Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як погасити кредит від МФО

  1. Варіанти законного погашення кредиту у МФО
  2. Чи можна позбутися кредиту, якщо нічим платити?
  3. Чи можна змінити умови договору щодо кредиту?

Важкі життєві ситуації трапляються з кожним. Не завжди рідні та близькі можуть допомогти фінансово. І тоді люди вдаються до послуг банків та мікрофінансових організацій.

Звертатися до останніх вигідніше:

  1. Вони працюють онлайн – клієнт подає заявку та отримує гроші на карту будинку.
  2. Йому видають необхідну суму того ж дня.
  3. Не просять довідки з місця роботи.
  4. Не просять заставне майно.

85% кредитів в Україні оформлюються саме через інтернет.

Кількість виданих кредитів онлайн зростає щорічно. Порівняємо середні місячні видачі з 2019 до 2021 року.

  1. 2019 – понад 982 тис.
  2. 2020 – 1 млн.
  3. 2021 – понад 1 млн.

У результаті сума збільшується на 20%.

Але настає час і кредит треба повертати. Виникає питання: як позбутися боргів у МФО? Ми розповімо, які кроки допоможуть у його вирішенні.

Варіанти законного погашення кредиту у МФО

1. Сплатити кредит вчасно. У мікрофінансових організаціях кредити видаються на короткий час – до 30 днів. Намагайтеся повернути гроші згідно з терміном, що зазначений у договорі.

Краще заощадити на чомусь, але погасити заборгованість, ніж прострочувати виплати, сподіватися, що їх почнуть списувати і тим самим зіпсувати собі кредитну історію. Потім ви не матимете можливості, у разі потреби, оформити гроші в кредит знову. Борг накопичуватиметься, разом із відсотками – вийде велика сума. І справа може дійти до суду. Не ігноруйте дзвінки та повідомлення від працівників МФО.

Сплатити мікрокредит вчасно

2. Використовуйте пролонгацію. Це дієве рішення, яке підкаже як позбутися боргів у мікропозиках. Завдяки їй виходить продовжити термін надання послуг на 30 днів, найчастіше. Оформіть її завчасно і у вас буде ще час, щоб знайти необхідну суму для погашення.
3. Займіться підробітком. Ще один дієвий спосіб. Вона дозволить отримати додаткові гроші. У кожного є хобі – нехай вони приносять вам не тільки задоволення, а й прибуток.

Чи можна позбутися кредиту, якщо нічим платити?

Одна справа, якщо ви намагаєтеся розібратися як позбавити боргів у мікропозиках законно. Інша справа, якщо вам нема чим виплачувати його. Часто люди в такому разі намагаються знайти вихід, який допоможе не платити і уникнути наслідків.

Чим небезпечна несплата заборгованості у МФО?

  • Штрафні санкції. З ними сума кредиту може зрости у кілька разів, якщо не платити, що тягне за собою великі проблеми.
  • Смс-нагадування. Вони надходитимуть на контактний номер, який вказувався під час подання заявки. Відбувається це за 2-3 дні до завершення кредитування зі змістом, що термін надання послуг спливає. При затримці оплати такі повідомлення надходитимуть регулярно.
  • Офіційні листи. Їх надсилають за адресою, яка вказувалася під час подання заявки. У них вас наполегливо проситимуть погасити сам кредит і штрафні санкції через невиконання умов договору.
  • Дзвінки особам із вашого оточення. Якщо позичальник сам не виконує кредитні зобов’язання, то на нього намагатимуться вплинути через родичів, сусідів, колег.
  • Спілкування із колекторами. У випадку, коли ви не реагуєте на попередження, ваша справа передається в колекторські компанії.
  • Подання судового позову. Якщо МФО не отримує реакції від клієнта на перелічені вище звернення, то справа передається до суду. З його допомогою вдається повернути борг у наказовому порядку.

Навіть якщо ви втратили дохід – повертати кредит потрібно. Тоді слід знати, як позбутися боргів мікропозик, якщо у вас для цього немає коштів.

  1. Прийміть факт того, що сам собою кредит і прострочення нікуди не зникнуть.
  2. Потрібно точно розуміти, скільки саме і в якому МФО у вас є заборгованість або кілька.
  3. Не накопичуйте нові борги доки не розібралися з наявними.
  4. Як тільки з’явиться можливість, наприклад, на День народження вам подарували певну суму, вносіть платежі.
  5. Якщо ви втратили роботу, подайте документи для обліку на біржі праці, аби отримувати щомісячні виплати.
  6. Оформіть позику в іншій компанії – рефінансування, аби погасити поточний і не накопичувати ще більшу заборгованість.

Погашення кредиту в МФО

Чи можна змінити умови договору щодо кредиту?

Коли у позичальника з’являється заборгованість за кредитом, він хоче зрозуміти, як позбутися кредитів у МФО, розглядаючи варіант зміни умов договору. Відповідно до Цивільного кодексу 1054 стаття, фінансова установа зобов’язана надавати послуги за тими умовами, що були зазначені в договорі. А позичальник — повернути кредит і виплатити відсотки за ним.

Але статтею 651 Цивільного кодексу допускається зміна умов договору. Причиною цього має бути спільна згода сторін, якщо інше не передбачено договором чи законом.

Договір можна розірвати або змінити в ньому умови, але лише якщо одна зі сторін дозволила собі істотно порушити їх.

У питанні “Як позбутися боргів перед МФО?”, якщо ви опинилися у скрутній ситуації, потрібно розуміти, що існують причини, коли клієнт може затримувати платежі.

  1. Він хворий, у разі чого йому знадобився лікарняний або тривале лікування.
  2. Скорочення на роботі.
  3. Нещасний випадок, через який клієнт став недієздатним.

Тоді вам необхідно надати МФО документи, що підтверджують факт з перерахованого вище. Завдяки цьому кредит буде заморожено та реструктуризовано. Для суду та поліції ви матимете докази того, чому на даний момент не виконуєте свої зобов’язання.

Компанія SOS CREDIT – провідна на фінансовому ринку МФО. Новим клієнтам пропонується відсоткова ставка від 0,01%. Ми працюємо через інтернет.  Знадобиться доступ в інтернет, паспорт, ІПН та банківська картка. Цілодобовий та законний кредит для вас, щоб 2022 був без боргів!

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

801 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит