Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДЕ ДАЮТЬ КРЕДИТ ЗА ДВОМА ДОКУМЕНТАМИ?

Якщо потрібно взяти гроші у борг, ми починаємо шукати максимально вигідний варіант. На жаль, не завжди можуть допомогти друзі, але й звернутися до банку теж не для кожного. Багато хто з українців працює неофіційно та має змогу лише отримати кредит за двома документами без підтвердження платоспроможності. Які кредитні компанії можуть допомогти у цьому та на яких умовах?

Умови кредитування в українських фінансових компаніях відрізняються один від одного. Інколи складно зрозуміти, куди краще звернутися. Взагалі основні типи фінустанов, що пропонують кредитування, можна розділити на такі групи:

  • Банки та кредитні карти;
  • Кредитні компанії та спілки;
  • Фінансові фонди;
  • Ломбарди, автоломбарди;
  • Сервіси мікрокредитування (МФО).

Де дають кредит за двома документами?

Кредит за двома документами?

Відомо, що банки найбільш вимогливі у питаннях кредитування. Навіть для оформлення невеличкої суми тут вимагають надати величезний пакет документів та довідок, що підтверджують особу позичальника і його фінансовий статус. Втім, з кожного правила є винятки. Деякі банки стали пропонувати кредит за двома документами – паспортом та ідентифікаційним кодом. Але й тут існують “підводні камені”. Для підстрахування банк попросить заставу або поручителя. Крім того, подібні пропозиції будуть відрізнятися підвищеною відсотковою ставкою.

Існує ще один спосіб отримати в банку кредит по 2 документам – оформити кредитну картку. Подача документів не займає багато часу, але для нових клієнтів ліміт на рахунку буде мінімальним. Для отримання картки не обов’язково відвідувати відділення банку, в більшості випадків її можна активувати онлайн. До речі, замість паспорта можна пред’явити військовий квиток або посвідчення водія – для деяких фінустанов цього достатньо.

Кредит за двома документами у кредитній спілці або ломбарді – чи варто ризикувати?

Кредитні спілки досить лояльні до потенційних позичальників і можуть видати займ на потрібну суму при неповному пакеті документів. Варто враховувати, що ставки по таких кредитах набагато вище, ніж у будь-якому іншому місці. А якщо ви не встигли погасити займ вчасно, доведеться додатково сплатити астрономічні суми штрафів.

Ломбарди, на відміну від кредитних спілок, працюють на більш лояльних умовах. Вам потрібен кредит по 2 документам? Не питання, але додатково необхідно підкріпити своє бажання цінною заставою. У якості заставного майна можна принести нову побутову техніку, рідкісний робочий інструмент, акції або облігації прибуткових компаній, ювелірні прикраси, смартфони та інші гаджети. Деякі ломбарди видадуть гроші навіть на підставі паспорта, без ідентифікаційного коду. Якщо ви не повернете позичені кошти у зазначений термін, ломбард має повне право реалізувати ваше майно за ринковою вартістю та компенсувати свої втрати з отриманих коштів.

Де дають кредит за двома документами?

Кредит за двома документами у МФО – основні переваги

Якщо вам терміново потрібні гроші, але немає часу відвідувати банк і шкода віддавати цінну заставу до ломбарду – звертайтеся по допомогу до МФО. Мікрофінансові компанії видають кредит по 2 документам на термін від 1 до 30 днів – це зручно, якщо гроші потрібні на короткий проміжок часу. Вам не потрібно брати довідку з роботи, приводити поручителя або приносити заставу. Більш того, взяти кредит онлайн можна у будь-який зручний час і для цього знадобиться мінімум часу.

Наприклад, щоб отримати гроші у компанії SOS CREDIT, вам необхідно бути повнолітнім громадянином України з паспортом або ID-карткою та ідентифікаційним кодом, мати чинну картку будь-якого українського банку й мобільний телефон. Нічого надприродного, справді ж? Подати заявку можна з будь-якого гаджета, підключеного до мережі Інтернет. Постійні клієнти сервісу SOS CREDIT можуть оформити займ ще швидше, користуючись послугою «Кредит по SMS».

Сьогодні стає зрозумілим, що традиційне кредитування вже не так популярне, як раніше. Нові типи компаній впевнено підкорюють ринок. Сервіси онлайн-кредитування отримують все більше визнання серед позичальників. Спробуйте оформити кредит по 2 документам у максимально стислий строк та оцінити всі переваги співпраці з МФО.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2140 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит