Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

НА ЯКІ УМОВИ ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИ УВАГУ?

Сьогодні придбати у кредит можна практично все. Навіть якщо у вас немає зараз потрібної суми, достатньо оформити займ. Варто розуміти, що укладання кредитного договору накладає на позичальника певні зобов’язання. На які умови оформлення кредиту потрібно звернути увагу у першу чергу? Які моменти варто взяти під пильний контроль?

Найважливіші умови оформлення кредиту в банку

Сьогодні взяти гроші в борг можна у банку, ломбарді, кредитній організації, у приватної особи або у МФО (мікрофінансовій організації). Кожен кредитор пред’являє свій перелік вимог до позичальника. На що потрібно в першу чергу звернути увагу перед підписанням договору в банку:

На які умови оформлення кредиту потрібно звертати увагу?

 • Спосіб отримання кредиту. Клієнту можуть видати гроші в готівковій формі, зарахувати на платіжну картку або перевести на рахунок магазину (споживчий кредит). У деяких випадках фінорганізація пропонує оформити кредитну картку. Слід врахувати, що банк може брати комісію за зняття готівки.
 • Строки погашення. Що більший термін кредитування, то вища сума переплати. Якщо банк просить мінімум документів, варто насторожитися, оскільки в цьому випадку на вас чекає максимальна процентна ставка. Уточніть усі умови оформлення кредиту: чи можна погасити позику достроково і без переплат.
 • Способи погашення. Найчастіше банк пропонує гасити позику рівними або диференційованими платежами. Рівні частини підійдуть тим, хто вважає за краще виплачувати щомісяця однакову суму. Диференційовані платежі дають змогу зменшити переплату. Обираючи цей варіант, пам’ятайте, що на початку вам доведеться платити набагато більше, ніж наприкінці.
 • Документи. Щоб отримати позику на лояльних умовах, слід надати якомога більше підтверджень вашої платоспроможності. З гарною кредитною історією і високим кредитним рейтингом можна розраховувати на знижену ставку.
 • Комісії. Уточніть це питання у відповідального співробітника, оскільки комісії можуть бути не тільки разовими, а й регулярними. Комісію можуть стягувати за видачу і супровід позики, обслуговування кредитної картки, переведення в готівку грошей, переказ коштів з рахунку на рахунок. З урахуванням цих витрат, сума кредиту може істотно збільшитися.
  Відсоткова ст

На які умови оформлення кредиту потрібно звертати увагу?

Основні умови оформлення кредиту в МФО

Якщо вам не потрібна велика сума грошей на тривалий період або ви не можете документально підтвердити свою платоспроможність, зверніться до мікрофінансової компанії. МФО пропонують допомогу всім, і тим українцям, які не можуть з якихось причин оформити кредит у банку. Наприклад, студентам, пенсіонерам, молодим людям, які не досягли 21 року.

Майбутнім позичальникам МФО висуває мінімальні умови оформлення кредиту:

 • Паспорт громадянина України з вклеєними фото після досягнення 25 і 45 років.
 • Ідентифікаційний код.
 • Активна картка будь-якого українського банку.
 • Мобільний номер телефону.

Оскільки багато МФО працюють онлайн 24/7, подавати заявку можна в будь-який час. Наприклад, компанія SOS CREDIT працює цілодобово, без вихідних і свят. Нові клієнти можуть оформити кредит онлайн на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%.

Обирайте найкращі умови оформлення кредиту та отримуйте гроші вигідно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1924 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит