Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ПОТРАПИЛИ ДО ЧОРНОГО СПИСКУ БАНКІВ: ЩО РОБИТИ?

У сучасному світі складно жити без використання позичених коштів. У більшості українців рівень доходу катастрофічно низький, люди змушені заощаджувати та ретельно прораховувати свої витрати. На жаль, не завжди вдається повернути кредит вчасно. Прострочення, штрафи, пені – і ось вас вже занесли до чорного списку банків. Як же бути у цьому випадку?

Потрапили до чорного списку банків: що робити?

Хто потрапляє до чорного списку кредиторів?

Ми підібрали основні причини, які у більшості випадків є підставою для занесення у фінансовий black list:

  • Судимість. Банки не мають прихильності до людей з судимістю – це факт. Але між різними судимостями існує велика різниця. Злочини, які не вважаються тяжкими та не пов’язані з фінансовими махінаціями – не привід для відмови в отриманні займу. Якщо судимість була 3-5 років тому, громадянин давно вже працевлаштований та має стабільний дохід, він може розраховувати на фінансову підтримку. А ось з “тяжкими” судимостями банк займу не видасть, при цьому термін давності покарання не має значення.
  • Наявність кримінальної справи. Якщо вас звинувачували у будь-яких кримінальних злочинах, пов’язаних з незаконними фінансовими операціями, пограбуваннями, несплатою аліментів і навіть ця кримінальна справа вже закрита – це привід потрапити у чорний список приватних кредиторів, банків та кредитних спілок. Будь-яке порушення закону, зафіксоване у прокурора або у правоохоронних органах змусить банк бути насторожі.
  • Підозра у шахрайстві. Люди, які отримали гроші у різних кредитних установах і не повертають їх, автоматично потрапляють у чорний список. Сюди можуть потрапити й ті горе-позичальники, які намагалися оформити кредит, використовуючи підроблені документи.
  • Судова тяганина з фінансовими організаціями. Клієнти, які коли-небудь шукали правди через суд, звинувачуючи фінкомпанію, не подобаються іншим банкам. Якщо навіть ви захищаєте у суді інтереси позивача проти банку – це також квиток до “забороненої зони”. З цієї причини банки майже не кредитують юристів, оскільки судитися з ними собі дорожче.
  • Наявність прострочень. Варто зрозуміти, що не кожна прострочка призведе до того, що ви покинете білий список приватних кредиторів та банків. Забули один раз своєчасно погасити платіж – не біда, а от регулярні прострочення ні до чого доброго не призведуть.

Не кожен банк видасть кредит, якщо у людини взагалі немає кредитної історії. Це не означає, що ви у чорному списку, просто фінустанова нічого про вас не знає як про потенційного позичальника. Інколи такі клієнти можуть розраховувати на мінімальну суму.

Потрапили до чорного списку банків: що робити?

Як взяти кредит, якщо ви потрапили у чорний список банків?

Навіть у такій ситуації є реальні шанси оформити займ. Трохи зусиль – і ви отримаєте потрібну суму:

  1. Оформити кредит під заставу нерухомості. У вас є гараж, квартира, машина чи інше цінне майно? Чим вище вартість вашої застави, тим більше шансів на успіх.
  2. Покласти гроші на депозит. Зацікавилися певним банком для отримання кредиту? Заздалегідь відкрийте тут депозитний рахунок, показавши своє стабільне фінансове становище.
  3. Сервіс онлайн-кредитування. Наприклад, компанія SOS CREDIT видає гроші людям з судимістю, позичальникам, які потрапили у чорний список банків. Тут можуть отримати потрібну суму студенти, пенсіонери та інші українці, яким складно підтвердити платоспроможність.
  4. Звернутися у ломбард. Якщо вам необхідна невеличка сума на короткий час, а застава – дорога електроніка, вироби з дорогоцінних металів, хутро, ломбард з радістю видасть потрібну суму.

Обираючи партнера для співпраці, будьте максимально обережні. Пошук через Інтернет може призвести до того, що вам зустрінуться чорні кредитори. З такими організаціями та людьми небезпечно працювати, оскільки діють вони найчастіше нелегально, без ліцензії, видають гроші під дуже високий відсоток та забирають борги протизаконними методами.

Оформлюючи кредит онлайн у компанії SOS CREDIT, ви можете бути впевнені, що обрали надійного партнера для роботи. Чорний список банків більше не є перешкодою, щоб оперативно отримати потрібну суму на картку.

 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2564 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит