Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Як погасити кредит від МФО

 1. Варіанти законного погашення кредиту у МФО
 2. Чи можна позбутися кредиту, якщо нічим платити?
 3. Чи можна змінити умови договору щодо кредиту?

Важкі життєві ситуації трапляються з кожним. Не завжди рідні та близькі можуть допомогти фінансово. І тоді люди вдаються до послуг банків та мікрофінансових організацій.

Звертатися до останніх вигідніше:

 1. Вони працюють онлайн – клієнт подає заявку та отримує гроші на карту будинку.
 2. Йому видають необхідну суму того ж дня.
 3. Не просять довідки з місця роботи.
 4. Не просять заставне майно.

85% кредитів в Україні оформлюються саме через інтернет.

Кількість виданих кредитів онлайн зростає щорічно. Порівняємо середні місячні видачі з 2019 до 2021 року.

 1. 2019 – понад 982 тис.
 2. 2020 – 1 млн.
 3. 2021 – понад 1 млн.

У результаті сума збільшується на 20%.

Але настає час і кредит треба повертати. Виникає питання: як позбутися боргів у МФО? Ми розповімо, які кроки допоможуть у його вирішенні.

Варіанти законного погашення кредиту у МФО

1. Сплатити кредит вчасно. У мікрофінансових організаціях кредити видаються на короткий час – до 30 днів. Намагайтеся повернути гроші згідно з терміном, що зазначений у договорі.

Краще заощадити на чомусь, але погасити заборгованість, ніж прострочувати виплати, сподіватися, що їх почнуть списувати і тим самим зіпсувати собі кредитну історію. Потім ви не матимете можливості, у разі потреби, оформити гроші в кредит знову. Борг накопичуватиметься, разом із відсотками – вийде велика сума. І справа може дійти до суду. Не ігноруйте дзвінки та повідомлення від працівників МФО.

Сплатити мікрокредит вчасно

2. Використовуйте пролонгацію. Це дієве рішення, яке підкаже як позбутися боргів у мікропозиках. Завдяки їй виходить продовжити термін надання послуг на 30 днів, найчастіше. Оформіть її завчасно і у вас буде ще час, щоб знайти необхідну суму для погашення.
3. Займіться підробітком. Ще один дієвий спосіб. Вона дозволить отримати додаткові гроші. У кожного є хобі – нехай вони приносять вам не тільки задоволення, а й прибуток.

Чи можна позбутися кредиту, якщо нічим платити?

Одна справа, якщо ви намагаєтеся розібратися як позбавити боргів у мікропозиках законно. Інша справа, якщо вам нема чим виплачувати його. Часто люди в такому разі намагаються знайти вихід, який допоможе не платити і уникнути наслідків.

Чим небезпечна несплата заборгованості у МФО?

 • Штрафні санкції. З ними сума кредиту може зрости у кілька разів, якщо не платити, що тягне за собою великі проблеми.
 • Смс-нагадування. Вони надходитимуть на контактний номер, який вказувався під час подання заявки. Відбувається це за 2-3 дні до завершення кредитування зі змістом, що термін надання послуг спливає. При затримці оплати такі повідомлення надходитимуть регулярно.
 • Офіційні листи. Їх надсилають за адресою, яка вказувалася під час подання заявки. У них вас наполегливо проситимуть погасити сам кредит і штрафні санкції через невиконання умов договору.
 • Дзвінки особам із вашого оточення. Якщо позичальник сам не виконує кредитні зобов’язання, то на нього намагатимуться вплинути через родичів, сусідів, колег.
 • Спілкування із колекторами. У випадку, коли ви не реагуєте на попередження, ваша справа передається в колекторські компанії.
 • Подання судового позову. Якщо МФО не отримує реакції від клієнта на перелічені вище звернення, то справа передається до суду. З його допомогою вдається повернути борг у наказовому порядку.

Навіть якщо ви втратили дохід – повертати кредит потрібно. Тоді слід знати, як позбутися боргів мікропозик, якщо у вас для цього немає коштів.

 1. Прийміть факт того, що сам собою кредит і прострочення нікуди не зникнуть.
 2. Потрібно точно розуміти, скільки саме і в якому МФО у вас є заборгованість або кілька.
 3. Не накопичуйте нові борги доки не розібралися з наявними.
 4. Як тільки з’явиться можливість, наприклад, на День народження вам подарували певну суму, вносіть платежі.
 5. Якщо ви втратили роботу, подайте документи для обліку на біржі праці, аби отримувати щомісячні виплати.
 6. Оформіть позику в іншій компанії – рефінансування, аби погасити поточний і не накопичувати ще більшу заборгованість.

Погашення кредиту в МФО

Чи можна змінити умови договору щодо кредиту?

Коли у позичальника з’являється заборгованість за кредитом, він хоче зрозуміти, як позбутися кредитів у МФО, розглядаючи варіант зміни умов договору. Відповідно до Цивільного кодексу 1054 стаття, фінансова установа зобов’язана надавати послуги за тими умовами, що були зазначені в договорі. А позичальник — повернути кредит і виплатити відсотки за ним.

Але статтею 651 Цивільного кодексу допускається зміна умов договору. Причиною цього має бути спільна згода сторін, якщо інше не передбачено договором чи законом.

Договір можна розірвати або змінити в ньому умови, але лише якщо одна зі сторін дозволила собі істотно порушити їх.

У питанні “Як позбутися боргів перед МФО?”, якщо ви опинилися у скрутній ситуації, потрібно розуміти, що існують причини, коли клієнт може затримувати платежі.

 1. Він хворий, у разі чого йому знадобився лікарняний або тривале лікування.
 2. Скорочення на роботі.
 3. Нещасний випадок, через який клієнт став недієздатним.

Тоді вам необхідно надати МФО документи, що підтверджують факт з перерахованого вище. Завдяки цьому кредит буде заморожено та реструктуризовано. Для суду та поліції ви матимете докази того, чому на даний момент не виконуєте свої зобов’язання.

Компанія SOS CREDIT – провідна на фінансовому ринку МФО. Ви можете звернутися до нас, щоб закривати прострочення в інших МФО. Новим клієнтам пропонується відсоткова ставка від 0,01%. Ми працюємо через інтернет, тому отримати гроші можна у будь-якій точці України на свою картку. Знадобиться доступ в інтернет, паспорт, ІПН та банківська картка. Цілодобовий та законний кредит для вас, щоб 2022 був без боргів!

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

 

 

436 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит