Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Планування сімейного бюджету

  1. Ведіть підрахунок
  2. Редагуйте свої витрати так, аби вони відповідали вашому прибутку
  3. Будуйте цілі грамотно

Бути у грамотних відносинах із грошима важливо, а в умовах, яких знаходиться тепер Україна — тим паче. Через повномасштабну війну українці відчули на собі економічний спад країни, тому для більшості важливо розуміти, на чому можна заощадити зараз та як розподіляти сімейний бюджет, аби його вистачало. 

Візьмемо, наприклад, лютий цього року та минулого — середній цінник продуктів харчування підвищився на 31,5%. Вартість їжі та безалкогольних напоїв підвищилася на 1,5%. Про це йдеться у звіті Держстату. Крім харчування у список необхідного входить ще й одяг, оплата комунальних послуг, придбання ліків, навчання дітей — якщо вони є у родині, гуртки, має бути ще й дозвілля — відвідування кафе, кінотеатрів і тд. 

Від 24.02.2022 заробітна плата більшості громадян значно знизилася і лише через тривалий час почала потихеньку повертатися до минулих показників. Так як ціни у магазинах стрімко підвищилися, тепер необхідно зайвий раз зважити всі за та проти перед тим, як щось придбати.

За даними компанії “Делойт Україна” можна відслідкувати, на чому саме економлять українці. 

На чому економлять українці

Ведіть підрахунок

Корисно вести статистику того, скільки ви маєте, витрачаєте та підрахунок. Важливо відкладати, аби мати на майбутнє, так звану, підстраховку, на непередбачуваний випадок. Експерти вважають, що це має бути та сума, завдяки якій вдасться погасити свої витрати до 6 місяців вперед. 

Розрахунок простий: підрахуйте, скільки ви витрачаєте та помножте цю цифру на 6. Таким чином, коли ви матимете достатню суму грошей, то, по-перше, знатимете, що у разі чого — вам буде за що жити перший час. По-друге, можна спокійно підшукувати інше джерело прибутку, знаючи, що вам є, за що придбати все необхідне.

Звичайно, якщо прибуток більше щомісячних витрат, то їх можна особливо не підраховувати — хіба для себе, аби знати, скільки грошей необхідно для прожиття вам. Якщо гроші лишаються, то зрозуміло, що є змога відкласти їх для підстраховки. 

А от якщо ні? У такому разі можна вчинити наступним чином. Поділити сторінку у блокноті на 2 колонки. Першу позначити “Категорія витрат”, другу — “Необхідна сума”. Далі додаєте всі цифри у другій колонці і бачите, скільки коштів ви витрачаєте щомісяця. 

Такий підрахунок можна робити не лише у блокноті, а за допомогою спеціальних додатків у смартфоні чи планшеті, у гугл-таблиці. Аби вам було зручно! 

Редагуйте свої витрати так, аби вони відповідали вашому прибутку

Якщо ви, наприклад, плануєте замовити доставку вечері додому, то краще подумайте, чи вдасться обійтися без цього. Пам’ятайте, що за саму доставку — як за виконання роботи, потрібно заплатити, та й вартість у додатку може бути вищою за ту, коли ви особисто замовляєте у закладі.

Може здатися, що переплата зовсім невелика, але якщо такі, на перший погляд, невеликі витрати додати, то у підсумку виходить пристойна сума.

Те саме стосується і кави — не першої за поточний день. Слід враховувати, що кава є імпортним продуктом, тому її вартість залежить від курсу валют. У 2022 році 1 кг кави підвищився у вартості на 30%. Тобто, зараз вона коштує у межах 300–1000 грн/кг. 

Потрібно розставляти пріоритети, аби не витрачати кошти емоційно. 

Будуйте цілі грамотно

Перша за все, вони мають бути реалістичними, тим паче, у сьогоденні. Цілі поділяються на короткотривалі та довготривалі. Обов’язково побудуйте план їхньої реалізації так, аби розуміти, скільки коштів для цього знадобиться, як швидко ви можете досягнути цілі, чи потрібна буде допомога оточуючих. 

Також важливо встановити термін їхньої реалізації, аби зробити вірогідність виконання ще вищою. Все це пропишіть у блокноті або у додатку, можна візуалізувати за допомогою зображення, закріпленого на видному місці — наприклад, холодильнику. Здається, що це забавка для дітей, але візуалізація на видному місці щоденно нагадуватиме вам про її існування. Ви менше будете відволікатися на емоційні покупки.

Любі клієнти, нехай у ваших родинах завжди панує фінансовий достаток! У випадку, якщо знадобляться гроші, то наш сервіс перерахує їх вам на банківську картку. Дуже зручно те, що заявки приймаються у онлайн-режимі — вам не знадобиться приїжджати до нас для підписання договору.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1072 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит