Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Проблеми споживчого кредитування

  1. Умови отримання споживчого кредиту
  2. Види споживчих кредитів
  3. Відсоткові ставки на споживчий кредит

2018-2019 року для споживчого кредитування були дуже успішними, оскільки показували зростання стабільного темпу на 30% і це від одного року до іншого. І цьому сприяло багато чинників: гривня не потрапляла під значні коливання, споживчі настрої були позитивними, економіка нехай не так стрімко, але відновлювалася, а інфляція падала.

Суттєвий удар споживчому кредитуванню надав COVID-19. Вже в середині 2020 року цей напрям почав просідати за своїми показниками. Набір темпу почався з червня 2020 року, але вони були не такими значними. У результаті контрастне зростання прогресу споживчого кредиту втратило свої позиції — українці під час пандемії стали вибірковими у своїх витратах. Вони намагаються закрити великі кредити новими в інших компаніях і подавати заявку тільки на вигідних умовах, де до них будуть лояльнішими.

Умови отримання споживчого кредиту

Сама процедура є нескладною. Виходячи з того, куди саме подавати заявку на його отримання, фінансові установи пред’являють свій пакет документів. Найчастіше, це:

  1. копія паспорта позичальника і тим, хто у шлюбі — його чоловіка/дружини;
  2. довідка з місця роботи, в якій обов’язково має бути зазначена посада, розмір зарплати працівника та його дохід за останні півроку;
  3. копія ІПН позичальника і тим, хто у шлюбі — його чоловіка/дружини;
  4. копія трудової книжки;
  5. тим, хто в шлюбі — свідоцтво про шлюб;
  6. тим, хто у розлученні, свідоцтво про розірвання шлюбу;
  7. позичальникам пенсійного віку — пенсійне посвідчення;
  8. документи, що підтверджують додатковий дохід;
  9. документи, що підтверджують право власності при оформленні застави.

Кожен банк має свої умови, тому подробиці необхідно уточнювати у представників. Одним із основних залишається вік клієнта. Найчастіше це 21-65 років і, звичайно ж, пакет документів. Також менеджери перевіряють кредитну історію позичальника. На неї потрібно звертати особливу увагу, оскільки вона може стати вагомою причиною для того, аби отримати відмову у наданні послуг.

Графік виплати обговорюється та встановлюється під час подання документів. Тоді ж клієнту пояснюють наслідки затримки виплати та припустиму відстрочку. Повернення грошей відбувається через безготівковий розрахунок, касу банку або платіжний термінал.

Проблеми споживчого кредитування

Укладання співробітництва не обходиться без підписання договору. Спочатку його запропонують уважно вивчити. Що у ньому міститься:

  1. дані про установу, яка видає кредит;
  2. дані про самого позичальника;
  3. тип запитуваного кредиту та його мета;
  4. сума кредиту;
  5. дата дії даного договору;
  6. графік виплат платежів позичальником;
  7. відсоткова ставка;
  8. наслідки прострочення;
  9. наслідки порушення договору;
  10. можливе дострокове погашення цього кредиту.

Індивідуальні умови договору споживчого кредиту

  1. сума кредиту;
  2. термін дії договору;
  3. термін повернення коштів;
  4. валюта;
  5. відсоткова ставка;
  6. періодичність виплат платежів та порядок їх зміни у разі дострокового погашення споживчого кредиту;
  7. цілі споживчого кредиту для конкретного клієнта;
  8. спосіб обміну інформацією між клієнтом та його кредитором.

Види споживчих кредитів

  1. Цільові/нецільові. Такі кредити клієнти оформляють для того, аби придбати якісь товари на власнимйрозсуд і загалом використовувати так, як вони вважають за потрібне.
  2. По кредитору. Такі варіанти споживчих кредитів передбачають кредитування банківське і небанківське.
  3. Із забезпеченням/без забезпечення. Якщо обрати позику із забезпеченням, вона буде видана суто під поруку чи під заставу майна.
  4. За строком погашення. Вони поділяються на короткострокові, середньострокові та довгострокові.

Проблеми споживчого кредитування

Відсоткові ставки на споживчий кредит

Установа, яка займається видачею споживчого кредиту, бере на себе роль посередника між клієнтом та послугою/товаром, який потрібно сплатити. Фактично він кредитує цю послугу або товар і, тим самим, бере на себе всі ризики щодо повернення коштів. Ефективна ставка може бути під 0,01%, а згодом досягати 36% річних.

Краще звертатися за додатковими коштами до МФО SOS CREDIT. Працюємо без прихованих комісій та порушень закону. Подання заявки відбувається без надання заставного майна та поручителів. Гроші перераховуємо на вашу банківську картку. Подання заявки відбувається через інтернет. Наш графік роботи не змінюється: 24/7, у святкові та вихідні дні включно. Подавайте заявку, аби на власному досвіді переконатися у перевагах SOS CREDIT.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1617 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит