Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДЕ ДАЮТЬ КРЕДИТ ЗА ДВОМА ДОКУМЕНТАМИ?

Якщо потрібно взяти гроші у борг, ми починаємо шукати максимально вигідний варіант. На жаль, не завжди можуть допомогти друзі, але й звернутися до банку теж не для кожного. Багато хто з українців працює неофіційно та має змогу лише отримати кредит за двома документами без підтвердження платоспроможності. Які кредитні компанії можуть допомогти у цьому та на яких умовах?

Умови кредитування в українських фінансових компаніях відрізняються один від одного. Інколи складно зрозуміти, куди краще звернутися. Взагалі основні типи фінустанов, що пропонують кредитування, можна розділити на такі групи:

  • Банки та кредитні карти;
  • Кредитні компанії та спілки;
  • Фінансові фонди;
  • Ломбарди, автоломбарди;
  • Сервіси мікрокредитування (МФО).Де дають кредит за двома документами?

Кредит за двома документами?

Відомо, що банки найбільш вимогливі у питаннях кредитування. Навіть для оформлення невеличкої суми тут вимагають надати величезний пакет документів та довідок, що підтверджують особу позичальника і його фінансовий статус. Втім, з кожного правила є винятки. Деякі банки стали пропонувати кредит за двома документами – паспортом та ідентифікаційним кодом. Але й тут існують “підводні камені”. Для підстрахування банк попросить заставу або поручителя. Крім того, подібні пропозиції будуть відрізнятися підвищеною відсотковою ставкою.

Існує ще один спосіб отримати в банку кредит по 2 документам – оформити кредитну картку. Подача документів не займає багато часу, але для нових клієнтів ліміт на рахунку буде мінімальним. Для отримання картки не обов’язково відвідувати відділення банку, в більшості випадків її можна активувати онлайн. До речі, замість паспорта можна пред’явити військовий квиток або посвідчення водія – для деяких фінустанов цього достатньо.

Кредит за двома документами у кредитній спілці або ломбарді – чи варто ризикувати?

Кредитні спілки досить лояльні до потенційних позичальників і можуть видати займ на потрібну суму при неповному пакеті документів. Варто враховувати, що ставки по таких кредитах набагато вище, ніж у будь-якому іншому місці. А якщо ви не встигли погасити займ вчасно, доведеться додатково сплатити астрономічні суми штрафів.

Ломбарди, на відміну від кредитних спілок, працюють на більш лояльних умовах. Вам потрібен кредит по 2 документам? Не питання, але додатково необхідно підкріпити своє бажання цінною заставою. У якості заставного майна можна принести нову побутову техніку, рідкісний робочий інструмент, акції або облігації прибуткових компаній, ювелірні прикраси, смартфони та інші гаджети. Деякі ломбарди видадуть гроші навіть на підставі паспорта, без ідентифікаційного коду. Якщо ви не повернете позичені кошти у зазначений термін, ломбард має повне право реалізувати ваше майно за ринковою вартістю та компенсувати свої втрати з отриманих коштів.

Де дають кредит за двома документами?

Кредит за двома документами у МФО – основні переваги

Якщо вам терміново потрібні гроші, але немає часу відвідувати банк і шкода віддавати цінну заставу до ломбарду – звертайтеся по допомогу до МФО. Мікрофінансові компанії видають кредит по 2 документам на термін від 1 до 30 днів – це зручно, якщо гроші потрібні на короткий проміжок часу. Вам не потрібно брати довідку з роботи, приводити поручителя або приносити заставу. Більш того, взяти кредит онлайн можна у будь-який зручний час і для цього знадобиться мінімум часу.

Наприклад, щоб отримати гроші у компанії SOS CREDIT, вам необхідно бути повнолітнім громадянином України з паспортом або ID-карткою та ідентифікаційним кодом, мати чинну картку будь-якого українського банку й мобільний телефон. Нічого надприродного, справді ж? Подати заявку можна з будь-якого гаджета, підключеного до мережі Інтернет. Постійні клієнти сервісу SOS CREDIT можуть оформити займ ще швидше, користуючись послугою «Кредит по SMS».

Сьогодні стає зрозумілим, що традиційне кредитування вже не так популярне, як раніше. Нові типи компаній впевнено підкорюють ринок. Сервіси онлайн-кредитування отримують все більше визнання серед позичальників. Спробуйте оформити кредит по 2 документам у максимально стислий строк та оцінити всі переваги співпраці з МФО.

898 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит