Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Де можна дізнатися інформацію, чи я числюся в чорному списку боржників

  1. Як не потрапити до бази боржників банків?
  2. Як дізнатися чи є я у списку боржників?
  3. Як вибратися із чорного списку?
  4. Як можна вибратися з чорного списку?

Не дотримуючись умов кредиту, вчасно не погашаючи його і не йдучи на контакт із фінансовою установою, ви тим самим відмовляєтеся від виконання умов договору. Таких позичальників вважають шахраями і вони потрапляють у чорний список неплатників кредитів. Надалі такі люди не зможуть отримати кредит.

При невеликих затримках клієнту, звичайно, зменшать його кредитний рейтинг, але подавши документи до кількох фінансових установ, знайдуться ті, які нададуть йому послуги. Якщо ж повністю уникати виплат, то жодна з установ не погодиться на співпрацю. До чорного списку боржників також потрапляють ті, хто подавав заявку під підробленими документами та використав отримані гроші не за призначенням.

Існує Єдиний реєстр боржників – окрема база, де зібрані боржники за різними категоріями. У ньому можна перевірити як фізичну, так й юридичну особу.

Хто потрапляє до списку боржників?

  1. Неплатники кредитів.
  2. Неплатники аліментів.
  3. Неплатники комунальних послуг.
  4. Неплатники адміністративних штрафів.

В неї потрібно ввести ім’я, прізвище, по батькові, ІПН, дату народження та категорію стягнення для пошуку.

Існує окрема база, в якій можна перевірити себе на наявність кредитів та виконання зобов’язань щодо них. Це УБКІ.

Як не потрапити до бази боржників банків?

У 2021 році кількість боргів збільшилася на понад 1 млн, а сумарна цифра стала більшою на 29%. Боржників, які мають борги за кредитами, перед організаціями та компаніями стало більше, ніж на 570 тисяч.

Аби не потрапити до чорного списку боржників банків, не варто вдаватися до махінацій або ігнорування факту, що у вас є кредит.

  1. Не затримуйте щомісячні виплати, а краще – проводьте платежі передчасно.
  2. Бажано після кожного з них передзвонювати в банк, аби розуміти, чи був зарахований платіж і яка сума залишилася до виплати.
  3. Піднімайте трубку, якщо вам дзвонять представники банку – не ігноруйте їх.
  4. Не вдається виплатити кредит вчасно – активуйте пролонгацію. Вона активується здебільшого автоматично – ваша присутність не знадобиться.

Чорний список українців

Як дізнатися чи є я у списку боржників?

Якщо у вас є побоювання або були прецеденти, то ви можете ознайомитися з чорним списком банківських боржників. Подивитися себе просто і швидко: для цього перейдіть за посиланням Українського бюро кредитних історій.
Щорічно ви можете зробити це безкоштовно. За перевірку більше ніж один раз у цьому бюро потрібно буде заплатити 50 грн. Система опублікує на сайті дату, коли можна наступного разу подати безкоштовну заявку на отримання виписки, якщо ви не бажаєте платити зараз.

Сайт УБКІ

  1. Натисніть кнопку “Перевірити”.
  2. Введіть номер мобільного телефону.
  3. Введіть дату народження.
  4. Натисніть кнопку “Увійти”.
  5. Підтвердження входу надійде на Viber, тому необхідно встановити програму.
  6. У Viber ви підтверджуєте авторизацію на сайті.
  7. Після цього система запропонує доступ до кредитної історії.

Якщо ви є клієнтом та хочете ознайомитись із чорним списком боржників ПриватБанку, то для цього через програму “Приват24” відкрийте “Мої рахунки”/”Кредитний рейтинг”. Це зручно та швидко.

Крім цього, у ПриватБанку ведеться спеціальна база з інформацією про тих громадян, які є з несумлінними клієнтами. Вони взяли кредит, використавши документи іншої людини. На сайті компанії є окрема сторінка, де вказані всі області України та, натиснувши на будь-яку, ви побачите їхні особи. Впізнавши когось, варто звернутися до банку. Якщо інформацію згодом буде підтверджено, то ви отримаєте винагороду у грошовому еквіваленті — 10 тисяч гривень. Звісно, ​​анонімність від банку гарантована.
Повідомити інформацію можна як телефоном, так і через e-mail, за допомогою профілю в Facebook.

Як вибратися із чорного списку?

Для початку потрібно розібратися у причині, через яку людина опинилася в ній. Якщо це був аферист, що бажає нажитися на інших людях — на те, аби вибратися з нього шансів практично немає. Якщо це були прострочення, то врятувати ситуацію ще можна. Йому потрібно якнайшвидше погасити всі борги або ж домогтися того, щоб банк пішов на нові умови співпраці.

Поради, які ми вказали нижче, підійдуть і у питанні, як вийти з чорного списку ПриватБанку та інших банків та МФО.

Перевірити чорний список

Як можна вибратися з чорного списку?

  • Спробувати користуватися послугою рефінансування. Клієнт оформляє кредит у іншій компанії, щоб погасити поточний.
  • Спробувати звернутися за реструктуризацією. Фінансовим установам необхідно та вигідно, щоб позичальник виплатив кредит, тому вони погоджуються на продовження кредитування, наприклад. Якщо у вас були вагомі обставини, які перешкоджали своєчасному погашенню, надайте необхідні документи, щоб підтвердити цей факт.
  • Спробувати позичати гроші у близьких.
  • Заощадити на постійних витратах.

Як тільки ви розплатитеся з боргами – потрібно звернутися до БКІ, щоб там оновили дані у вашій справі.

Враховуйте, що кредитна історія є важливим аргументом у вирішенні видачі нового кредиту вам. Майже у 85% випадків позичальники отримують відмови, якщо вони є у чорному списку кредитних історій. Пам’ятайте, що видалити її не вдасться, а ось змінити можливо – все у ваших руках.

Одним із способів вирішити питання, якщо ви опинилися в такій ситуації — оформити мікропозику у МФО. Це небанківські організації, які надають послуги на короткий термін – до 30 днів, здебільшого. Одним з таких є наш цілодобовий сервіс SOS CREDIT. Ми працюємо навіть із тими клієнтами, які числяться у чорному списку боржників за кредитами. Максимальна сума видачі для повторних клієнтів – до 15 000 грн.

Щоб отримати суму, подайте заявку онлайн. Гроші виводяться на банківську картку клієнта. Ми працюємо без вихідних. Без зайвих документів: тільки паспорт та ІПН. Ми маємо послугу пролонгації кредиту, тому продовжити його можна до 30 днів. Наші клієнти беруть участь в акціях та розіграшах від компанії, виграють цінні призи. Ми робимо співпрацю по-справжньому прибутковою та вигідною.

Перевірити чорний список боржників, знаючи, що маєш заборгованість і не засмутитися, реально? Так. Це коли знаєш, що є компанія, на яку можна покластися. SOS CREDIT готовий прийняти вашу заявку на обробку прямо зараз!

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1715 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит