Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Чому банки відмовляють у кредиті

 1. Як дізнатися чому банки відмовляють у кредиті
 2. Чому банки відмовляють у кредиті
 3. Де взяти кредит якщо банки відмовляють

Грошове питання завжди актуальне. Наразі, коли є все, але грошей на це катастрофічно не вистачає, воно диктує свої правила. Якщо позичальник зважується на кредит у банку, то він повинен розуміти, що його можуть і не видати. Видача кредитів — галузь, яка має великі ризики, оскільки кредитору завжди потрібно бути готовим до того, що борг не буде повернутий, і причини на це знайдуться. Саме тому банки мають  свої причини відмови у кредиті.

Як дізнатися чому банки відмовляють у кредиті

Аби  дізнатися, чому банк відмовив у видачі кредиту, ви можете звернутися до БКІ, щоб перевірити свою кредитну історію. Тут зберігається інформація про кредити громадян країни та дисципліну їх повернення. Вона надходить у БКІ не лише від банків, а й від лізингових компаній, страхових, кредитних спілок та інших установ, що займаються фінансовими видачами.

Також, можете звернутися безпосередньо до установи, в якій ви хотіли оформити кредит, щоб отримати відповідь саме з вашого питання.

Чому банки відмовляють у кредиті

Розберемося докладніше, коли банк відмовляє у кредиті.

 1. Варто враховувати, що кредитна історія — основна причина, з якої позичальник може отримати відмову. За статистикою, більш ніж у 80% негативна відповідь була через те, що кредитна історія негативна. Для банку це означає, що такому клієнту довіряти не можна.
 2. Заборгованості «небанківського» спрямування. Наприклад, ви несправно платите аліменти або зовсім цього не робите. У вас є несплачені рахунки за комунальні послуги, якісь штрафи. Так, до перевірок такого ряду вдаються банки, коли позичальник хоче взяти великий кредит і на тривалий термін, але завжди потрібно бути готовим, адже така ситуація може виникнути будь-якої миті.
 3. Ваш дохід не відповідає сумі, у заявці. Наприклад, офіційно громадянин отримує 10 000 грн., а звертається за кредитом, за умовами якого йому потрібно буде виплачувати 8 000 грн. Або бувають відмови, коли офіційна зарплата 25 000 грн, а заявка подається на 1 000 грн. Її банк теж не схвалить.
 4. Як виглядає людина. Оскільки за кредитом до банку потрібно звертатися особисто, то працівники на вигляд дають оцінку, чи варто підписувати договір з вами. Звичайно, це не офіційна причина, але її варто враховувати.
 5. Ви були засуджені. Для банку немає значення, позичальник перебував у місцях позбавлення волі тривалий час чи короткий термін, і яка стаття була причиною.
 6. Ви занадто часто міняєте місце роботи. Банки вимагають від 6 років постійного працевлаштування у одному місці.
 7. Позичальник не може надати військовий квиток. Якщо клієнт чоловічої статі і йому на момент подачі заявки не виповнилося 27 років, то є ймовірність того, що він буде призваний до армії.
 8. Громадянин знаходиться у «чорному списку». І тут ми говоримо не про кредитну історію, а про базу, до якої можна потрапити, якщо порушувати умови, за якими мало здійснюватися погашення кредитів, оформлених раніше. Як приклад, на дзвінки з банку ви не відповідали.

Чому банки відмовляють у кредиті

Де взяти кредит якщо банки відмовляють

Нижче ми розповімо про те, що робити, якщо банки відмовляють у кредиті, і де його можна взяти.
Для цього звертайтесь до МФО SOS CREDIT і вам допоможуть без зайвих вимог до заявки. Ми надаємо новим клієнтам 500-10 000 грн., а повторним 500-15 000 грн. Працюємо по всій країні із громадянами України.

Переваги кредитування в SOS CREDIT

 1. Оформлення та подання заявки відбувається через інтернет, тому отримати гроші можуть мешканці України навіть найвіддаленіших куточків;
 2. сервіс цілодобовий;
 3. перша позика під вигідну відсоткову ставку — 0,01%;
 4. працюємо з клієнтам різного віку — від 18 до 90 років;
 5. потрібен тільки паспорт та ІПН;
 6. не потрібно шукати поручителів;
 7. використання кредиту продовжується до 30 днів, аби не виникали прострочення і не нараховувалися штрафи;
 8. отримання рішення всього за пару хвилин;
 9. без залога в виде имущества любого рода;
 10. без довідки з місця роботи;
 11. система скорингу, завдяки якій заявки обробляються швидко.

Банк ставить високі вимоги — простіше звернутися до SOS CREDIT і отримати ту ж саму суму лише за 20 хвилин, не витрачаючи часу на приїзд до офісу, пошук пакету документів. Наші переваги кажуть самі за себе. Будемо раді саме вашій заявці!

451 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит