Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ПОТРАПИЛИ ДО ЧОРНОГО СПИСКУ БАНКІВ: ЩО РОБИТИ?

У сучасному світі складно жити без використання позичених коштів. У більшості українців рівень доходу катастрофічно низький, люди змушені заощаджувати та ретельно прораховувати свої витрати. На жаль, не завжди вдається повернути кредит вчасно. Прострочення, штрафи, пені – і ось вас вже занесли до чорного списку банків. Як же бути у цьому випадку?

Потрапили до чорного списку банків: що робити?

Хто потрапляє до чорного списку кредиторів?

Ми підібрали основні причини, які у більшості випадків є підставою для занесення у фінансовий black list:

  • Судимість. Банки не мають прихильності до людей з судимістю – це факт. Але між різними судимостями існує велика різниця. Злочини, які не вважаються тяжкими та не пов’язані з фінансовими махінаціями – не привід для відмови в отриманні займу. Якщо судимість була 3-5 років тому, громадянин давно вже працевлаштований та має стабільний дохід, він може розраховувати на фінансову підтримку. А ось з “тяжкими” судимостями банк займу не видасть, при цьому термін давності покарання не має значення.
  • Наявність кримінальної справи. Якщо вас звинувачували у будь-яких кримінальних злочинах, пов’язаних з незаконними фінансовими операціями, пограбуваннями, несплатою аліментів і навіть ця кримінальна справа вже закрита – це привід потрапити у чорний список приватних кредиторів, банків та кредитних спілок. Будь-яке порушення закону, зафіксоване у прокурора або у правоохоронних органах змусить банк бути насторожі.
  • Підозра у шахрайстві. Люди, які отримали гроші у різних кредитних установах і не повертають їх, автоматично потрапляють у чорний список. Сюди можуть потрапити й ті горе-позичальники, які намагалися оформити кредит, використовуючи підроблені документи.
  • Судова тяганина з фінансовими організаціями. Клієнти, які коли-небудь шукали правди через суд, звинувачуючи фінкомпанію, не подобаються іншим банкам. Якщо навіть ви захищаєте у суді інтереси позивача проти банку – це також квиток до “забороненої зони”. З цієї причини банки майже не кредитують юристів, оскільки судитися з ними собі дорожче.
  • Наявність прострочень. Варто зрозуміти, що не кожна прострочка призведе до того, що ви покинете білий список приватних кредиторів та банків. Забули один раз своєчасно погасити платіж – не біда, а от регулярні прострочення ні до чого доброго не призведуть.

Не кожен банк видасть кредит, якщо у людини взагалі немає кредитної історії. Це не означає, що ви у чорному списку, просто фінустанова нічого про вас не знає як про потенційного позичальника. Інколи такі клієнти можуть розраховувати на мінімальну суму.

Потрапили до чорного списку банків: що робити?

Як взяти кредит, якщо ви потрапили у чорний список банків?

Навіть у такій ситуації є реальні шанси оформити займ. Трохи зусиль – і ви отримаєте потрібну суму:

  1. Оформити кредит під заставу нерухомості. У вас є гараж, квартира, машина чи інше цінне майно? Чим вище вартість вашої застави, тим більше шансів на успіх.
  2. Покласти гроші на депозит. Зацікавилися певним банком для отримання кредиту? Заздалегідь відкрийте тут депозитний рахунок, показавши своє стабільне фінансове становище.
  3. Сервіс онлайн-кредитування. Наприклад, компанія SOS CREDIT видає гроші людям з судимістю, позичальникам, які потрапили у чорний список банків. Тут можуть отримати потрібну суму студенти, пенсіонери та інші українці, яким складно підтвердити платоспроможність.
  4. Звернутися у ломбард. Якщо вам необхідна невеличка сума на короткий час, а застава – дорога електроніка, вироби з дорогоцінних металів, хутро, ломбард з радістю видасть потрібну суму.

Обираючи партнера для співпраці, будьте максимально обережні. Пошук через Інтернет може призвести до того, що вам зустрінуться чорні кредитори. З такими організаціями та людьми небезпечно працювати, оскільки діють вони найчастіше нелегально, без ліцензії, видають гроші під дуже високий відсоток та забирають борги протизаконними методами.

Оформлюючи кредит онлайн у компанії SOS CREDIT, ви можете бути впевнені, що обрали надійного партнера для роботи. Чорний список банків більше не є перешкодою, щоб оперативно отримати потрібну суму на картку.

 

1013 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит