Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Штраф за прострочений паспорт в Україні

  1. Скільки можна ходити із простроченим паспортом
  2. Штрафи та інші санкції за прострочений паспорт
  3. Вартість заміни паспорта
  4. Чи можна вклеїти фото в паспорт не за місцем реєстрації
  5. З чим ще можуть виникнути проблеми через протермінований паспорт
  6. У яких випадках настає прострочення паспорта

Паспорт/ id-картка вважаються головними документами кожного українця, які підтверджують особу, дають право на укладання цивільно-правових відносин, проведення банківських операцій тощо.

Відразу зазначимо, що згідно з рішенням Кабміну на момент воєнного стану прострочений паспорт все одно залишається вашим гарантом, який підтверджує громадянство України. Зверніть увагу, що за словами Міністерства реінтеграції протягом 30 днів після скасування або припинення військового стану необхідно вклеїти нову фотографію або обміняти паспорт — внести відповідні зміни.

Отримати паспорт можна із 14 років. З 01.11.2016 року паспорт в Україні має вигляд id-картки. Пластиковий вміщує велику кількість даних.

Це:

  • Назва документу.
  • Його номер.
  • ПІБ українською мовою, а також латинська транслітерація.
  • Дата народження.
  • Статева приналежність.
  • Інформація про місце народження.
  • Громадянство та назва країни.
  • ІПН.
  • Оцифроване фото власника.
  • Дата видачі.
  • Дата закінчення терміну дії.
  • Найменування та код організації, яка видала його.
  • Електронний підпис.
  • Номер Єдиного демографічного реєстру.

Активною вона вважається впродовж 10 років. Якщо громадянин оформляв її до 18 років, то оновити знадобиться через 4 роки. Пластиковий паспорт більш довговічний, тому що робиться він із полікарбонату. Йому не страшна волога.

Обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт у вигляді id-картки відбувається, якщо цього хоче особа, що звертається. Крім цього, вона отримує її, якщо відбувається заміна паспорта такого зразка з нагоди зміни даних у ньому, втрати, крадіжки тощо. Також це відбувається за умови, коли не було вклеєно фото по факту  досягнення 25 і 45 років. Якщо фотографію не оновлювати, то такий паспорт вважається недійсним.

Скільки можна ходити із простроченим паспортом

Крім питання віку, паспорт необхідно оновлювати, якщо дані не актуальні. Наприклад, шлюб, розлучення, зміна прізвища. На те, аби подати документи, дається 30 днів. Якщо цього не зробити, то всі наступні дні вважаються простроченням. Щоб отримати новий паспорт, потрібно звернутися до ЦНАП, або до ДМС України. Що стосується id-картки, то міняти її в такому разі не треба — ви просто звертаєтесь до ЦПАУ чи ГМС, де це зроблять. Тобто оновлять інформацію в ній. 

Штрафи та інші санкції за прострочений паспорт

Який штраф за прострочення паспорта? Він складає 17–170 грн. Період, на який громадянин припустився прострочення, значення не має. Найчастіше в такій квитанції зазначено суму 51 грн. Якщо ж ви встигаєте за місяць подати документи, аби отримати новий паспорт, його роблять безкоштовно. Якщо ходити з тим же паспортом і не змінювати його, він втрачає свою правову силу.

Вартість заміни паспорта

З 01.11.2022 року вартість термінового внутрішнього паспорта зросла. Згідно з постановою №1180 від 14 жовтня, якщо раніше за 10 днів її можна було отримати за 252 грн, то зараз ціна становить 496 грн.

Важливий момент полягає у тому, що через 6 місяців, коли воєнний стан буде припинено, нетермінове оформлення паспорта стане дорожчим. Оформлення протягом 20-денного терміну коштуватиме 248 грн. На сьогоднішній день ціна такої послуги складає 126 грн. Це щодо адміністративних послуг. Ціна ж паспорта складається собі вартість послуги та ще бланка. Нині ціна бланка складає 246 грн.

Чи можна вклеїти фото в паспорт не за місцем реєстрації

Багатьом громадянам України після 24.02.2022 року довелося евакуюватися. У результаті вони могли як втратити паспорт, так і забути або віддати військовим росії, які вимагали його у якості застави при перетині КПП.

Таким чином, для ідентифікації особи громадянинові потрібно звернутися до ДМС. Родичі мають підтвердити його особистість. Опитування може відбуватися по відеозв’язку. Також, аби встановити громадянство, може бути перевірка за різними реєстрами, які перебувають у власності України.

Якщо паспорт вже готовий, але міграційна служба припинила функціонувати через окупацію або проведення бойових дій, то ви можете звернутися до іншого підрозділу. 28.10.2022 Урядом було прийнято Постанову з цього приводу.

З чим ще можуть виникнути проблеми через протермінований паспорт

  • Укладення шлюбу.
  • Отримання спадщини.
  • Працевлаштування тощо.

У яких випадках настає прострочення паспорта

  • Якщо громадянин не оновив свою id-картку через 10 років.
  • Якщо громадянин не вклеїв фотографію за фактом виповнення 25- та 45-річного віку.

Нагадуємо, що сервіс SOS CREDIT цілодобово до ваших послуг. Якщо потрібні гроші — переходьте на головну сторінку, аби подавати заявку. Надаємо послуги громадянам України 18-90 років. Від 500 до 20 000 грн SOS CREDIT може перерахувати на вашу банківську картку вже сьогодні. Без зайвої метушні з документами, аби надавати послуги та допомагати фінансово якнайшвидше.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

448 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит