Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи потрібна прописка для отримання кредиту

 1. Як оформити кредит без паспорта та прописки
 2. Складнощі при оформленні кредиту без паспорта або прописки
 3. Як погасити кредит

Отримати кредит без прописки все ще складно, незважаючи на те, що в МФО їх дають. І по сьогоднішній день у кожного громадянина повинна бути прописка. Вона фіксується у паспорті, якщо той старого зразка — у форматі книжечки. Якщо ж це ID-картка, то прописка буде представлена у вигляді окремого документа.

Його можна отримати у такий спосіб:

 • За допомогою порталу “Дія” в електронному вигляді. Для цього потрібно авторизуватися, наступний крок — послуга “Виписка про місце проживання”, потім — “Отримати виписку”.
 • Звернувшись до органів місцевого самоврядування. Для цього потрібно попередньо написати заяву.

У зв’язку із ситуацією в країні 2014 року з’явилася категорія громадян — “внутрішньо переміщені особи”. Станом на листопад 2023 року їхня кількість у країні налічується 4,9 млн. З них 3,6 млн увійшли до цієї категорії саме після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. У таких громадян має бути відповідна довідка з адресою тимчасового проживання.

Як оформити кредит без паспорта та прописки

Без паспорта це зробити неможливо, тому що в будь-якій установі, у якій ви захочете оформити кредит — навіть на мінімальну суму, вимагатимуть посвідчення особи. Ніхто не стане давати кредит без такого документа, адже це величезні ризики. Він необхідний для укладення договору. МФО менш категоричні, на відміну від банків, і укладають співробітництво за мінімальним пакетом документів, але дані паспорта позичальника мають бути.

Щоб узяти кредит без прописки та реєстрації знадобиться:

 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН):
 • банківська картка будь-якого банку країни.

Щоб отримати кредит без реєстрації, потрібно надати інформацію щодо тимчасової реєстрації та місця проживання. Завдяки таким даним ви успішно пройдете BankID-ідентифікацію та зможете подати заявку. Це важливе зобов’язання кожного позичальника. У SOS CREDIT така процедура повністю автоматизована і разом з отриманням відповіді, а також зарахуванням грошей на картку займає 15-20 хвилин. Надаємо послуги без поручителів і заставного майна.

Крок 1 Заявка на позику без прописки подається тільки через сайт. Ознайомтеся з ним, а для заповнення і подачі потрібен тільки кредитний калькулятор.
Крок 2  На ньому виберіть суму і термін кредиту. Нижче можна ввести промокод для знижки на процентну ставку. Зверніть увагу, що промокод можна застосувати виключно під час повторної мікропозики. На перший поширюється приємний і вигідний бонус — процентна ставка від 0,01%.
Крок 3 Реєстрація особистого кабінету. Це робить кожен новий позичальник, щоб у нашій системі були його дані. Завдяки цьому під час подачі наступних заявок не знадобиться вносити їх на постійній основі. Для такої реєстрації заповнюється анкета. Певні дані підтягує система BankID, а щось вноситься позичальником окремо. В історії кредитів завжди можна завантажити довідку про їх закриття.
Крок 4 Скорингова система перевіряє заявку. З огляду на те, що це автоматичний процес, очікувати довго не знадобиться.
Крок 5 Після перевірки заявки позичальник отримує рішення. Якщо воно позитивне, то він забирає свою швидку позику без прописки. Якщо ж ні, що теж трапляється з причин, про які ми розповімо у цій статті, рекомендуємо подати заявку повторно через 24 години.
Крок 6 Необхідно прочитати договір, у ньому прописані всі умови, за яких укладається співпраця, і ви отримуєте гроші.
Крок 7 Протягом декількох хвилин на банківську картку, що була вказана під час реєстрації особистого кабінету, надійде запитувана сума. У якості підтвердження позичальник отримає повідомлення на телефон.

Складнощі при оформленні кредиту без паспорта або прописки

Серед них такі:

 • Необхідно вказувати виключно достовірну інформацію, що стосується місця реєстрації. Завдяки найпотужнішим системам, якими оперує SOS CREDIT, визначити шахрайські дії не складе труднощів. У такому випадку взяти позику без прописки не вийде.
 • Перед подачею заявки потрібно перевіряти інформацію, внесену в анкету, на наявність помилок. Одна літера, що була введена некоректно, може стати фактором для того, що позичальник не отримає схвалення від системи.

Як погасити кредит

Усім, хто хоче взяти кредит без постійної прописки, необхідно знати, що в SOS CREDIT існує опція пролонгації. Це означає, що якщо клієнт не встигає виплатити кредит, то можна його продовжити. За допомогою такої зручної функції він не потрапить під прострочення і не отримає відповідні санкції. Клієнт може оформити пролонгацію за 3 дні до закінчення 2-го періоду кредитування.

Не тільки взяти кредит без постійної прописки, а й повернути його можна через сайт. Ба більше, таким чином гроші будуть зараховані миттєво.

Що потрібно робити:

 • Вибрати кнопку “Сплатити”, що розташована на головній сторінці сайту, вище кредитного калькулятора.
 • Увійти в особистий кабінет і зробити це в ньому. Гроші будуть зняті з банківської картки, яку ви вказували під час реєстрації. Платіжна система стягує комісію за надання послуг. Точна сума буде вказана в процесі погашення споживчого кредиту.

Чи потрібна прописка для отримання кредиту

Погашення на сайті можна здійснити в будь-який час, крім одного періоду — з 23:50 до 00:10. Тоді на сайті проводяться технічні роботи.

Якщо ви плануєте взяти кредит без прописки в SOS CREDIT, то варто знати, що повернути його можна не тільки на сайті.

Інші способи:

 • Через термінал. Практично не залишилося населеного пункту, де немає терміналу — нехай навіть одного. Головне, щоб у позичальника був із собою договір та ІПН. За погашення через термінал може стягуватися комісія.
 • У банку або Укрпошті. У такому разі потрібно звернутися до працівника на касі. Йому потрібно надати реквізити з оплати. Платіж має бути проведений з призначенням.

Більше інформації про погашення на сайті в розділі “Запитання та відповіді”. З усіх питань можна написати або зателефонувати до служби підтримки.

У SOS CREDIT взяти кредит без прописки у паспорті можна з 18 років. Ми лояльні до позичальників і допомагаємо з грошима на будь-які цілі. Нашим клієнтам не доводиться збирати документи для підтвердження своєї платоспроможності.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1178 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит