Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Проблеми споживчого кредитування

 1. Умови отримання споживчого кредиту
 2. Види споживчих кредитів
 3. Відсоткові ставки на споживчий кредит

2018-2019 року для споживчого кредитування були дуже успішними, оскільки показували зростання стабільного темпу на 30% і це від одного року до іншого. І цьому сприяло багато чинників: гривня не потрапляла під значні коливання, споживчі настрої були позитивними, економіка нехай не так стрімко, але відновлювалася, а інфляція падала.

Суттєвий удар споживчому кредитуванню надав COVID-19. Вже в середині 2020 року цей напрям почав просідати за своїми показниками. Набір темпу почався з червня 2020 року, але вони були не такими значними. У результаті контрастне зростання прогресу споживчого кредиту втратило свої позиції — українці під час пандемії стали вибірковими у своїх витратах. Вони намагаються закрити великі кредити новими в інших компаніях і подавати заявку тільки на вигідних умовах, де до них будуть лояльнішими.

Умови отримання споживчого кредиту

Сама процедура є нескладною. Виходячи з того, куди саме подавати заявку на його отримання, фінансові установи пред’являють свій пакет документів. Найчастіше, це:

 1. копія паспорта позичальника і тим, хто у шлюбі — його чоловіка/дружини;
 2. довідка з місця роботи, в якій обов’язково має бути зазначена посада, розмір зарплати працівника та його дохід за останні півроку;
 3. копія ІПН позичальника і тим, хто у шлюбі — його чоловіка/дружини;
 4. копія трудової книжки;
 5. тим, хто в шлюбі — свідоцтво про шлюб;
 6. тим, хто у розлученні, свідоцтво про розірвання шлюбу;
 7. позичальникам пенсійного віку — пенсійне посвідчення;
 8. документи, що підтверджують додатковий дохід;
 9. документи, що підтверджують право власності при оформленні застави.

Кожен банк має свої умови, тому подробиці необхідно уточнювати у представників. Одним із основних залишається вік клієнта. Найчастіше це 21-65 років і, звичайно ж, пакет документів. Також менеджери перевіряють кредитну історію позичальника. На неї потрібно звертати особливу увагу, оскільки вона може стати вагомою причиною для того, аби отримати відмову у наданні послуг.

Графік виплати обговорюється та встановлюється під час подання документів. Тоді ж клієнту пояснюють наслідки затримки виплати та припустиму відстрочку. Повернення грошей відбувається через безготівковий розрахунок, касу банку або платіжний термінал.

Проблеми споживчого кредитування

Укладання співробітництва не обходиться без підписання договору. Спочатку його запропонують уважно вивчити. Що у ньому міститься:

 1. дані про установу, яка видає кредит;
 2. дані про самого позичальника;
 3. тип запитуваного кредиту та його мета;
 4. сума кредиту;
 5. дата дії даного договору;
 6. графік виплат платежів позичальником;
 7. відсоткова ставка;
 8. наслідки прострочення;
 9. наслідки порушення договору;
 10. можливе дострокове погашення цього кредиту.

Індивідуальні умови договору споживчого кредиту

 1. сума кредиту;
 2. термін дії договору;
 3. термін повернення коштів;
 4. валюта;
 5. відсоткова ставка;
 6. періодичність виплат платежів та порядок їх зміни у разі дострокового погашення споживчого кредиту;
 7. цілі споживчого кредиту для конкретного клієнта;
 8. спосіб обміну інформацією між клієнтом та його кредитором.

Види споживчих кредитів

 1. Цільові/нецільові. Такі кредити клієнти оформляють для того, аби придбати якісь товари на власнимйрозсуд і загалом використовувати так, як вони вважають за потрібне.
 2. По кредитору. Такі варіанти споживчих кредитів передбачають кредитування банківське і небанківське.
 3. Із забезпеченням/без забезпечення. Якщо обрати позику із забезпеченням, вона буде видана суто під поруку чи під заставу майна.
 4. За строком погашення. Вони поділяються на короткострокові, середньострокові та довгострокові.

Проблеми споживчого кредитування

Відсоткові ставки на споживчий кредит

Установа, яка займається видачею споживчого кредиту, бере на себе роль посередника між клієнтом та послугою/товаром, який потрібно сплатити. Фактично він кредитує цю послугу або товар і, тим самим, бере на себе всі ризики щодо повернення коштів. Ефективна ставка може бути під 0,01%, а згодом досягати 36% річних.

Краще звертатися за додатковими коштами до МФО SOS CREDIT. Працюємо без прихованих комісій та порушень закону. Подання заявки відбувається без надання заставного майна та поручителів. Гроші перераховуємо на вашу банківську картку. Наш сервіс доступний у будь-якому куточку України, оскільки подання заявки відбувається через інтернет. Наш графік роботи не змінюється: 24/7, у святкові та вихідні дні включно. Подавайте заявку, аби на власному досвіді переконатися у перевагах SOS CREDIT.

435 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит