Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДЕ ВІДПОЧИТИ У БЕРЕЗНІ: 5 БЮДЖЕТНИХ ІДЕЙ

Березень – початок весни. Час, коли хочеться змін, нових відчуттів, подорожей. 3 дні вихідних (8, 9, 10 березня) – це відмінний привід поїхати куди-небудь й прожити нові емоції, не чекаючи відпустки. Ми розповімо куди поїхати відпочивати у березні з мінімальним бюджетом. Обирайте найкращий вид відпочинку на свій смак та починайте збирати валізу.

Де відпочити у березні лижникам?

Не встигли прокатитися у цьому році на лижах чи сноуборді? Саме час виправити це. У березні ski-pass можна придбати з суттєвою знижкою. Житло також здають набагато дешевше, ніж у зимовий період. Погода у Карпатах на початку березня ще морозна. Дістатися на курорт можна поїздом, машиною або автобусом.

Де відпочити у березні: 5 бюджетних ідей

Куди поїхати? На початку весни навіть елітний Буковель стає значно дешевшим. Але й без нього ви можете обрати недорогий варіант – Красія, Славське, Драгобрат, Пилипець, Ізки. До речі, щоб проїхатися з вітерцем, не обов’язково прямувати до Карпат. У Черкаській області розташований гірськолижний курорт Водяники. Кияни можуть покататися у Протасовому Яру або відправитися до Вишгорода. Вінничани не пошкодують, якщо відвідають село Парпурівці, де розташований відмінний спуск довжиною у 150 м. Ідеальний для початківців.

Куди поїхати відпочивати у березні недорого та подивитися первоцвіти?

Вам до душі споглядальний відпочинок? Бажаєте романтичного настрою? На початку весни у Карпатах та Закарпатті можна насолодитися приголомшливим видовищем: численними первоцвітами.

Доїхати можна на туристичному автобусі або відправитися у поїздку самотужки. Де шукати весняні первоцвіти? Шафрани цвітуть у селі Колочава на території «Старого села», білоцвіт і шафран ростуть у Долині нарцисів. Пам’ятайте, що зривати квіточки не можна – це кримінальний злочин. А ось милуватися шикарною природою можна нескінченно.

Куди поїхати відпочивати у березні в Європу?

Навіть якщо ваш бюджет обмежено, ви завжди можете відправитися у подорож Європою. Різноманітні автобусні тури дозволять навіть за обмежену кількість днів оглянути одразу кілька міст і навіть країн. Ціни починаються від 50 євро – це проїзд, проживання у готелі, сніданок, послуги екскурсовода та страховка. Деякі екскурсії вже включено у вартість тура, за інші потрібно доплатити. Такі тури дозволять за 3 дні побувати у багатьох унікальних місцях та насолодитися красою європейських міст. Ви зможете відвідати Відень, Будапешт, Краків, Прагу і навіть Париж.

Де відпочити у березні на морі?

Відверто кажучи, погода на початку березня не завжди плюсова. Якщо ви скучили за теплим морем, ласкавим сонечком та екзотичними коктейлями, рушайте на заморський відпочинок. Як економ варіант можна розглянути Єгипет або ОАЕ. Найчастіше тривалість турів в Єгипет стартує від 7 днів, а ось в ОАЕ можна поїхати на будь-яку кількість днів, навіть на 3. Приємно, що відпочивати у цих країнах можна без віз.

Де відпочити у березні: 5 бюджетних ідей

В Еміратах відпочинок на 4 дні з перельотом, проживанням та сніданками починається приблизно від 300 доларів за людину. Відпочинок в Єгипті ще доступніший. 5 ночей у готелі за системою «усе включено» обійдеться приблизно у 250 доларів за людину.

Де відпочити у березні, нікуди не виїжджаючи?

Не кожен шанує активний відпочинок та переміщення. Немає можливості або бажання подорожувати – влаштуйте собі незвичайне проведення часу вдома. Уявіть, що ви турист та організуйте собі маршрут прогулянок по нових або маловивченим місцях. Завітайте до музею, відвідайте виставки, пообідайте у новому ресторанчику або запишіться на тематичну екскурсію. Робіть фото, дізнавайтеся нові подробиці та радійте яскравим враженням.

Для початку оберіть ті місця, які ви давно хотіли відвідати, але ніяк не знаходили на цей час. Запропонуйте своїй «половинці» або друзям провести ці вихідні разом. Придбайте собі на пам’ять невеличкий брелок, магнітик або інший приємний сувенір.

Обирайте оптимальний варіант де відпочити в березні та плануйте незабутнє проведення часу. А якщо не вистачає грошей для поїздки, зверніться по допомогу до компанії SOS CREDIT. Нові клієнти можуть отримати кредит онлайн на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2343 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит