Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Чому банки відмовляють у кредиті

  1. Як дізнатися чому банки відмовляють у кредиті
  2. Чому банки відмовляють у кредиті
  3. Де взяти кредит якщо банки відмовляють

Грошове питання завжди актуальне. Наразі, коли є все, але грошей на це катастрофічно не вистачає, воно диктує свої правила. Якщо позичальник зважується на кредит у банку, то він повинен розуміти, що його можуть і не видати. Видача кредитів — галузь, яка має великі ризики, оскільки кредитору завжди потрібно бути готовим до того, що борг не буде повернутий, і причини на це знайдуться. Саме тому банки мають  свої причини відмови у кредиті.

Як дізнатися чому банки відмовляють у кредиті

Аби  дізнатися, чому банк відмовив у видачі кредиту, ви можете звернутися до БКІ, щоб перевірити свою кредитну історію. Тут зберігається інформація про кредити громадян країни та дисципліну їх повернення. Вона надходить у БКІ не лише від банків, а й від лізингових компаній, страхових, кредитних спілок та інших установ, що займаються фінансовими видачами.

Також, можете звернутися безпосередньо до установи, в якій ви хотіли оформити кредит, щоб отримати відповідь саме з вашого питання.

Чому банки відмовляють у кредиті

Розберемося докладніше, коли банк відмовляє у кредиті.

  1. Варто враховувати, що кредитна історія — основна причина, з якої позичальник може отримати відмову. За статистикою, більш ніж у 80% негативна відповідь була через те, що кредитна історія негативна. Для банку це означає, що такому клієнту довіряти не можна.
  2. Заборгованості «небанківського» спрямування. Наприклад, ви несправно платите аліменти або зовсім цього не робите. У вас є несплачені рахунки за комунальні послуги, якісь штрафи. Так, до перевірок такого ряду вдаються банки, коли позичальник хоче взяти великий кредит і на тривалий термін, але завжди потрібно бути готовим, адже така ситуація може виникнути будь-якої миті.
  3. Ваш дохід не відповідає сумі, у заявці. Наприклад, офіційно громадянин отримує 10 000 грн., а звертається за кредитом, за умовами якого йому потрібно буде виплачувати 8 000 грн. Або бувають відмови, коли офіційна зарплата 25 000 грн, а заявка подається на 1 000 грн. Її банк теж не схвалить.
  4. Як виглядає людина. Оскільки за кредитом до банку потрібно звертатися особисто, то працівники на вигляд дають оцінку, чи варто підписувати договір з вами. Звичайно, це не офіційна причина, але її варто враховувати.
  5. Ви були засуджені. Для банку немає значення, позичальник перебував у місцях позбавлення волі тривалий час чи короткий термін, і яка стаття була причиною.
  6. Ви занадто часто міняєте місце роботи. Банки вимагають від 6 років постійного працевлаштування у одному місці.
  7. Позичальник не може надати військовий квиток. Якщо клієнт чоловічої статі і йому на момент подачі заявки не виповнилося 27 років, то є ймовірність того, що він буде призваний до армії.
  8. Громадянин знаходиться у «чорному списку». І тут ми говоримо не про кредитну історію, а про базу, до якої можна потрапити, якщо порушувати умови, за якими мало здійснюватися погашення кредитів, оформлених раніше. Як приклад, на дзвінки з банку ви не відповідали.

Чому банки відмовляють у кредиті

Де взяти кредит якщо банки відмовляють

Нижче ми розповімо про те, що робити, якщо банки відмовляють у кредиті, і де його можна взяти.
Для цього звертайтесь до МФО SOS CREDIT і вам допоможуть без зайвих вимог до заявки. Ми надаємо новим клієнтам 500-10 000 грн., а повторним 500-15 000 грн. Працюємо по всій країні із громадянами України.

Переваги кредитування в SOS CREDIT

  1. Оформлення та подання заявки відбувається через інтернет, тому отримати гроші можуть мешканці України навіть найвіддаленіших куточків;
  2. сервіс цілодобовий;
  3. перша позика під вигідну відсоткову ставку — під 0,01%;
  4. працюємо з клієнтам різного віку — від 18 до 90 років;
  5. потрібен тільки паспорт та ІПН;
  6. не потрібно шукати поручителів;
  7. використання кредиту продовжується до 30 днів, аби не виникали прострочення і не нараховувалися штрафи;
  8. отримання рішення всього за пару хвилин;
  9. без залога в виде имущества любого рода;
  10. без довідки з місця роботи;
  11. система скорингу, завдяки якій заявки обробляються швидко.

Банк ставить високі вимоги — простіше звернутися до SOS CREDIT і отримати ту ж саму суму лише за 20 хвилин, не витрачаючи часу на приїзд до офісу, пошук пакету документів. Наші переваги кажуть самі за себе. Будемо раді саме вашій заявці!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1491 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит