Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Де можна дізнатися інформацію, чи я числюся в чорному списку боржників

 1. Як не потрапити до бази боржників банків?
 2. Як дізнатися чи є я у списку боржників?
 3. Як вибратися із чорного списку?
 4. Як можна вибратися з чорного списку?

Не дотримуючись умов кредиту, вчасно не погашаючи його і не йдучи на контакт із фінансовою установою, ви тим самим відмовляєтеся від виконання умов договору. Таких позичальників вважають шахраями і вони потрапляють у чорний список неплатників кредитів. Надалі такі люди не зможуть отримати кредит.

При невеликих затримках клієнту, звичайно, зменшать його кредитний рейтинг, але подавши документи до кількох фінансових установ, знайдуться ті, які нададуть йому послуги. Якщо ж повністю уникати виплат, то жодна з установ не погодиться на співпрацю. До чорного списку боржників також потрапляють ті, хто подавав заявку під підробленими документами та використав отримані гроші не за призначенням.

Існує Єдиний реєстр боржників – окрема база, де зібрані боржники за різними категоріями. У ньому можна перевірити як фізичну, так й юридичну особу.

Хто потрапляє до списку боржників?

 1. Неплатники кредитів.
 2. Неплатники аліментів.
 3. Неплатники комунальних послуг.
 4. Неплатники адміністративних штрафів.

В неї потрібно ввести ім’я, прізвище, по батькові, ІПН, дату народження та категорію стягнення для пошуку.

Існує окрема база, в якій можна перевірити себе на наявність кредитів та виконання зобов’язань щодо них. Це УБКІ.

Як не потрапити до бази боржників банків?

У 2021 році кількість боргів збільшилася на понад 1 млн, а сумарна цифра стала більшою на 29%. Боржників, які мають борги за кредитами, перед організаціями та компаніями стало більше, ніж на 570 тисяч.

Аби не потрапити до чорного списку боржників банків, не варто вдаватися до махінацій або ігнорування факту, що у вас є кредит.

 1. Не затримуйте щомісячні виплати, а краще – проводьте платежі передчасно.
 2. Бажано після кожного з них передзвонювати в банк, аби розуміти, чи був зарахований платіж і яка сума залишилася до виплати.
 3. Піднімайте трубку, якщо вам дзвонять представники банку – не ігноруйте їх.
 4. Не вдається виплатити кредит вчасно – активуйте пролонгацію. Вона активується здебільшого автоматично – ваша присутність не знадобиться.

Чорний список українців

Як дізнатися чи є я у списку боржників?

Якщо у вас є побоювання або були прецеденти, то ви можете ознайомитися з чорним списком банківських боржників. Подивитися себе просто і швидко: для цього перейдіть за посиланням Українського бюро кредитних історій.
Щорічно ви можете зробити це безкоштовно. За перевірку більше ніж один раз у цьому бюро потрібно буде заплатити 50 грн. Система опублікує на сайті дату, коли можна наступного разу подати безкоштовну заявку на отримання виписки, якщо ви не бажаєте платити зараз.

Сайт УБКІ

 1. Натисніть кнопку “Перевірити”.
 2. Введіть номер мобільного телефону.
 3. Введіть дату народження.
 4. Натисніть кнопку “Увійти”.
 5. Підтвердження входу надійде на Viber, тому необхідно встановити програму.
 6. У Viber ви підтверджуєте авторизацію на сайті.
 7. Після цього система запропонує доступ до кредитної історії.

Якщо ви є клієнтом та хочете ознайомитись із чорним списком боржників ПриватБанку, то для цього через програму “Приват24” відкрийте “Мої рахунки”/”Кредитний рейтинг”. Це зручно та швидко.

Крім цього, у ПриватБанку ведеться спеціальна база з інформацією про тих громадян, які є з несумлінними клієнтами. Вони взяли кредит, використавши документи іншої людини. На сайті компанії є окрема сторінка, де вказані всі області України та, натиснувши на будь-яку, ви побачите їхні особи. Впізнавши когось, варто звернутися до банку. Якщо інформацію згодом буде підтверджено, то ви отримаєте винагороду у грошовому еквіваленті — 10 тисяч гривень. Звісно, ​​анонімність від банку гарантована.
Повідомити інформацію можна як телефоном, так і через e-mail, за допомогою профілю в Facebook.

Як вибратися із чорного списку?

Для початку потрібно розібратися у причині, через яку людина опинилася в ній. Якщо це був аферист, що бажає нажитися на інших людях — на те, аби вибратися з нього шансів практично немає. Якщо це були прострочення, то врятувати ситуацію ще можна. Йому потрібно якнайшвидше погасити всі борги або ж домогтися того, щоб банк пішов на нові умови співпраці.

Поради, які ми вказали нижче, підійдуть і у питанні, як вийти з чорного списку ПриватБанку та інших банків та МФО.

Перевірити чорний список

Як можна вибратися з чорного списку?

 • Спробувати користуватися послугою рефінансування. Клієнт оформляє кредит у іншій компанії, щоб погасити поточний.
 • Спробувати звернутися за реструктуризацією. Фінансовим установам необхідно та вигідно, щоб позичальник виплатив кредит, тому вони погоджуються на продовження кредитування, наприклад. Якщо у вас були вагомі обставини, які перешкоджали своєчасному погашенню, надайте необхідні документи, щоб підтвердити цей факт.
 • Спробувати позичати гроші у близьких.
 • Заощадити на постійних витратах.

Як тільки ви розплатитеся з боргами – потрібно звернутися до БКІ, щоб там оновили дані у вашій справі.

Враховуйте, що кредитна історія є важливим аргументом у вирішенні видачі нового кредиту вам. Майже у 85% випадків позичальники отримують відмови, якщо вони є у чорному списку кредитних історій. Пам’ятайте, що видалити її не вдасться, а ось змінити можливо – все у ваших руках.

Одним із способів вирішити питання, якщо ви опинилися в такій ситуації — оформити мікропозику у МФО. Це небанківські організації, які надають послуги на короткий термін – до 30 днів, здебільшого. Одним з таких є наш цілодобовий сервіс SOS CREDIT. Ми працюємо навіть із тими клієнтами, які числяться у чорному списку боржників за кредитами. Максимальна сума видачі для повторних клієнтів – до 15 000 грн.

Щоб отримати суму, подайте заявку онлайн. Гроші виводяться на банківську картку клієнта. Ми працюємо без вихідних. Без зайвих документів: тільки паспорт та ІПН. Ми маємо послугу пролонгації кредиту, тому продовжити його можна до 30 днів. Наші клієнти беруть участь в акціях та розіграшах від компанії, виграють цінні призи. Ми робимо співпрацю по-справжньому прибутковою та вигідною.

Перевірити чорний список боржників, знаючи, що маєш заборгованість і не засмутитися, реально? Так. Це коли знаєш, що є компанія, на яку можна покластися. SOS CREDIT готовий прийняти вашу заявку на обробку прямо зараз!

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

808 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит