Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи можна взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією

 1. Які умови позик із поганою кредитною історією
 2. Як перевірити КІ
 3. Як виправити свою кредитну історію
 4. Де можна взяти кредит із поганою кредитною історією
 5. Які документи потрібні

Іноді необхідно взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією. Вона може стати зіпсованою, якщо клієнт несвоєчасно вносить обов’язкові платежі, прописані в договорі, або не погасив вчасно кредит.

Інші причини:

 • спроба оформлення кредиту за вкраденими документами;
 • використання інших шахрайських схем;
 • позичальник є боржником не за кредитним договором, а за несплату аліментів, штрафів та інших рахунків.

Які умови позик із поганою кредитною історією

Для банків кредитна історія — це важливий пункт, за яким вони визначають, чи схвалювати заявку. Клієнт із проблемною історією сильно ризикує, звертаючись до банківської установи. Позики на картку з поганою кредитною історією можна отримати в МФО. Ці організації не такі скрупульозні в перевірці КІ позичальника і схвалюють заявку навіть тим, у кого її немає. Рекомендуємо SOS CREDIT, який понад 8 років на фінансовому ринку країни.

Умови отримання кредиту:

 • вік позичальника від 18 років;
 • наявність паспорта або ID-картки громадянина України, а також ідентифікаційного коду;
 • відсутність поручителів;
 • процентна ставка від 0,01% до 2,5% на день;
 • мінімальна сума видачі 500 грн, а максимальна — 15000 грн;
 • терміни мікропозики: від 7 до 65 днів.

Заявку подають через інтернет, а гроші переказують на особисту картку клієнта.

Як перевірити КІ

Перш ніж отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією, потрібно перевірити її. В Україні функціонують 4 бюро, які надають такі послуги. Вони нададуть інформацію про наявність боргу.

Назва бюро Кількість кредитних історій у базі
Українське бюро кредитних історій 116 млн
Українське кредитне бюро 15 млн
Міжнародне бюро кредитних історій  20 млн
Перше українське бюро кредитних історій 70 млн

Кожен українець має право раз на рік перевіряти кредитну історію безкоштовно. Щоб оформити наступний запит протягом цього ж року, знадобиться заплатити 90 грн. Так, наприклад, можна зробити на сайті УБКІ. Отримати кредитну історію можна і поштою. Адреса і приклад заяви є на сайті УБКІ.
Подаючи її, потрібно вказати:

 • ПІБ;
 • дані паспорта;
 • адресу проживання;
 • прописку;
 • ІПН.

Кредит з дуже поганою кредитною історією отримати можна, але важливо розуміти, боржником якої компанії ви є. Також необхідно знати суму боргу.

Як виправити свою кредитну історію

Дані з УБКІ допоможуть швидко розібратися, яка саме причина стоїть за вашою поганою репутацією як позичальника. Відштовхуючись від неї, можна вживати таких заходів:

1. Рефінансування. Це процедура оформлення нового кредиту для погашення старого. У договорі до нього вказується точна сума боргу, а також банк, для якого вона призначена.

2. Оформлення кредиту на картку з поганою кредитною історією в МФО. Рекомендуємо брати невелику суму, яку ви точно зможете погасити, на короткий термін. Погасили цю — візьміть ще, і так само погасіть, щоб реабілітуватися в очах кредиторів. Це покаже, що ви благонадійний позичальник.

Чи можна взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією

Де можна взяти кредит із поганою кредитною історією

Можна спробувати звернутися у банк, але, найімовірніше, ви отримаєте негативну відповідь. Відсутність КІ також викликає подив у кредиторів. Заявку можуть схвалити, але сума буде набагато меншою за запитувану.

У такій ситуації краще взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією в мікрофінансовій компанії SOS CREDIT. Ця співпраця відрізняється такими перевагами:

1. Ви отримаєте необхідну суму швидко. Рішення за заявкою в банку може прийматися кілька годин. SOS CREDIT, як МФО, робить це за кілька хвилин завдяки перевірці скоринговою системою та меншій кількості вимог до позичальників.

2. Заявка подається через інтернет. Не потрібно обов’язково відвідувати відділення.

3. Без надання застави.

4. Без пошуку поручителів.

5. Під вигідну ставку від 0,01%.

6. Взяти кредит на картку з поганою кредитною історією можна коли завгодно. SOS CREDIT працює цілодобово.

Які документи потрібні

Співпраця з SOS CREDIT передбачає мінімальний пакет документів від позичальника для надання послуг. Можна взяти гроші в борг на картку терміново без перевірки кредитної історії за наявності паспорта або ID-картки громадянина України, а також ідентифікаційного номера платника податків. Необхідна банківська картка — саме на неї надійдуть кошти.

Щоб отримати гроші в борг на картку терміново без перевірки кредитної історії, перейдіть на сайт сервісу. На головній сторінці потрібно обрати суму кредиту і термін, на який подається заявка. Після переходу за кнопкою “Подати заявку” потрібно зареєструватися у системі. Заповнивши анкету, ви отримаєте доступ до особистого кабінету клієнта SOS CREDIT. Це займає не більше 15 хвилин. Після розгляду заявки та її схвалення вивчіть отриманий договір і поставте свій підпис. Протягом декількох хвилин гроші надійдуть на картку.

SOS CREDIT допомагає клієнтам навіть із жахливою кредитною історією отримати необхідну суму без зайвих перевірок і паперової тяганини.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1220 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит