Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит у гривні

 1. Умови надання кредиту в гривні
 2. Як оформити кредит в гривні?
 3. Які плюси оформлення кредиту у SOS CREDIT?
 4. Як погасити кредит?
 5. Популярні питання

Багато українців беруть кредит у гривні, оскільки саме такий тип позики максимально вигідний. Особливо, якщо отримати гроші на картку в фінансовій установі. Однак варто бути обережним і планувати свій бюджет заздалегідь, адже борги мають властивість накопичуватися, якщо не платити за ним вчасно.

Саме тому перш ніж отримати кредит необхідно тверезо оцінити ситуацію і поставити собі кілька запитань: чи дійсно вам настільки необхідні гроші, щоб звернутися в МФО і чи достатньо джерел доходу для повернення коштів. Рекомендуємо провести розрахунки і визначити для себе графік виплат. Хочете отримати споживчий кредит? Готуйтеся до заповнення аплікаційної форми.

Умови надання кредиту в гривні

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7-30
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Як оформити кредит в гривні?

Перше, що потрібно зробити – це зайти на головну сторінку сайту або до кабінету. Наступний крок – виберіть необхідну суму і термін на кредитному калькуляторі. Врахуйте, що під час першого разу ви можете отримати від 500 до 7 000 гривень, але при подальшому кредитуванні ця сума збільшується. Особливо, якщо клієнт зарекомендував себе як надійний. Що значить надійний? Той, хто погашає вчасно.

Які плюси оформлення кредиту у SOS CREDIT?

 1. Взяти кредит в гривні на будь-яку картку українського банку без застави. Будь-яка картка, яка відкрита на ваше ім’я підійде для переказу. Простежте, щоб термін дії карти відповідав дійсності. Незаперечний плюс – закладати майно, коштовності або якісь інші матеріальні цінності не потрібно.
 2. Шанси на позитивну відповідь дорівнюють 86%. Наша автоматична система перевірки заявок дозволяє значно швидше й ефективніше їх обробляти, а значить і давати позитивну відповідь.
 3. Всі операції відбуваються онлайн. Вам навіть не потрібно виходити з дому для оформлення документів, а для екстрених випадків це дуже важлива опція.

Це тільки деякі переваги, які вже встигли оцінити наші постійні клієнти. Хочете переконатися на власному досвіді? Тоді реєструйтеся і заповнюйте заявку!

Оформити кредит в гривневій валюті

Як погасити кредит?

Щоб погасити кредит, вам необхідно вибрати зручний варіант оплати: через Особистий Кабінет, у банківському відділенні, через Айбокс, а також через поштове відділення. Щоб здійснити оплату необхідно знати точну суму і реквізити платежу. До речі, нагадуємо, комісія за переказ стягується в залежності від варіанту оплати банківською установою, компанія SOS CREDIT не бере додаткової комісії.

 

Отримати кредит в гривні

Популярні питання

Багато клієнтів запитують, а які типи позик ми видаємо?

 • Кредит готівкою;
 • Швидкий кредит;
 • Кредит на товари.

Це означає, що цілі можуть бути абсолютно будь-якими. Ми не обмежуємо своїх клієнтів і не вимагаємо інформації про призначення кредиту, але він може бути і споживчим.

Чи можу я взяти кредит, якщо у мене вже є кредити?

В Україні наявність кредиту не є умовою, при якій ви не можете отримати гроші в МФО. Однак варто звернути увагу на той факт, що, маючи готівковий кредит в банку або іншій фінансовій установі, ваші шанси не такі високі. Оптимально, якщо у вас перед подачею заявки немає непогашених кредитів або всі борги за місяць погашені.

Як дізнатися залишок заборгованості за кредитом?

Щоб дізнатися залишок заборгованості перейдіть до кабінету і подивіться суму й умови договору. Також, якщо немає можливості самостійно дізнатися залишок боргу, рекомендуємо вам зателефонувати за номером служби 0 800 211 767.

Рекомендуємо здійснювати оплату вчасно, оскільки кожен день прострочення вам налічується підвищений відсоток. Або ж оформіть пролонгацію. В такому випадку ви скористаєтеся перевагами мікрофінансових кредитів по максимуму.

Як дізнатися статус розгляду моєї заявки?

Всі заявки розглядаються в автоматичному режимі, тому результат ви дізнаєтеся практично миттєво. Зайдіть до кабінету, подивіться статус заявки або зателефонуйте на наш номер клієнтської підтримки. Крім цього, після рішення, яке буде прийнято системою, ви отримаєте sms або e-mail результати.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1496 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит