Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ ДИСТАНЦІЙНО БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ БАНКУ?

Навіть якщо ретельно розпланувати бюджет, розписати майбутні доходи та витрати, деякі обставини передбачити неможливо. Дистанційна видача кредиту може знадобитись у будь-який час дня чи ночі. Наприклад, виникли проблеми зі здоров’ям, сусіди зверху влаштували потоп, «стрибок» напруги в електромережі зламав важливу побутову техніку.

Який вихід, якщо вільних грошей немає? Хтось скаже: йти в банк та оформляти кредит. А якщо вам потрібні кошти у вихідний день або пізно вночі? А якщо ви не можете офіційно підтвердити свій дохід? А якщо у вас просто немає часу ходити по банках та втрачати час на оформлення документів? Таких «якщо» може бути безліч. Саме тому дистанційна видача кредиту буде справжнім порятунком для тих, кому потрібні гроші тут і зараз.

Як оформити кредит дистанційно без відвідування банку?

Дистанційна видача кредиту – як це?

Сучасні технології все глибше занурюються у сфери людського життя, не оминули вони й кредитування. Сьогодні кожен українець може подати заявку онлайн з будь-якого куточку країни та відразу отримати потрібну суму на свою карту. І це не фантастика, а реальність! Щоб оформити кредит дистанційно, потрібно трохи вільного часу, банківська карта та документ, що засвідчує особу. Саме тому займи через Інтернет стають все більш популярними.

Дистанційна видача кредиту дозволяє розв’язувати будь-яке фінансове питання максимально швидко, а головне – у будь-який час доби. Такі кредити мають безліч переваг, про які варто розповісти докладніше:

  • Нецільове використання. Вам не потрібно звітувати, куди будуть витрачені отримані гроші. Не секрет, що банки неохоче видають нецільові кредити, вважаючи за краще оформляти займ на конкретні цілі.
  • Допомога у будь-який час доби. Банки, ломбарди, кредитні спілки та інші фінансові організації, що видають гроші під відсоток, працюють за певним графіком. У МФО (мікрофінансовій організації) можна оформити кредит дистанційно у будь-який час доби, навіть о 3 годині ночі в суботу. Головне, правильно скласти заявку, заповнити усі поля анкети, прикріпити сканкопіі паспорта та ідентифікаційного коду.
  • 0% для нових клієнтів. Наприклад, сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує оформити перший кредит на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Тільки уявіть, ви оперативно отримуєте потрібну суму на картку та ,будете користуватися грошима практично безкоштовно.

Щоб подати заявку онлайн, потрібен гаджет з доступом до мережі Інтернет, мобільний телефон з сім-карткою будь-якого українського оператора, активна банківська картка.

 

Як оформити кредит дистанційно без відвідування банку?

Як оформити кредит дистанційно?

Щоб подати заявку на отримання грошей, необхідно:

  • Зайти на сайт https://soscredit.ua/;
  • Пройти реєстрацію;
  • Заповнити заявку – обрати суму й термін кредитування, ввести особисті дані та відомості про банківську картку.

Пам’ятайте, що картка повинна бути тільки вашою і ПІБ на ній повинні збігатися з інформацією у заявці. Розбіжність система розцінить як шахрайство та відмовить у кредиті. Не забувайте, що всі дані, зазначені в анкеті, повинні бути правдивими.

Як дізнатися, що вам погодили запит? Надійде смс-повідомлення з позитивною відповіддю. Також отримати детальну інформацію можна в Особистому Кабінеті.

Чому дистанційна видача кредиту стає все більш популярною?

Не кожній людині зручно розповідати про особисті проблеми близьким та друзям, а тим більше, просити у борг. Кредит онлайн дозволить отримати потрібну суму негайно та без зайвих розпитувань. Крім того, оформити займ у компанії SOS CREDIT можуть люди без офіційного працевлаштування, пенсіонери, студенти, громадяни з судимістю.

Оформлюючи кредит через Інтернет, позичальник оперативно отримує потрібну суму одразу на карту. Ви не тільки зможете швидко вирішити фінансові питання, але й заощадите дорогоцінний час. Умови отримання прозорі – кожен клієнт може сам розрахувати суму кредиту та відсотки, використовуючи кредитний калькулятор. Щоб отримати кредит дистанційно, не потрібно брати на роботі довідку про доходи, оформлювати страховку чи заставу або залучати поручителя.

922 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит