Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Штраф за прострочений паспорт в Україні

 1. Скільки можна ходити із простроченим паспортом
 2. Штрафи та інші санкції за прострочений паспорт
 3. Вартість заміни паспорта
 4. Чи можна вклеїти фото в паспорт не за місцем реєстрації
 5. З чим ще можуть виникнути проблеми через протермінований паспорт
 6. У яких випадках настає прострочення паспорта

Паспорт/ id-картка вважаються головними документами кожного українця, які підтверджують особу, дають право на укладання цивільно-правових відносин, проведення банківських операцій тощо.

Відразу зазначимо, що згідно з рішенням Кабміну на момент воєнного стану прострочений паспорт все одно залишається вашим гарантом, який підтверджує громадянство України. Зверніть увагу, що за словами Міністерства реінтеграції протягом 30 днів після скасування або припинення військового стану необхідно вклеїти нову фотографію або обміняти паспорт — внести відповідні зміни.

Отримати паспорт можна із 14 років. З 01.11.2016 року паспорт в Україні має вигляд id-картки. Пластиковий вміщує велику кількість даних.

Це:

 • Назва документу.
 • Його номер.
 • ПІБ українською мовою, а також латинська транслітерація.
 • Дата народження.
 • Статева приналежність.
 • Інформація про місце народження.
 • Громадянство та назва країни.
 • ІПН.
 • Оцифроване фото власника.
 • Дата видачі.
 • Дата закінчення терміну дії.
 • Найменування та код організації, яка видала його.
 • Електронний підпис.
 • Номер Єдиного демографічного реєстру.

Активною вона вважається впродовж 10 років. Якщо громадянин оформляв її до 18 років, то оновити знадобиться через 4 роки. Пластиковий паспорт більш довговічний, тому що робиться він із полікарбонату. Йому не страшна волога.

Обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт у вигляді id-картки відбувається, якщо цього хоче особа, що звертається. Крім цього, вона отримує її, якщо відбувається заміна паспорта такого зразка з нагоди зміни даних у ньому, втрати, крадіжки тощо. Також це відбувається за умови, коли не було вклеєно фото по факту  досягнення 25 і 45 років. Якщо фотографію не оновлювати, то такий паспорт вважається недійсним.

Скільки можна ходити із простроченим паспортом

Крім питання віку, паспорт необхідно оновлювати, якщо дані не актуальні. Наприклад, шлюб, розлучення, зміна прізвища. На те, аби подати документи, дається 30 днів. Якщо цього не зробити, то всі наступні дні вважаються простроченням. Щоб отримати новий паспорт, потрібно звернутися до ЦНАП, або до ДМС України. Що стосується id-картки, то міняти її в такому разі не треба — ви просто звертаєтесь до ЦПАУ чи ГМС, де це зроблять. Тобто оновлять інформацію в ній. 

Штрафи та інші санкції за прострочений паспорт

Який штраф за прострочення паспорта? Він складає 17–170 грн. Період, на який громадянин припустився прострочення, значення не має. Найчастіше в такій квитанції зазначено суму 51 грн. Якщо ж ви встигаєте за місяць подати документи, аби отримати новий паспорт, його роблять безкоштовно. Якщо ходити з тим же паспортом і не змінювати його, він втрачає свою правову силу.

Вартість заміни паспорта

З 01.11.2022 року вартість термінового внутрішнього паспорта зросла. Згідно з постановою №1180 від 14 жовтня, якщо раніше за 10 днів її можна було отримати за 252 грн, то зараз ціна становить 496 грн.

Важливий момент полягає у тому, що через 6 місяців, коли воєнний стан буде припинено, нетермінове оформлення паспорта стане дорожчим. Оформлення протягом 20-денного терміну коштуватиме 248 грн. На сьогоднішній день ціна такої послуги складає 126 грн. Це щодо адміністративних послуг. Ціна ж паспорта складається собі вартість послуги та ще бланка. Нині ціна бланка складає 246 грн.

Чи можна вклеїти фото в паспорт не за місцем реєстрації

Багатьом громадянам України після 24.02.2022 року довелося евакуюватися. У результаті вони могли як втратити паспорт, так і забути або віддати військовим росії, які вимагали його у якості застави при перетині КПП.

Таким чином, для ідентифікації особи громадянинові потрібно звернутися до ДМС. Родичі мають підтвердити його особистість. Опитування може відбуватися по відеозв’язку. Також, аби встановити громадянство, може бути перевірка за різними реєстрами, які перебувають у власності України.

Якщо паспорт вже готовий, але міграційна служба припинила функціонувати через окупацію або проведення бойових дій, то ви можете звернутися до іншого підрозділу. 28.10.2022 Урядом було прийнято Постанову з цього приводу.

З чим ще можуть виникнути проблеми через протермінований паспорт 

 • Укладення шлюбу.
 • Отримання спадщини.
 • Працевлаштування тощо.

У яких випадках настає прострочення паспорта

 • Якщо громадянин не оновив свою id-картку через 10 років.
 • Якщо громадянин не вклеїв фотографію за фактом виповнення 25- та 45-річного віку.

Нагадуємо, що сервіс SOS CREDIT цілодобово до ваших послуг. Якщо потрібні гроші — переходьте на головну сторінку, аби подавати заявку. Надаємо послуги громадянам України 18-90 років. Від 500 до 15 000 грн SOS CREDIT може перерахувати на вашу банківську картку вже сьогодні. Без зайвої метушні з документами, аби надавати послуги та допомагати фінансово якнайшвидше.

 

47 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит