Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЧОМУ НЕ ДАЮТЬ КРЕДИТ: ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВІДМОВИ!

Практично кожен з нас хоча б раз у житті користувався грошима, отриманими у борг. Згадайте, скільки разів ви позичали у друзів кошти до зарплати? Не злічити! Якщо потрібна велика сума, можна звернутися до приватного кредитора, у сервіс онлайн-кредитування або банківську установу. На жаль, не завжди вам буде гарантовано позитивну відповідь. Що робити, коли не дають кредит?

Банки практично ніколи не пояснюють причину відмови. Навіть якщо ви упевнені, що зі свого боку зробили все можливе, не факт, що кредитна установа прийме позитивне рішення на вашу користь. Як же зрозуміти причини відмови й уникнути помилок у майбутньому?

Чому не дають кредит: основні причини відмови!

Чому не дають кредит у банку?

Щоб підвищити шанси на успіх, необхідно вивчити основні причини, які можуть бути приводом для відмови:

  1. Поведінка позичальника. Пам’ятайте, що зустрічають по одежині. Якщо клієнт нервує, плутається у відповідях – це виглядає підозріло та не лишиться непоміченим. Неохайність, стан сп’яніння також вагомий привід відмовити у кредиті.
  2. Рівень доходу. Скромна зарплатня викликає сумнів у благонадійності клієнта. Надто високий дохід – ще одна причина, чому не дають кредит. Існує ймовірність того, що займ буде погашено передчасно і банк не отримає свій прибуток.
  3. Кредитна історія. Насамперед, банківський менеджер перевірить надійність потенційного позичальника. Якщо у вас є борги в інших місцях, слід погасити їх, оскільки це буде виявлено одразу ж. Якщо у вас були прострочки у минулому, слід одразу ж розповісти про це і пояснити причини їх виникнення. Так ви переконаєте банк у готовності співпрацювати і підвищите свої шанси на успіх.
  4. Вік. Чим більше сума, тим вище рівень вимог до клієнта. Багато банків видають кредит особам у віці від 24 до 60-65 років. Таким чином, займ отримують працездатні громадяни, які у період кредитування гарантують повну та своєчасну виплату.
  5. Правдива інформація. Якщо ви намагаєтесь приховати важливі дані або про щось промовчати, дуже ризикуєте. При виявлені будь-якої невідповідності, банк вирішить, що клієнт його обманює і накладе заборону на видачу кредиту.
  6. Непостійне місце працевлаштування. Сезонна або тимчасова робота, випробувальний термін – все це важливий привід для відмови. І навпаки, якщо ви вкажете, що в доповненні до основного доходу, маєте ще кілька джерел заробітку, збільшите шанси.

Практично нереально отримати у банку кредит вагітним жінкам й молодим матусям, студентам, пенсіонерам і людям без офіційного працевлаштування.

Чому не дають кредит: основні причини відмови!

Що робити, коли не дають кредит? Підвищуємо шанси на успіх

Ми з’ясували, чому не дають кредит в більшості випадків. Що ж робити далі? Існує кілька перевірених варіантів, здатних допомогти у розв’язанні проблеми:

• Звернутися в інше місце. Не видають тут, йдіть у інший банк. Відмовили у банківській установі? Зверніться по допомогу у мікрофінансову організацію (МФО). Оскільки у кожної фінкомпанії існують свої критерії, має сенс спробувати щастя у декількох місцях.

• Поліпшити кредитний рейтинг. Кожен позичальник може зробити запит у БКІ (Бюро кредитних історій) і дізнатися свою кредитну історію. Якщо ви не погасили старі борги, радимо невідкладно зайнятися цим питанням.

• Поручитель. Багато банків охоче дають кредит, якщо за позичальника поручиться платоспроможний друг. Отримати гроші без поручителів пропонує компанія SOS CREDIT. Новим клієнтам доступний кредит на суму до 3 000 гривень під 0%.

Кредит онлайн – це швидкий й зручний спосіб отримати потрібну суму без довідок про доходи, поручителів, застави та страховки. Паспорт, ідентифікаційний код і банківська картка – все, що знадобиться для подачі заявки.

Що робити, якщо не дають кредит у банку? Звертайтеся по допомогу у SOS CREDIT. Спробуйте і оцініть усі переваги співпраці з сервісом швидких займів.

 

734 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит