Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Аби зареєструвати Особистий Кабінет та подати заявку для отримання кредиту, Вам необхідно скористатися послугою BankID.

Якщо спроба №1 проходження верифікації BankID не буде успішною, то клієнту пропонуватимуться ще 2 додаткових. Завдяки ним він зможе пройти верифікацію BankID у іншому банку.

Якщо всі 3 спроби проходження верифікації BankID не будуть вдалими, то у такому разі клієнт не матиме змоги подати заявку та редагувати інформацію у Особистому Кабінеті. Саме томі слід бути уважним під час вибору банку-верифікатору.

Якщо банк-верифікатор не надав всю необхідну інформацію, то клієнт має можливість доповнити її та пройти повторну верифікацію через 14 днів. Для переверки даних та для доповнення інформації, якої не вистачає, необхідно звертатися безпосередньо до банку-варифікатору.

Що, взагалі, означає термін BankID? Це певний спосіб автентифікації громадян, яка відбувається за допомогою їхніх персональних даних у банку, у якому вони обслуговуються.

Таким чином, якщо Ви скористаєтеся саме BankID, то ми зможемо отримати Ваше ПІБ, дані паспорта, ІПН, електронну пошту та інші необхідні дані для надання послуг, автоматично. 

Використання Bank ID

Використання Bank ID