Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ГОТІВКОВИЙ КРЕДИТ: ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

Мрієте про подорож на престижний курорт, зробити капітальний ремонт у будинку або придбати новенький смартфон? Готівковий кредит – затребуваний продукт, здатний втілити у життя заповітну мрію. Сьогодні його пропонують банки, ломбарди і багато МФО (мікрофінансові організації). Як і будь-який займ, він має свої сильні і слабкі сторони.

Готівковий кредит в банку – основні переваги та недоліки

Один з основних плюсів кредиту готівкою – це швидкість оформлення. Навіть в банках його видають максимально швидко. Крім того, можна виділити і інші позитивні моменти:

  • Щоб оформити кредит у готівковій формі потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний код і довідка про доходи за останні 6 місяців.
  • Вам не потрібно звітувати кредитному інспекторові, куди будуть витрачені кошти.
  • Не потрібно надавати заставу або приносити документи від поручителя.
  • Багато способів погасити позику. Деякі банки пропонують закрити кредит раніше зазначеного в договорі терміну і зменшити переплату.

Готовий кредит: переваги та недоліки

Незважаючи на явні переваги, банківський готівковий кредит має свої підводні камені:

  • Додаткові збори та комісії. Видаючи позику готівкою, банк може стягувати додаткові платежі – за оформлення довідки, за супровід кредиту, видачу готівки в касі.
  • Підвищена відсоткова ставка. Банківські організації інколио встановлюють підвищений відсоток, щоб «перестрахуватися» якщо клієнт не погасить свій займ. Позичальнику варто бути готовим до великих витрат – це така плата за отримання грошей в найкоротший термін.
  • Мінімальна сума. Оскільки такий продукт відноситься до високоризикових, часто банки вводять обмеження і позичальник наприкінці може отримати на руки зовсім невелику суму. Крім того, деякі фінустанови можуть вводити санкції за дострокове погашення кредиту, тому перед підписанням договору обговоріть ці нюанси.

Готівковий кредит в МФО – про що слід знати?

Якщо вам потрібна невелика сума на короткий проміжок часу, простіше звернутися за допомогою до ломбарду або у МФО. Іти до ломбарду варто у крайньому випадку, оскільки отримати тут гроші не так легко, натомість необхідно запропонувати цінну заставу. Якщо у вас є акції або облігації, прикраси з дорогоцінних металів, нова техніка – вам будуть раді у будь-якому ломбарді. Але варто вам прострочити виплату, ваше майно може стати власністю кредитора. Чи готові ви до такого ризикового кроку?

Готівковий кредит у МФО можна отримати на найвигідніших умовах.

Готовий кредит: переваги та недоліки

Переваг тут набагато більше, ніж у банку або ломбарді:

  • Гроші можна отримати на короткий термін від 1 до 30 днів. Погодьтеся, не завжди потрібна сума на кілька місяців. Навіщо брати кредит на півроку і переплачувати відсотки за використання, якщо він потрібен на два тижні.
  • Можна отримати у борг зовсім невелику суму. Іноді ніяково просити у знайомих 500 або 1 500 гривень в борг, та й часу не завжди вистачає. Кредит онлайн дозволить отримати навіть невеличку суму майже миттєво.
  • Мінімальний пакет документів – ще один вагомий плюс для отримання кредиту готівкою в МФО. Сьогодні багато українців працюють неофіційно і не можуть принести довідку, що підтверджує платоспроможність. Для отримання грошей в МФО вам знадобляться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких поручителів, страховки і застави.

Якщо вам не принципово – готівковий кредит або безготівковий, зверніться у компанію SOS CREDIT. Всі нові клієнти можуть отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%. Після отримання позитивного рішення, гроші будуть одразу переведені на вашу карту. При необхідності, перевести в готівку їх завжди можна в касі банку або банкоматі.

Щоб отримати гроші максимально швидко, уважно заповнюйте заявки. Чим точніше і повніше будуть внесені дані, тим швидше ви отримаєте позитивне рішення. Вигідний і швидкий готівковий кредит – це реально!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2376 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит