Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Планування сімейного бюджету

  1. Ведіть підрахунок
  2. Редагуйте свої витрати так, аби вони відповідали вашому прибутку
  3. Будуйте цілі грамотно

Бути у грамотних стосунках із грошима важливо, а в умовах, яких знаходиться тепер Україна — тим паче. Через повномасштабну війну українці відчули на собі економічний спад країни, тому для більшості важливо розуміти, на чому можна заощадити зараз та як розподіляти сімейний бюджет, аби його вистачало. 

Візьмемо, наприклад, лютий цього року та минулого — середній цінник продуктів харчування підвищився на 31,5%. Вартість їжі та безалкогольних напоїв підвищилася на 1,5%. Про це йдеться у звіті Держстату. Крім харчування у список необхідного входить ще й одяг, оплата комунальних послуг, придбання ліків, навчання дітей — якщо вони є у родині, гуртки, має бути ще й дозвілля — відвідування кафе, кінотеатрів і тд. 

Від 24.02.2022 заробітна плата більшості громадян значно знизилася і лише через тривалий час почала потихеньку повертатися до минулих показників. Так як ціни у магазинах стрімко підвищилися, тепер необхідно зайвий раз зважити всі за та проти перед тим, як щось придбати.

За даними компанії “Делойт Україна” можна відслідкувати, на чому саме економлять українці. 

На чому економлять українці

Ведіть підрахунок

Корисно вести статистику того, скільки ви маєте, витрачаєте та підрахунок. Важливо відкладати, аби мати на майбутнє, так звану, підстраховку, на непередбачуваний випадок. Експерти вважають, що це має бути та сума, завдяки якій вдасться погасити свої витрати до 6 місяців вперед. 

Розрахунок простий: підрахуйте, скільки ви витрачаєте та помножте цю цифру на 6. Таким чином, коли ви матимете достатню суму грошей, то, по-перше, знатимете, що у разі чого — вам буде за що жити перший час. По-друге, можна спокійно підшукувати інше джерело прибутку, знаючи, що вам є, за що придбати все необхідне.

Звичайно, якщо прибуток більше щомісячних витрат, то їх можна особливо не підраховувати — хіба для себе, аби знати, скільки грошей необхідно для прожиття вам. Якщо гроші лишаються, то зрозуміло, що є змога відкласти їх для підстраховки. 

А от якщо ні? У такому разі можна вчинити наступним чином. Поділити сторінку у блокноті на 2 колонки. Першу позначити “Категорія витрат”, другу — “Необхідна сума”. Далі додаєте всі цифри у другій колонці і бачите, скільки коштів ви витрачаєте щомісяця. 

Такий підрахунок можна робити не лише у блокноті, а за допомогою спеціальних додатків у смартфоні чи планшеті, у гугл-таблиці. Аби вам було зручно! 

Редагуйте свої витрати так, аби вони відповідали вашому прибутку

Якщо ви, наприклад, плануєте замовити доставку вечері додому, то краще подумайте, чи вдасться обійтися без цього. Пам’ятайте, що за саму доставку — як за виконання роботи, потрібно заплатити, та й вартість у додатку може бути вищою за ту, коли ви особисто замовляєте у закладі.

Може здатися, що переплата зовсім невелика, але якщо такі, на перший погляд, невеликі витрати додати, то у підсумку виходить пристойна сума.

Те саме стосується і кави — не першої за поточний день. Слід враховувати, що кава є імпортним продуктом, тому її вартість залежить від курсу валют. У 2022 році 1 кг кави підвищився у вартості на 30%. Тобто, зараз вона коштує у межах 300-1000 грн/кг. 

Потрібно розставляти пріоритети, аби не витрачати кошти емоційно. 

Будуйте цілі грамотно

Перша за все, вони мають бути реалістичними, тим паче, у сьогоденні. Цілі поділяються на короткотривалі та довготривалі. Обов’язково побудуйте план їхньої реалізації так, аби розуміти, скільки коштів для цього знадобиться, як швидко ви можете досягнути цілі, чи потрібна буде допомога оточуючих. 

Також важливо встановити термін їхньої реалізації, аби зробити вірогідність виконання ще вищою. Все це пропишіть у блокноті або у додатку, можна візуалізувати за допомогою зображення, закріпленого на видному місці — наприклад, холодильнику. Здається, що це забавка для дітей, але візуалізація на видному місці щоденно нагадуватиме вам про її існування. Ви менше будете відволікатися на емоційні покупки.

Любі клієнти, нехай у ваших родинах завжди панує фінансовий достаток! У випадку, якщо знадобляться гроші, то наш сервіс перерахує їх вам на банківську картку. Дуже зручно те, що заявки приймаються у онлайн-режимі — вам не знадобиться приїжджати до нас для підписання договору.

29 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит