ПОТРАПИЛИ ДО ЧОРНОГО СПИСКУ БАНКІВ: ЩО РОБИТИ?
У сучасному світі складно жити без використання позичених коштів. У більшості українців рівень доходу катастрофічно низький, люди змушені заощаджувати та ретельно прораховувати свої витрати. На жаль, не завжди вдається повернути кредит вчасно. Прострочення, штрафи, пені – і ось вас вже занесли до чорного списку банків. Як же бути у цьому випадку?
Хто потрапляє до чорного списку кредиторів?
Ми підібрали основні причини, які у більшості випадків є підставою для занесення у фінансовий black list:
- Судимість. Банки не мають прихильності до людей з судимістю – це факт. Але між різними судимостями існує велика різниця. Злочини, які не вважаються тяжкими та не пов’язані з фінансовими махінаціями – не привід для відмови в отриманні займу. Якщо судимість була 3-5 років тому, громадянин давно вже працевлаштований та має стабільний дохід, він може розраховувати на фінансову підтримку. А ось з “тяжкими” судимостями банк займу не видасть, при цьому термін давності покарання не має значення.
- Наявність кримінальної справи. Якщо вас звинувачували у будь-яких кримінальних злочинах, пов’язаних з незаконними фінансовими операціями, пограбуваннями, несплатою аліментів і навіть ця кримінальна справа вже закрита – це привід потрапити у чорний список приватних кредиторів, банків та кредитних спілок. Будь-яке порушення закону, зафіксоване у прокурора або у правоохоронних органах змусить банк бути насторожі.
- Підозра у шахрайстві. Люди, які отримали гроші у різних кредитних установах і не повертають їх, автоматично потрапляють у чорний список. Сюди можуть потрапити й ті горе-позичальники, які намагалися оформити кредит, використовуючи підроблені документи.
- Судова тяганина з фінансовими організаціями. Клієнти, які коли-небудь шукали правди через суд, звинувачуючи фінкомпанію, не подобаються іншим банкам. Якщо навіть ви захищаєте у суді інтереси позивача проти банку – це також квиток до “забороненої зони”. З цієї причини банки майже не кредитують юристів, оскільки судитися з ними собі дорожче.
- Наявність прострочень. Варто зрозуміти, що не кожна прострочка призведе до того, що ви покинете білий список приватних кредиторів та банків. Забули один раз своєчасно погасити платіж – не біда, а от регулярні прострочення ні до чого доброго не призведуть.
Не кожен банк видасть кредит, якщо у людини взагалі немає кредитної історії. Це не означає, що ви у чорному списку, просто фінустанова нічого про вас не знає як про потенційного позичальника. Інколи такі клієнти можуть розраховувати на мінімальну суму.
Як взяти кредит, якщо ви потрапили у чорний список банків?
Навіть у такій ситуації є реальні шанси оформити займ. Трохи зусиль – і ви отримаєте потрібну суму:
- Оформити кредит під заставу нерухомості. У вас є гараж, квартира, машина чи інше цінне майно? Чим вище вартість вашої застави, тим більше шансів на успіх.
- Покласти гроші на депозит. Зацікавилися певним банком для отримання кредиту? Заздалегідь відкрийте тут депозитний рахунок, показавши своє стабільне фінансове становище.
- Сервіс онлайн-кредитування. Наприклад, компанія SOS CREDIT видає гроші людям з судимістю, позичальникам, які потрапили у чорний список банків. Тут можуть отримати потрібну суму студенти, пенсіонери та інші українці, яким складно підтвердити платоспроможність.
- Звернутися у ломбард. Якщо вам необхідна невеличка сума на короткий час, а застава – дорога електроніка, вироби з дорогоцінних металів, хутро, ломбард з радістю видасть потрібну суму.
Обираючи партнера для співпраці, будьте максимально обережні. Пошук через Інтернет може призвести до того, що вам зустрінуться чорні кредитори. З такими організаціями та людьми небезпечно працювати, оскільки діють вони найчастіше нелегально, без ліцензії, видають гроші під дуже високий відсоток та забирають борги протизаконними методами.
Оформлюючи кредит онлайн у компанії SOS CREDIT, ви можете бути впевнені, що обрали надійного партнера для роботи. Чорний список банків більше не є перешкодою, щоб оперативно отримати потрібну суму на картку.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|