Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ ПРИХОДЯТЬ SMS- АБО EMAIL-СПОВІЩЕННЯ?

Звертаємо Вашу увагу, що доставка сповіщень через різноманітні канали зв’язку здійснюється сторонніми комунікаційними операторами, у функціонуванні яких іноді можуть виникати технічні проблеми.

У випадку, якщо Вам не приходить SMS- або e-mail сповіщення і Ви не можете зайти до Особистого Кабінету, прохання звернутися до нашої служби підтримки за телефоном 0 (800) 211 767 з метою отримання необхідної інформації. Ми обов’язково підкажемо альтернативні варіанти для зручного користування нашим сервісом.

У випадку, якщо Ваше питання стосується погашення кредиту, нагадуємо, що Ви можете сплатити суму боргу в будь-якому відділенні Укрпошти, терміналі або касі банку. Всі подробиці тут: тут

Оскільки згідно з пунктом 9.2 кредитного договору, клієнт не звільняється від відповідальності щодо погашення кредиту у випадку неотримання сповіщень про вихід на прострочку, нарахування відсотків і т.д. Рекомендуємо при виникненні будь-яких схожих питань звертатися на нашу гарячу лінію 0 (800) 211 767.