Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ГОТІВКОВИЙ КРЕДИТ: ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

Мрієте про подорож на престижний курорт, зробити капітальний ремонт у будинку або придбати новенький смартфон? Готівковий кредит – затребуваний продукт, здатний втілити у життя заповітну мрію. Сьогодні його пропонують банки, ломбарди і багато МФО (мікрофінансові організації). Як і будь-який займ, він має свої сильні і слабкі сторони.

Готівковий кредит в банку – основні переваги та недоліки

Один з основних плюсів кредиту готівкою – це швидкість оформлення. Навіть в банках його видають максимально швидко. Крім того, можна виділити і інші позитивні моменти:

  • Щоб оформити кредит у готівковій формі потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний код і довідка про доходи за останні 6 місяців.
  • Вам не потрібно звітувати кредитному інспекторові, куди будуть витрачені кошти.
  • Не потрібно надавати заставу або приносити документи від поручителя.
  • Багато способів погасити позику. Деякі банки пропонують закрити кредит раніше зазначеного в договорі терміну і зменшити переплату.

Готовий кредит: переваги та недоліки

Незважаючи на явні переваги, банківський готівковий кредит має свої підводні камені:

  • Додаткові збори та комісії. Видаючи позику готівкою, банк може стягувати додаткові платежі – за оформлення довідки, за супровід кредиту, видачу готівки в касі.
  • Підвищена відсоткова ставка. Банківські організації інколио встановлюють підвищений відсоток, щоб «перестрахуватися» якщо клієнт не погасить свій займ. Позичальнику варто бути готовим до великих витрат – це така плата за отримання грошей в найкоротший термін.
  • Мінімальна сума. Оскільки такий продукт відноситься до високоризикових, часто банки вводять обмеження і позичальник наприкінці може отримати на руки зовсім невелику суму. Крім того, деякі фінустанови можуть вводити санкції за дострокове погашення кредиту, тому перед підписанням договору обговоріть ці нюанси.

Готівковий кредит в МФО – про що слід знати?

Якщо вам потрібна невелика сума на короткий проміжок часу, простіше звернутися за допомогою до ломбарду або у МФО. Іти до ломбарду варто у крайньому випадку, оскільки отримати тут гроші не так легко, натомість необхідно запропонувати цінну заставу. Якщо у вас є акції або облігації, прикраси з дорогоцінних металів, нова техніка – вам будуть раді у будь-якому ломбарді. Але варто вам прострочити виплату, ваше майно може стати власністю кредитора. Чи готові ви до такого ризикового кроку?

Готівковий кредит у МФО можна отримати на найвигідніших умовах.

Готовий кредит: переваги та недоліки

Переваг тут набагато більше, ніж у банку або ломбарді:

  • Гроші можна отримати на короткий термін від 1 до 30 днів. Погодьтеся, не завжди потрібна сума на кілька місяців. Навіщо брати кредит на півроку і переплачувати відсотки за використання, якщо він потрібен на два тижні.
  • Можна отримати у борг зовсім невелику суму. Іноді ніяково просити у знайомих 500 або 1 500 гривень в борг, та й часу не завжди вистачає. Кредит онлайн дозволить отримати навіть невеличку суму майже миттєво.
  • Мінімальний пакет документів – ще один вагомий плюс для отримання кредиту готівкою в МФО. Сьогодні багато українців працюють неофіційно і не можуть принести довідку, що підтверджує платоспроможність. Для отримання грошей в МФО вам знадобляться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких поручителів, страховки і застави.

Якщо вам не принципово – готівковий кредит або безготівковий, зверніться у компанію SOS CREDIT. Всі нові клієнти можуть отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Після отримання позитивного рішення, гроші будуть одразу переведені на вашу карту. При необхідності, перевести в готівку їх завжди можна в касі банку або банкоматі.

Щоб отримати гроші максимально швидко, уважно заповнюйте заявки. Чим точніше і повніше будуть внесені дані, тим швидше ви отримаєте позитивне рішення. Вигідний і швидкий готівковий кредит – це реально!

 

894 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит