Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи можна взяти кредит без довідки про доходи?

 1. Як взяти кредит без довідки про доходи
 2. Умови оформлення кредиту онлайн без довідки про доходи

Банки не видають кредит без довідки про доходи — їм потрібно бути впевненими в їхній платоспроможності. Вони зацікавлені у співпраці з тими, хто має стабільний і достатній дохід.

Крім цього, за допомогою такої довідки банки встановлюють максимально прийнятну суму, яку кожен позичальник може собі дозволити. Вона є підставою, на якій надалі встановлюють відсоткову ставку і термін надання послуг.

Є варіант, коли можна обійти цю вимогу і взяти кредит у банку без довідки про доходи. У такому разі знадобиться надати документи для підтвердження, що у власності позичальника є автомобіль або нерухомість.

Тим більше, у деяких громадян робота саме неофіційна. Не всі можуть підтвердити свій дохід, але це не означає, що такі позичальники неблагонадійні. У випадку з банками, то знадобиться назвати підприємство, на якому ви працюєте і контактний номер роботодавця. Йому надійде дзвінок для підтвердження ваших слів.

Як взяти кредит без довідки про доходи

Якщо вам потрібна невелика сума на короткий час, то взяти кредит без підтвердження доходу вийде в МФО. Ба більше, такі установи надають послуги навіть клієнтам із зіпсованою кредитною історією. За допомогою МФО її вийде виправити, тому що кожен погашений мікрокредит позитивно впливатиме на неї. Головне — чітко дотримуватися всіх умов договору, який ви підпишете.

Щоб оформити кредит онлайн без довідки про доходи потрібно:

 • Через сайт за допомогою кредитного калькулятора розібратися із сумою і терміном. Він видасть попередні умови співпраці, що можна регулювати, згідно зі своїми можливостями.
 • Створити особистий кабінет. Для цього проводиться перевірка за BankID, аби ми розуміли, що отримати кредит хоче конкретна людина, а не шахрай. Також заповнюється анкета. Важливий пункт у створенні особистого кабінету — зазначення банківської картки. Перевіряйте, чи не закінчився термін її дії, вона має належати саме вам.
 • Дочекайтеся, поки скорингова система нашого МФО перевірить заявку. Якщо все добре і ви отримали позитивну відповідь, то поставте електронний підпис у договорі, попередньо ознайомившись з ним.
 • Після цього кредит без довідки буде переведено на вашу картку.

Зверніть увагу, що банківська картка проходить верифікацію у системі. Це робиться для того, щоб виключити ймовірність подання заявки шахраями. Таким чином, блокується сума до 1 гривні.

Чи можна взяти кредит без довідки про доходи?

Якщо ви хочете повернути кредит без довідок, то виберіть, яким чином:
1. Найпростіше це зробити в особистому кабінеті. У ньому є вся інформація щодо повернення боргу — сума і банківська картка, з якої його можна списати.
2. Кнопкою “Сплатити”. Вона знаходиться на головній сторінці. Натискаєте її і система переведе вас на сторінку “Оплата кредиту онлайн за допомогою банківської картки”. Тут є 3 графи, що потрібно заповнити: номер договору, сума і номер телефону.
3. За терміналом. Підійде будь-який: “Приватбанк”, City24, iBox, Easypay та інші. Вони є в супермаркетах, торгово-розважальних центрах, в інших місцях з високою відвідуваністю. Оплатити за допомогою терміналу можна навіть дорогою додому з роботи чи навчання.

Головне, аби ви точно знали суму до погашення — з відсотками. Обираєте на екрані розділ “Банківські операції” або “Банки і страхування”. Усе залежить від типу пристрою. Далі знаходите логотип SOS CREDIT і необхідну операцію. У даному випадку це “Погашення кредиту”. Проходьте аутентифікацію і вносьте гроші. Після цього обов’язково на ваш смартфон надійде смс-повідомлення про проведену операцію.

Такий кредит безробітним можна погасити в касі будь-якого банку України або “Укрпошти“. Адміністратору необхідно назвати своє ПІБ, ІПН, а ще номер договору. Також для оплати знадобляться реквізити. Призначення платежу потрібно вказувати обов’язково. Воно має виглядати так: “Погашення кредитної заборгованості за договором №_________”. Це робиться для того, щоб сервіс міг ідентифікувати проведену оплату.
Важливо враховувати наступне:

 • Якщо платити за допомогою особистого кабінету або на головній сторінці сайту, то гроші будуть зараховані відразу. Однак щодня на сайті проводяться технічні роботи. Їх тривалість лише 20 хвилин, але погасити кредит у цей період неможливо. Графік: з 23:50 до 00:10.
 • Оплата по терміналу або за допомогою каси відбувається 3 банківські дні. З таким урахуванням потрібно планувати її дату. Не відкладайте це на останній день, тому що тоді ви просто не встигнете. Крім цього, необхідно буде внести комісію за надання послуг.

Умови оформлення кредиту онлайн без довідки про доходи

Умов не так багато, але вони є.

 • вікова категорія клієнтів;
 • документи;
 • банківська картка.

Про кожну з них докладніше в таблиці.

Вікова категорія клієнтів Вік 18 до 90 років. 
Документи Документ, що підтверджує особу громадянина, який бажає оформити кредит. Це або паспорт старого зразка в книжковому форматі, або id-картка. Крім цього, ідентифікаційний код. Співпрацюємо виключно з громадянами України.
Банківськая картка Це особиста картка клієнта, випущена будь-яким банком країни. SOS CREDIT не видає кредит готівкою без довідок — тільки на картку, але так навіть вигідніше. Більшість фінансових операцій зараз проводиться саме безготівковим розрахунком. Таким чином, вам вдається заощадити свій час і провести необхідний платіж, не виходячи з дому.

SOS CREDIT надає послуги за процентною ставкою від 0,01% до 2,5% на день. Повторні клієнти можуть оформити кредит онлайн заявка без довідки про доходи за промокодом. У цьому випадку потрібно звернутися до службу підтримки і вона надасть діючий.

Нові клієнти беруть мікропозику за мінімальною процентною ставкою — від 0,01%. Мінімальна вона з тієї причини, що згідно із законодавством встановлювати процентну ставку в розмірі 0% категорично неможливо.

Взяти кредит на карту можна до 15 000 гривень. Користуватися ним можна від 7 і до 15 днів. Існує 2 періоди кредитування, про які ми вказуємо в кредитному калькуляторі та особистому кабінеті. Завжди можна оформити пролонгацію до 30 днів, але про це варто подбати заздалегідь. Активувати таку послугу потрібно за 3 дні до закінчення 2-го періоду кредитування — ні днем раніше.

З метою економії часу звертайтеся в SOS CREDIT. Надаємо послуги за паспортом та ідентифікаційним кодом всього за 15 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1013 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит