0 (800) 211 767, або до чату компанії. Оператор допоможе здійснити повторну виплату коштів на нову картку.

Зауважте, що угода не є активною, до поки кошти не будуть зараховані на Вашу картку. Також, якщо у Вас немає можливості додати іншу картку: заявка скасується автоматично через 24 години.