ДЕ ВЗЯТИ ГРОШЕЙ ЗА КОРОТКИЙ ПРОМІЖОК ЧАСУ?
Ситуації, коли терміново необхідна певна сума грошей, можуть виникнути у будь-кого. На жаль, не кожна людина може швидко зорієнтуватися та зрозуміти, де взяти грошей терміново? Якщо відкладати з кожної заробленої гривні 10%, ви без зусиль створите надійний запас, який дозволить не думати про те, де знайти вільні кошти. Буквально рік-два і можна зібрати хорошу суму, яка дасть можливість без втрат пережити неприємні ситуації.
Якщо ж відкладених грошей виявилося недостатньо, необхідно тримати кілька варіантів про запас. Вони допоможуть залатати фінансові діри у бюджеті максимально безболісно. Не варто приймати рішення поспіхом та хапатися за першу ліпшу можливість, наприклад, звертатися до неперевірених приватних осіб, ризикувати здоров’ям або порушувати закон. Так можна тільки ускладнити ситуацію.
Где взять денег срочно?
Если вы стесняетесь просить в долг у друзей или родственников, попробуйте заработать недостающую сумму. Сегодня без проблем можно найти небольшую подработку, за которую с вами рассчитаются практически сразу же: работа няней, написание курсовой работы или реферата, раздача листовок.
Постоянно жить в долг – неправильно. Разумнее взять деньги в кредит, чтобы приобрести действительно важную вещь или купить ее, когда действует хорошая скидка. Брать взаймы необходимо на:
- Неотложное лечение;
- Ремонт ноутбука, который является вашим рабочим инструментом;
- Ликвидацию аварийной ситуации в доме;
- Оплату образования.
Если подработка – это не самый подходящий способ, а к родственникам вы стесняетесь обратиться, можно получить кредит в финансовой организации.
Где взять денег лучше всего?
В настоящее время взять деньги взаймы можно во многих финансовых компаниях – банках, ломбардах, кредитных союзах, МФО (микрофинансовых организациях). Каждая из них выдвигает свои условия к заемщику для получения кредита:
- Банк. Практически в каждом банке есть различные виды кредитования: потребительский займ, кредит под залог, ипотека, автомобильный кредит, деньги наличными. Чтобы получить деньги в банке, потребуется предоставить паспорт, идентификационный код и справку с места работа о доходах за последние 6 месяцев. Если финорганизация посчитает, что вы ненадежный заемщик или сумма кредита будет достаточно крупной, вас могут попросить привести поручителя или предоставить залог. Помните, что банк не сразу принимает решение о выдаче кредита, ему необходимо 2-3 дня для обработки заявки.
- Ломбард. Если вы не знаете где взять денег срочно, но у вас есть ценный залог, отправляйтесь в ломбард. Чем дороже ваша залоговая вещь, тем более крупную сумму вы можете получить. Ломбарды принимают в качестве залога ювелирные украшения из драгоценных металлов, ценные бумаги, меховые изделия, новую электронику и дорогостоящий рабочий инструмент. Помните, если вы не отдадите кредит вовремя, ваша вещь станет собственностью ломбарда.
- МФО. Большинство микрокредитных компаний предлагают взять деньги в долг на очень лояльных условиях. Для получения нужной суммы необходимы только паспорт и код. Компания SOS CREDIT, например, предлагает новым клиентам дополнительный бонус – получить первый кредит на сумму до 3 000 гривен сроком до 15 дней под 0,01%.
Стоит отметить, что для получения займа в МФО, вам не придется тратить время, чтобы посетить офис и подписать договор. Все сделки проходят в онлайн-режиме, поэтому для подачи заявки потребуется не более 20 минут и гаджет с выходом в Интернет. Теперь не нужно думать, где взять денег срочно. Кредит онлайн – идеальный способ получить нужную сумму быстро, легко и выгодно.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі; •те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту; •те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ; •те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін; •можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації; •те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати; • те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище. |